24-2-2013 enforcer live in athens

Βουντού και μπλακ ματζικ να μην πέσει εκεί γύρω βαρβάτο μάθημα εξεταστικής. Δεν έχω καταφέρει να τους δω άλλη φορά, δε χάνονται και τώρα.

Οι Enforcer τυγχανουν πολυ μεγαλης αναγνωρισης, και απο εμας που μας αρεσει ο ηχος τους, αλλα και απο ατομα εκτος ροκ σκηνης. Ειδικα στο εξωτερικο εχω δει συναυλιες τους με αρκετο κοσμο με καμια επαφη με αλλα αντιστοιχα συγκροτηματα του χωρου.
Η eat metal ειναι απο τους αψογους διοργανωτες στο χωρο, δεν νομιζω να υπερβει το εισητηριο τα 15ε . Και να ειναι, πραγματικα τα αξιζουνε, γιατι να δωσει κανεις 30-40 σε αλλους που “παιζουνε” για μουσειακους σκοπους και να μην δει ενα συγκροτημα που ροκαρει απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο μαζι μας πανω στη σκηνη;

Α δεν έχω ποστάρει ακόμα εδώ ε; Ε εκεί θα μαστε τεσπα. Απλά καλέ Γκρεγκ αν το κρατήσεις κάτω από 20άρι θα σαι θέουλας, γιατι θέλουμε να πάμε κι αλλού. :roll:

ναι…καλα θα ειναι κατω απο 20…:roll:
ξερουμε ποτε αρχιζει η προπωληση εισητηριων;

αμα υπάρξει γκρίνια και για τις τιμές του γρηγόρη θα πέσει το ταβάνι να μας πλακώσει :slight_smile:

Δεν ήξερα ότι πήγαν στη Nuclear Blast, κακό νέο αυτό. :frowning:

Χαμός τρισμέγιστος επίκειται. Και μην ακούω μαλακίες για την τιμή, ειδικά όταν η εταιρεία που το διοργανώνει δεν έχει δώσει ποτέ ξανά δικαίωμα…οι ελληνικές μπάντες που θα παίξουν (και μια και είμαι προσωπικος φίλος με 3 εκ των μελών τους) αμφιβάλλω αν θα πάρουν λεφτά από το λάιβ. Μόνο τις μπύρες τους :wink:

ΥΓ μόνο εμένα μου φαίνεται λίγο άκυρη η επιλογή της Nuclear Blast για εταιρεία μιας μπάντας αυτού του στιλ?

Το είδος ανεβαίνει και η εταιρεία θέλει να βγάλει λεφτά, τι πιο αναμενόμενο;

κλειδωστε το!!! θελουμε το αλλο…

Eat metal records proudly presents:

the return of the metal muthas:

ENFORCER

Plus special guests:
RELEASED ANGER
CONVIXION
WRATHBLADE

Live@KYTTARO CLUB

Kiriakh 24 Fevrouariou 2013

ora enarkshs = 19:30

Propolish MONO gia to mina Dekembrio, kai mono gia 100 periorismena eishthria, me timh 16 euro.

apo pempth 20 tou mina mexri kiriakh 30 sto sirens+no remorse…

apo 1h Genarh kathos kai thn hmera tou live, h timh tha einai 20 euro. kai eishthria tha iparxoune:
ticket house, no remorse, sirens, metal era, shiva, monsterville, nuclear blast/reload…

Μάλιστα… Μια που θα 'μαι κατά κει λέω να περάσω να τσιμπήσω! :smiley:

περασα και απ’τα δυο και δεν ειχαν, αυριο μαλλον…

ta eishthria einai sta dio diskadika,
epishs exo kai ego, opoios thelei tha fero sto pazari thn kiriakh sto bat city, sto live th kiriakh sto kyttaro, kai fisika sto feelgood to savvato.
metal on

Τσιμπησα σημερα απο No Remorse και ακονιζω την κατανα μου 8)

Κι εγώ σήμερα το απόγευμα θα το τσιμπήσω!!!

Έχουν μείνει 16ρια;

Στο No Remorse ειχαν μεινει καμια δεκαρια ακομη απο οτι μου ειπαν (βεβαια δεν ξερω αν ειχε και δευτερο μπλοκακι). Sirens δεν ξερω.

εγω το πηρα σαββατο απογευμα, τριαντα κατι νουμερο…

Τσίμπησα κι εγώ. :slight_smile:

Πηρα νωρις το απογευμα εισητηρια απο το Sirens, του εχουνε μεινει λιγοτερα απο δεκα εισητηρια προς 16?. Οσοι θελετε φθηνα εισητηρια, σπευσατε.

Πηρα κ εγω εισητηρια:)