24-11-07 θα ειμαι

Που θα Ξεριζόσετε το κεφαλι σας ορε ζαγαρια ?!

Σε κανενα…:lol:

Για μενα δεν υπαρχει διλημμα καθως το keppers of the seven keys part I ηταν ενα απο τα αλμπουμ που μεβαλε στο Heavy metal αν και σαν συνολο γουσταρω Gammaray …

στους helloween / gamma ray για 2η φορά!!! :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :band: :band:

και στα 2

Εννοεις αν 24/11 θα ειμαστε Αθηνα στους Helloween η Θεσσαλονικη στους Mayhem?

Να φανταστω οτι Helloween εχεις ακουσει αλλα δεν σε συγκινουν πια ? Ειναι πολλα τα λεφτα δε λεω αλλα τι να κανουμε ρε γμτ αφου για κατι τετια ζουμε (εγω τουλαχιστον) .

Εγω παντως σε κανενα. Θα ειμαι Mayhem την Κυριακη 25/11…

Ναι αυτο εννοω . Το γεγονος οτι οι Mayhem παιζουν θεσσαλονικη δεν νομιζω να ειναι problem . Εγω προσωπικα θα γουσταρω αυτο το σαββατο να επαιζαν οι Helloween Θεσσαλονικη γιατι εκτος απο το λαιβ θα ηταν και μια ωραια εκδρομουλα …

Kαι ειναι και πολλα τα λεφτα,και τους προλαβαν οι Fates…Next time λοιπον…

Γι’ αυτό και μόνο το κακό που έκαναν οι Helloween στο metal πρέπει να απαγχονιστούν δημοσίως!

οχι ρε μλκ κατσε τι λες τωρα! εχουν βγάλει κοτζαμ Walls Of Jericho! το λεμε οτι οι Helloween ηταν υπεργκρουπαρα μεχρι ΚΑΙ αυτον τον δισκο!

βεβαια, δε παιζουν ουτε ενα απο αυτο… :? [-X αρα… :!: :!: :!:

Μα εισαι σοβαρος? Ποιος μπορει να ειχε διλλημα μεταξυ του να δει Helloween στην Αθηνα και Mayhem στην Θεσσαλονικη? Εφοσον μπορει να δει ΚΑΙ τις δυο μπαντες σε οποιαδηποτε πολη…

:lol: :lol: :lol:

Ontopic ,μαλον για κρασια :stuck_out_tongue:

στανταρ!

Παρε και μια ταφοπλακα με την υπογραφη του attila και θαψους μετα τον απαγχονισμο …
Επισης Εγω ασχολουμε με το Heavy Metal και εχω αποψη . Φανταζεσε να μην ειχα ιδεα και να ελεγα οτι μαλακια μου κατεβαινε ? Δε θαταν τραγικο ?

O Ριππερ αναιρει τα λεγομενα του; Μα τι γινεται επιτελους εδω περα; 8O

:stuck_out_tongue:

Στις 24 θα ειμαι στον εβδομο ουρανο αφου το προηγουμενο βραδυ θα εχω δει δυο υπερ-μπαντες !!!

RIDE THE SKY . Αυτο και μονο φτανει . ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!

Είναι…

XAXAXAXAXAXAXAX.