29 Μαΐου 2010-άλλη δεν έχουν?

Αυτή η ημέρα κάτι έχει συναυλιακά… Δείτε μόνο τι συμβαίνει:
Epica(Αθήνα)
Fields of the NEphilim(ΑΘήνα)
Bob Dylan (Αθήνα)
Wotan (Ξάνθη)
έντιτ: Bolt Thrower (Θεσσαλονίκη)
έντιτ2: Τhievery corporation (Aθήνα)

έχετε πετύχει εσείς άλλη τέτοια μέρα φέτος? :? Και ειδικά για τα λάιβς της Αθήνας, μιλάμε για πάρα πολύ γνωστούς καλλιτέχνες, όλοι σε μία μέρα.

Υπαρχουν και καποιοι Μπολτ Θροουερ νομιζω…

Στη Θεσσαλονίκη είναι 29 ε?
Ευχαριστώ θα το γράψω κι αυτό :slight_smile:

ναι ρε γαμώτο. κ εγώ αυτό πρόσεξα ! όλα μαζεμένα την ίδια μέρα !:stuck_out_tongue:

προσθεσε αλλο ενα live την ιδια μερα : THIEVERY CORPORATION THEATRO VRAXWN!

δηλαδη ελεοσ!!συντονισμος 0 !!!

Είναι σίγουρο αυτό γιατί δεν το βρίσκω πουθενά στο νετ. Αν το ξέρεις σίγουρα το ΄βαζω κι αυτό στο θρεντ.
Όντως ρε παιδιά, λες και δεν υπάρχουν άλλα Σάββατα Παρασκευές και άντε Κυριακές!

ναι το αναφερει και στις συναυλιες εδω στο rocking. οπως επισης και τους black heart possesion αλλα δεν ξερω αυτο αν πρεπει να μπει γιατι ειναι 2μερο το live 28-29
το θεμα ειναι οτι εγω απο τις 5 συναυλιες που γινονται την ιδια μερα θελω να παω τουλαχιστον στις 3!!!
και κατι αλλο μην περιμενουν ετσι οπως τα εκαναν να εχουν και επιτυχια…πως θα μοιραστει ο κοσμος??και που θα πρωτοπαει??? :-k

Το πρόσθεσα. Τι να πώ, εμένα το μόνο που με ενδιαφέρει είναι ότι θα δώ Simone & Mark από κοντά. Ο καθένας πρέπει να κάνει την επιλογή του, άσε που είναι ημερομηνία εξετάσεων και εξεταστικης το συγκεκριμένο Σάββατο, άρα υπάρχει και ένα μεγάλο εμπόδιο για όσους μένουν επαρχία.

στο θεμα της αποστασης εχεις δικιο…
το μονο στανταρ ειναι οτι και τα 5 live θα πανε απατα!!!
δεν λεω θα παει και θα μοιραστει καπως ο κοσμος αλλα η προσελευση θα ειναι τραγικη…μακαρι να βγω λαθος…

Θα δειξει! Απλά ελπίζω να μην ξανασυμβεί αυτό γενικά γιατί γενικά ο κόσμος ξενερώνει…

και εγω το ελπιζω αλλα… :-s
λογικο να ξενερωσει γιατι υπαρχει κοσμος που μπορει ας πουμε να θελει να δει και τις αλλες μπαντες τις συγκεκριμενης μερας…αστα να πανε!!!: !:

ευτυχως που απο ολους αυτους με ενδιαφερει μονο ο dylan αλλιως θα ειχα τρελαθει…

Γεμάτο το πρόγραμμα εκείνο το Μαγιάτικο σ\κ…αν υπήρχε και προγραμματισμός…:):!:

To 2006 έπαιζαν το ίδιο βράδυ Toto στο Ελληνικό, Stooges στον Βύρωνα και Roxy Music στο Καραϊσκάκη!

πείτε τα Χρυσόστομοι…

Ηταν και η μέταλ μέρα του rockwave με Twisted Sister, Crimson Glory και Celtic Frost…