3 doors down

Αυτό. :slight_smile:

επιτελους καταφερα να ακουσω ολο το 3 doors down…ειναι χαρακτηριστικο…3 doors downιστικο σιντι!χαχα!
εχει μερικα πολυ ωραια τραγουδια!!αλλα ρε παιδια…το pages ειναι απο αλλο πλανητη λεμε!!!

ιδού κ η κριτική μας για τον νέο δίσκο

http://www.rocking.gr/review1958.php

:bow2::bow2::bow2::bow2::bow2:

Eτσι μπραβο ρε daz πολυ σωστα.Οι 3 doors down ειναι respect μπαντα.Προσωπικα περα απο το πρωτο τους(που ετσι κι αλλιως ειναι κλασσικο)γουσταρω και το away from the sun(με αγαπημενο song το let me go οσο φλωρικο κι αν ακουγεται)που μια φαση ειχα φαει κολλημα μαζι του.Το τελευταιο δε το ακουσα αλλα με τα οσα λεει ο davidian σιγουρα θα εχει ενδιαφερον

το kryptonite έχει άπίστευτα lyrics
:!:

Οι 3 doors down ειναι το αγαπημενο μου ροκ συγκροτημα.
Εχω ακουσει ολα τους τα cd, ξερω απεξω τα τραγουδια τους.
Εχω ταυτιστει με τους στιχους τους.
Μου αρεσει επειδη δε μιλανε για ερωτες και αγαπες, παρα μονο σε πολυ λιγα τραγουδια οπως το here without you, που τους εκανε γνωστους αλλα εμενα δε μου αρεσει.
Η μουσικη τους ειναι φοβερη, πολυ πιασαρικη.
Οι στιχοι πολυ ωραιοι, κατανοητοι, με νοημα και μπορεις να ταυτιστεις μαζι τους.
Ειναι το συγκροτημα μου.Μεγαλωσα με αυτους και συνεχιζω να μεγαλωνω ακουγωντας τους.
Μιλανε για μενα.Μιλανε στην ψυχη μου.
Ειναι ατομα χαμηλων τονων.Δεν πουλανε σταριλικι, δεν προκαλουν με δηλωσεις τους και γενικοτερα με τη σταση τους, δεν ειναι δηθεν, δεν το παιζουν σκληροι.
Ο τραγουδιστης δεν ειναι κανας κουκλος για να κολλανε μαζι του τα κοριτσακια και να δηλωνουν φαν του γκρουπ επειδη απλα τους αρεσει ο τραγουδιστης του.
Οι 3 doors down ειναι πολυ πετυχημενο γκρουπ στην Αμερικη, απο τα πιο πετυχημενα.Αν δειτε τα βιντεο τους στο youtube θα δειτε οτι εχουν παρα πολλα views.
Ακουστε τους λοιπον και πειτε μου τη γνωμη σας.
Ποια τραγουδια τους σας αρεσουν;

Δειτε ολη τους την δισκογραφια εδω περα :
http://www.3doorsdown.com/page/music-1

Διαφωνω με την κριτικη του αλμπουμ.Που τα ειδατε τα μελια; Που τα ειδατε τα τραγουδια για ερωτοχτυπημενους; Το μονο τραγουδι που ειναι ετσι ειναι το your arms feel like home.Οι 3 doors down καθε αλλο παρα τρεντουλες ειναι.Δεν καταλαβαινω γιατι τους λετε ετσι.Χαιρομαι παντως που βλεπω οτι αρεσει σε πολλους εδω μεσα.
Αξιζει να ακουσετε τη δισκογραφια τους και να δωσετε προσοχη και στους στιχους.Ειναι απλα υπεροχοι, πολυ πιθανον θα σας αγγιξουν και θα ταυτιστειτε μαζι τους.
Οι 3 doors down δε μιλανε για ερωτες, χωρισμους και γκομενες, ουτε λενε ακαταλαβιστικα πραγματα και ασυναρτησιες.Μιλανε για τη ζωη.Για της δυσκολιες της.Για τον πονο.Για την αναγκη να ανηκεις καπου.Για τις τασεις φυγης.Για τα ονειρα που κανουμε.Για την αναζητηση του εαυτου μας.Για το χρονο που τρεχει.Για την επιβιωση σε ενα σκληρο κοσμο.