24-2-2013 enforcer live in athens

Αν διάβαζες ρόκιν θα τους ήξερες από πολύ νωρίτερα. 8)

Έτσι γαμώ τον ελιτισμό μας 8)

μεσα με λογικη τιμη εισητηριου…!

ακυρο ποστ…

γτ ακυρο?και γω γουσταρω να δω enforcer στις καλες τους…ειμαι 20 χρονων και αυτη τη στιγμη ειμαι μεσα γτ δεν εχω ουτε 2 ευρω να πιω εστω ενα ουζο καπου εξω οποτε καταλαβαινεις οτι το οικονομικο ειναι πολυ σημαντικο για μενα…αν το βαλουν πανω απο 20 ειμαστε πολυ δυσκολα

Σιγά μην το βάλουνε και 60 λες και σου πιάνουνε τον κώλο Λώρηδες για να δεις AC/DC/Metallica/Maiden!
Πάνω από 15 πολύ δύσκολα το κόβω.

15 ειναι σχετικα λογικη τιμη αρα οπως ειπα και πριν θα ειμαι μεσα… :wink:

οταν βλεπεις διοργανωτη καταλαβαινεις περιπου ποσο θα παει…
επισης οι περισσοτεροι δυσκολευομαστε οντως να παμε σε οσα λαιβ θελουμε, δεν ηθελα να στην πω,απο την ιδια μερια ειμαστε…:wink:
γρακχε 15 δε νομιζω ρε συ, enforcer και 3 πολυ καλες ελληνικες μπαντες ειναι…

ε εχω μια αποψη για τους διοργανωτες και το τι ειναι ο καθενας αλλα δε μπορουμε ολοι να ξερουμε τα παντα…και εγω γ αυτο ειπα γ λεφτα γτ ειναι 3 μπαντες και το φοβαμαι λιγο…τεσπα peace μεχρι τοτε μπορει να εχω και λιγα λεφτα στην ακρη αν πληρωθω ποτε χαχα

Ο γρηγορης δεν τους φερνει;;

Yep.

Δόκτωρα, χιντ: και το 2010 που τους είχε φέρει πάλι ο Γρηγόρης, 15 γιούρα είχε το εισιτήριο. Και το line up ήταν σχεδόν το ίδιο με τώρα - μόνο οι Wrathblade προστίθενται αυτή τη φορά.

Άντε να πάει στα 18 ξέρω γω!

Θα έχουμε και 24 ημέρες για να λιώσουμε το καινούριο αλμπουμάκι πριν το λάιβ, τέλεια.

Κανά επαγγελματικό ταξίδι να μην έχουμε μόνο…

@GRACCHUS BABEUF

οι Wrathblade ηταν και τη πρωτη φορ στο Κυτταρο, οι Released Anger ειναι το new entry:wink:.

Εννοειται μεσα:)!

Μπορώ να μην τα θυμάμαι καλά. Εγώ είχα προλάβει βασικά τους Convixion ως support και θυμάμαι ήταν και κάποιοι άλλοι, Versus Heaven νομίζω. Τέλος πάντων.

Κουβεντα να γινετε:p

Για “αρχειακους” λογους το link της ανταποκρισης του προηγουμενου live:).

http://www.rocking.gr/live/Enforcer_Convixion_Wrathblade_@Kuttaro_201210/8712/

versus heaven και released anger ήταν με whiplash σε ένα live που καλύτερα να ξεχάσουμε

Πραγματικά δεν μπορώ να θυμηθώ γιατί δεν ήξερα τότε ότι έπαιζαν και οι Wrathblade εκείνο το βράδυ, γιατί αν το ήξερα δεν υπήρχε περίπτωση να τους χάσω. Μ’ ένα σμπάρο δυο τρυγόνια αυτή τη φορά λοιπόν.

το θυμαμαι οτι ειχε 15 αλλα μιλαμε για 2 χρονια πριν… μπορει οικονομικα να εχουμε πατωσει τελειως απο τοτε αλλα και οι enforcer εχουν ανεβει σα μπαντα… wrathblade οντως γαμανε, τους ειδα το σεπτεβρη με slough feg και μου επεσε το σαγονι…

Πώς έχουν ανέβει σαν μπάντα; Έχουν βγάλει δίσκο σ’ αυτά τα δύο χρόνια; Τους έχει πάρει κανένα μεγάλο όνομα σε περιοδεία; Τους έχει συμβεί γενικώς κάτι εκτός απ’ το να χάσουν τον έναν από τους δύο κιθαρίστες τους;
Συγκεντρώσου, Δόκτωρα.

το “status” τους εχει ανεβει, πλεον ειναι στην Nuclear Blast, δεν το λες και μικρο βημα. μεγαλυτερη διαφημηση θα πεσει σιγουρα κλπ.