<3 Anastacia! <3

Δεν επιρρεάζομαι τόσο απο τον επιθετικό του χαρακτήρα. Δεν είμαι απ’αυτούς που ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ μουσική επειδή δεν συμπαθούν κάποιον… απλά τελικά δεν είχε κάτι να προτείνει…

Τέλος πάντων, άκουσα αυτά που πρότεινες, και δεν τρελάθηκα… δεν ξέρω ίσως είναι θέμα γούστου, ή τελικά να παίζει ρόλο και η ηλικία, στο συγκεκριμένο είδος μουσικης προτιμώ να ακούω anastacia, και δεν το λέω υποτιμητικά για την aretha franklin, οκ μιλάμε για επίπεδο, φωνάρα κλπ, απλά δεν μπορώ να κάαααθομαι να ακούω τέτοια μουσική, βαριέμαι…

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Η Anastacia θα εμφανιστεί live στην Αθήνα.
Ακούω επίσης για εισητηριο 25 ευρώ… ΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ…

Τα μείων για μένα:
α) δεν είναι κανονικό live αλλά guest εμφάνιση στον διαγωνισμό eurovoice. Οπότε πριν τη δεις, θα φας όλη τη μαλακία στη μάπα…
β) σε ίδιο επίπεδο εμφάνισης θα είναι και ο Σάκης Ρουβάς… οπότε 2η μαλακία στη μάπα…
γ) οι θέσεις είναι χάλια… θα γίνει στο ΟΑΚΑ. Αν θες αρένα, θα δώσεις 40 ευρώ και θα είσαι πίσω απο τις golden θέσεις ΚΑΙ πίσω απο τα κανάλια της τηλεόρασης… Αν θες κερκίδες, έχει επίσης απο 40-200 ευρώ… χάλι μαύρο, και τελικά των 25 είναι ψηλά ψηλά μακρυά μακρυά…
δ) θα παρουσιάζει η Πάμελα Αντερσον, … δεν ξέρω αν αυτό είναι θετικό ή αρνητικό…

Anyway… για μένα: δεν αξίζει καθόλου ούτε 25 ευρώ για τέτοιο πράγμα… κρίμα που δε θα είναι μόνο δικό της live, ή έστω festival…
Next time…

Unburnt μην το ξεχασεις ε, να τον ρωτησεις.

μα και συ ειναι δυνατον να ακους anastacia? θα σου δωσω αν ειναι κατι βινιλ ριπ απο μαρια καλλας να γουσταρεις. \m/

απο φωνητικα οκ

αλλα αυτο ηταν λιγο fail…

Tι σχεση εχει η αναστεζια με 70s soul π λεει ο awake για ν καταλαβω και εγω αν ειναι ετσι ολοι πρεπει να ακουμε Johann Strauss και να πηγαινουμε στην λυρικη …

ενα οχι και τοσο (νομιζω) γνωστο της που εχω ξεχωρισει—>

πολυ συμπαθητικη τραγουδιστρια…left outside alone,sick and tired και welcome to my truth φοβερα κομματια…τα ακουγα αρχες γυμνασιου αν θυμαμαι καλα…απο τοτε δεν εχω ακουσει ξανα απαυτην…

Από τις ωραιότερες pop φωνές γενικότερα! Αυτό το Everything Burns με τον Ben Moody είναι από τις πιο όμορφες μπαλάντες που έχω ακούσει :smiley:

ΝΑΙ ΡΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΡΕΝΤ

οι καρδουλες το αποθεωνουν