Χατ Τρικ - 24/03/12 @ Αποθηκη 13, Θεσσαλονικη

Συμφωνα με

http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=9996

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ : 6EUR (προπώληση) / 8EUR (on spot)

Σημεία Προπώλησης :

DR SKIN Tattoo & Piercing | Π.Π. Γερμανού 25 & Γκαρμολά 6 (ΜΠΙΤ ΠΑΖΑΡ) | TICKET HOUSE | METROPOLIS

Θα δώσουμε το παρόν για πολλοστή φορά :slight_smile:

άψογα… πανκ ροκ πάρτι και τα μυαλά στο μπλέντερ…

Εκεί θα μαστε…

αν απολυθουμε τελικα 15/3, θα ειμαστε επανω…

Τώρα που βλέπω ξανά τον τίτλο…που σκατά είναι η αποθήκη 13…?

προφανως δεξια απο την 12 και αριστερα απο την 14.:stuck_out_tongue:

οκ σκαω.:?

εμένα πιο πολύ για σύνδεσμος του βάζελου με κάνει…:smiley:

στο λιμάνι είναι. κάπου εκεί στο σταθμό τι διάολο είναι.

αν έχεις fb έχει χάρτη εδώ: http://www.facebook.com/events/385402261488819/

Ωραία φάση χτες όλες οι μπάντες. Λίγο το ρεγκε-πανκ των 10-days-to-go με κούρασε αλλά παίξαν ωραία τα παιδιά.

Χατ Τρικ οκ πολλοστή φορά που τους έβλεπα, πλέον όμως μπορώ να πω ότι παλιά παίζει να ήξερα το 70% των ατόμων στα live τους. Τώρα ούτε το 5% :frowning:

Πολύ νεολαία, άπειρες κορασίδες και καμιά 25άρα κομμάτια. ΓΑΜΩ :slight_smile:

P.S. Όποιος ξέρει γιατί έγινε η μανούρα με τον Πετρή ας ρίξει κανα info

Θα αρχίσω από τον χώρο στον οποίο έχω την εντύπωση ότι γίνεται πρώτη φορά λαιβ… μόλις μπήκα με έπιασαν τα γέλια… η αποθήκη πρέπει να άνοιξε πρώτη φορά μετά από 20-30 χρόνια για είχε άπειρη σκόνη…χωρίς καν να έχει αρχίσει το λαιβ στα 5 μέτρα από την σκηνή και δεν έβλεπες τα ντραμς… Επίσης το φως από τα παράθυρα δημιουργούσε καταστάσεις ομίχλης σε θρίλερ κι έτσ φάση…

Ωστόσο μετά από κάνα 2ωρο καθάρισε σχετικά, κάτι που αποδίδεται στο ότι μάλλον ο κόσμος εισέπνευσε την πιο πολύ σκόνη και ήμασταν κομπλέ…
Επίσης περίμενα χάλια ήχο αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα με το καλημέρα…
Αν βάλουν το μπαρ δίπλα στη σκηνή τότε έχουμε έναν πολύ καλό χώρο στο κέντρο σχετικά της πόλης όπου βάζεις 500-600 άτομα πολύ ξεκούραστα…

Summer of Freud αρκετά ωραίοι, κολετζ ροκ φάση μουσική τους έφεραν αρκετό κόσμο μέσα…Στην διασκευή bad religion πάντως δεν παίζει να είπε μια σωστή λέξη ο τραγουδιστής…απλά ψέλιζε ομόηχους φθόγγους…

10 to go δεν με άρεσε και την έβγαλα έξω με μπύρες από όπου άκουσα και τα πιο πολλά των Middle Fingers High…είναι γλυκό το αλκοόλ τελικά…

Χατ Τρικ γάμησαν… με τραγούδια κυρίως από τα παλιά τους στην αρχή…κόσμος (400 περίπου άτομα) σε έκσταση…και παρά κάποια θέματα στον ήχο και μια χορδή που μας άφησε χρόνους βγάλαμε γούστα…
Στη φάση τώρα του ξύλου δεν ξέρω τι παίχτηκε αλλά από την μία θεωρώ κάπως γελοίο να την πέφτεις σε πιτσιρίκι 17-18 χρονών…δεν ξέρω τι παίχτηκε αλλά αν είχε γίνει κάτι τέτοιο στα πανεπιστήμια ποντάρω τα λεφτά μου ότι ο Πετρής θα είχε μαζέψει πολύ ξύλο… Από την άλλη στα κοριτσάκια που φώναζαν μετά “είστε όλοι μαλάκες” welcome to punk…
ΑΝ κάποιος έπρεπε να φάει κλωτσιά ήταν η γκόμενα που ενώ ανέβαινε στην σκηνή δεν πηδούσε και απλά χόρευε μπροστά από τον κιθαρίστα για 5-10 λεπτά κάθε φορά…κλωτσιά στην πλάτη στην attention whore και μοσπιτ από πάνω…

Χαχαχαχαχ +1 στο σχόλιο για τη γκόμενα. Γενικά από θέμα κόσμου θα το ξαναπώ ότι έχει χαλάσει η φάση. Έχασε αυτό το ρομαντισμό που είχε πριν 3-4 χρόνια.

Στο ξυλίκι δε ξέρω τι παίχτηκε αλλά επειδή ήμουν μπροστά μπροστά άκουσα τον πετρή να λέει ότι ο τυπάς που τις μάζεψε τον έπρηζε από την αρχή. Τώρα τι και πως θα σε γελάσω