27 Δεκεμβρίου: The Dive/Planet of Zeus/the Bliss/ Stoned Druid@Stage Club, Larissa

Η Spinalonga Records στις 27/12 θα χτυπήσει και στην Λάρισα. Ενώ στο Κύτταρο οι Biri Biri θα παρουσιάζουν το ντεμπούτο τους, στην Λάρισα θα παίξουν 3 από τις καλύτερες μπάντες της σκηνής.

The Dive
Planet of Zeus
the Bliss
Stoned Druid

Σύντομα αφίσα και λοιπές πληροφορίες.
λαρισαίοι, Θεσσαλονικείς και λοιπές δυνάμεις ενωθείτε :stuck_out_tongue:

Aπο Βολο εννοειται μεσα φιλε μου,που με προλαβες!!!

αμα βρω μεσο απο τρικαλα θα το εψηνα…

](http://img682.imageshack.us/i/larissa.gif/)[/IMG]

Λοιπον,μολις επιστρεψαμε απο Λαρισα.Το event ηταν πολυ καλο,αν και κατα την αποψη μου καμμια απο τις μπαντες που επαιξαν δεν ηταν καθαρα stoner μπαντα.
1)Stoner Druid:Μετριος ηχος,διασκευες και καποια δικα τους.Παθιασμενοι εφηβοι που επαιζαν με πολυ παθος και περισση ενεργεια.Αξιζαν το χειροκροτημα που πηραν
2)The Bliss:Πρωτη φορα τους εβλεπα,οπως και ολα τα γκρουπ,και μου φανηκαν πολυ επαγγελματιες,με καταφανεστατες επιρροες απο Tool.Παρα πολυ καλη μπαντα.
3)The Dive:Αδιαφοροι,δεν μου ειπαν τιποτα.Ψαχνουν να βρουν την ταυτοτητα τους και ειναι ολοφανερο
4)Planet Of Zeus:Μπραβο τους,τρομερη ενεργεια,πολυ καλος ηχος,γεματοι δυναμοι και ορεξη για μεγαλα πραγματα και θεωρω οτι το αξιζουν!!
Γενικα ενα παρα πολυ καλο φεστιβαλ.Οσοι με παρακολουθουν γενικοτερα τα σχολια που γραφω ,γνωριζουν οτι μετα απο καθε live στη Λαρισα,αποθεωνω αυτην την πολη.Για αλλη μια φορα,μπραβο Λαρισα!Ευτυχως που υπαρχει η Λαρισα και περναει καλα ολη η Θεσσαλια.

καλές είναι και οι μπάντες που δεν παίζουν μόνο στόνερ ρε :stuck_out_tongue:

Φυσικα,δεν διαφωνω καθολου!Μα δεν ειπα κατι κακο,αν εξαιρεσεις τους’‘Dive’'που δεν μου αρεσαν.

Οι Dive είναι ντίβες και δεν παίζουν καλά live :stuck_out_tongue:
Κανονικά έπρεπε να τους κράξεις όλους :stuck_out_tongue:
Ρε συ πόσο κόσμο είχε? ήχος τι έλεγε? γενικά σαν μαγαζί? Πόσο έκανε η μπύρα? δώσε τις κρίσιμες πληροφορίες!!!

Λοιπον: 1)πανω απο 150 ατομα δεν νομιζω οτι ειχε,απο Βολο ημασταν καμμια 20αρια.
2)Oι πρωτοι,οι '‘Stoned Druid’'δεν ειχαν καλο ηχο.Οι ‘‘Bliss’’ και οι '‘Planet…’'ειχαν πολυ καλο ηχο.
3)Το μαγαζι ειναι αρκετα καλο,χωραει καμμια 500 αρια φανταζομαι,ισως και
παραπανω.Ξερεις,παραδοσιακη διακοσμηση με τουβλα και πετρα.
4)Παραδοσιακα η μπυρα εκει εχει 5 ευρω η μισολιτρη,που σου την σερβιρει ενα afro παιδι σκετη κολαση.Στα 100 μετρα ομως εχει περιπτερο οπου μπορεις να παρεις μπυρες και να λυωσεις,με 1,10 ευρω εκαστη.
Σε καλυψα?

Τώρα ναι. Ειδικά με το άφρο γκαρσόνι :stuck_out_tongue:
Όπως και να το κάνουμε οι πληροφορίες περί ήχου/κόσμου και ειδικά τιμής μπύρας είναι ανεκτίμητες. Ειδικά για το που είναι το περίπτερο που μπορείς να πάρεις μπύρες. :stuck_out_tongue:

Ρε φιλε με δουλευεις η τσαμπα τσιμπαω?Παντως η γκαρσονα ειναι λογος να πας στο μαγαζι!!!

?Γιατί να σε δουλεύω? ήθελα να πάω και γω στη συναυλία αυτή αλλά ήμουν Αθήνα.
Οι πληροφορίες δε που ζήτησα είναι οι πλήρως αναγκαίες απλά δεν τα λεγες όλα απο την αρχή…

στο τέλος τα ξέρασες για το γκομενάκι :stuck_out_tongue:

ok ρε φιλαρακι!Ολα καλα.Παντως ηταν ενα καλο event απο αυτα που αξιζει κανεις να παρευρισκεται.

τιμη σου δικε μου!!!πηγες και απο αλλη πολη!!!καλη φαση.και εγω ηθελα να σκασω σε αυτο το λαιβ για να δω αν λυθηκε η κοντρα…

ζουγκλα θελω μπυρα να μιλησουμε για τελετες βουντου με κοτοπουλα ψημενα!!

alex beer is liquid bread