28.10 Sarabante-Χειμερια Ναρκη-Conspiracy of Denial @ Καταληψη Πραποπουλου (Χαλανδρι)

3/3!!!
Πιο τελειο το λαιβ δεν μπορουσε να γινει!!! :D:D:D

εεε…μεσα??? :smiley:

μέσα λέμε

Αν και εκείνη την ημέρα δεν ξέρω αν θα μπορώ, αν μπορέσω τελικά θα τρέξω!!

Sarabante και conspiracy of denial λεμε!! :D:D

Και εγω δεν ξερω κατα ποσο θα μπορω λογω μερας, αλλα θα το παλεψω (αφηστε που δεν ξερω καν πως παω εκει περα).

Μπορείς να πάρεις το 450 ή 460 απο Δουκίσης Πλακεντίας νομίζω :-k

Πλακα μου κανεις… Τι live- αρα ειναι αυτη;

Ντάξει δε χάνονται αυτά. Ερχόμαστε!

8O:?:

φερτε τους σαλονικα λεμε

Οπωσδήποτε μέσα για τη liveαρα

ΡΕΜΝΑΝΤΣ

ζουυυυυυυυυυλευω

28 Οκτωβρίου ή Νοεμβρίου τελικά?

Edit: Ok, Οκτωβρίου. (:

Αυριο ολοι εκει! Μονο ξυλο!

Χειμέρια Νάρκη! ΤΕΛΟΣ!

Όποιος πήγε χθές ας δώσει ένα report

Το live καθαυτό άψογο. Και οι τρεις μπάντες τα έδωσαν όλα, προσωπικά γούσταρα πιο πολύ απ’ όλους τους CONSPIRACY OF DENIAL λόγω των ψηγμάτων σλατζιάς που έχουν στον ήχο τους -απίστευτος ντράμερ επίσης. ΧΕΙΜΕΡΙΑ ΝΑΡΚΗ, πιο old-school h/c φάση και SARABANTE μάλλον προτιμώ live παρά στο δίσκο, μιας και ο ήχος απλώνει και γίνεται λίγο πιο χαοτικός. Το κοινό δεν μάσησε από κρύα και ανταποκρίθηκε δεόντως.

Στα υπόλοιπα, πολύ ωραίο το κλίμα γενικά στην Πραπόπουλου και οικογενειακή ατμόσφαιρα παρά την μεγάλη προσέλευση του κόσμου.

Τσίερζ σε destroyer, bleeding, bbb & user-name.

Πολυ καλο λαιβ. Ομορφος χωρος. Μπολικο κρυο. Τα πιτ θυμιζανε μαλακασα προ 3ετιας (λογω χωματος)!

Sarabante (4η φορα τους εβλεπα) κλασσικα γαματοι! Πολυ καλος ηχος, χορος και ωραια διαθεση.
Χειμερια Ναρκη κλασσικη αξια. Πορωτικοι αν και ειχανε μικρο-ατυχηματα :stuck_out_tongue:
Εξαιρετικη δουλεια εχουνε κανει και οι Conspiracy of Denial που περιμενω επιτελους κανονικο δισκο. Παιξαν και διασκευη Skitsystem (Stigmata) οπως πολυ σωστα παρατηρησε ο γερο-μπλιντιν!

Tσιμπάτε τα

Those that break μισο

Deluminate

Our day of torment

Remnants

αυτο που λεει στην αρχη, το γουσταρα ΑΠΕΙΡΑ! δεν το περιμενα με τιποτα να το ακουσω :slight_smile: