Γιάννης αγγελάκας (επισκέπτες, 3, οι ανάσες των λύκων, ost, τα παντα ολα)

παρτάρες τα λάιβ του :smiley:

και
"Μαμά άλλαξα γνώμη. Δε θέλω τη λαμπάδα- Στανίση για το Πάσχα, άσε που μπορεί να πάρουν φωτιά τα μαλλιά της την ώρα που την ανάβω. Θέλω δώρο τα παραμύθια του Γιαννάκη μαζί με κασέτα που είναι και τη λαμπάδα σκέτη."

Η ΓΕΛΑΣΤΗ ΑΝΗΦΟΡΑ - ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ CD

ευρο δεν θα μείνει στην τσέπη

[B]ΤΕΤΑΡΤΗ 03 ΙΟΥΛΙΟΥ 2013
ΚΗΠΟΘΕΑΤΡΟ ΑΛΚΑΖΑΡ, ΛΑΡΙΣΑ[/B]

[B] Rockoverdose.gr:[/B] Αφήσαμε για το τέλος μια ερώτηση που είμαι σίγουρος ότι στην έχουν απευθύνει αρκετές φορές…Τελευταία ακούμε συνέχεια για επανενώσεις, με την πιο τρανταχτή αυτή των αρχικών Black Sabbath. Πώς σου φαίνεται; Θα το κάνατε με τις Τρύπες;
[B]
Γιάννης Αγγελάκας:[/B] Κάτι συζητάμε για το 2066 αλλά διαφωνούμε ως προς το μήνα! Έγω θέλω να είναι Ιούνιος.

:lol3::lol3::bow2:

[B]ΣΑΓΑΠΩ. [/B]

Γιάννης Αγγελάκας: Ποτέ δεν κατατρεχόμουν από το σύμπλεγμα της προσφοράς σε οποιαδήποτε σκηνή και πάντα πίστευα πως το μέλλον είναι τώρα, οπότε το άμεσο μελλοντικό μου σχέδιο είναι το λάιβ της Λάρισας…

σε δυο μέρες πάλι

Ε, μα είναι απολαυστικός στις συνεντεύξεις του

Rockoverdose.gr: Επίσης λίγες μέρες αργότερα το Αθηναϊκό κοινό θα σε δεί στο Rockwave festival, ενώ αρχές Αυγούστου ανεβαίνεις στην ακριτική Καστοριά για μια μοναδική συναυλία δίπλα στο ποταμό Αλιάκμωνα σε ένα από τα μεγαλύτερα κατασκηνωτικά φεστιβάλ της χώρας, το 35ο RIVER PARTY στο NEΣΤΟΡΙΟ. Πως αισθάνεσαι που θα δώσεις το παρόν σε τόσο μεγάλα φεστιβάλς και που θα έρθεις σε επαφή με τόσο πολύ και διαφορετικό (μουσικά) κόσμο;

Γιάννης Αγγελάκας: Ελπίζω να συναντήσουμε σοβαρά ακροατήρια από νέους σχετικούς με τη μουσική μας χωρίς ρακέτες και σκυλάδικα!

και
.Η Alltogethernow ήταν μια καλή λύση για τα παγωμένα χειμωνιάτικα βράδυα.

Έχε χάρη που προσπαθώ να διώξω τις σκέψεις να πάω ξενυχτισμένη στο μάθημα από χτύπημα στο Γιάνναρο.

με τρώει να σου πω πάνε, αλλά γίνε γιατρός…ο γιαννης εδω θα ειναι και αυριο

[SPOILER]αν και για μιάμιση ωρα δεν είναι και άσχημα ενα διάλειμμα… :p[/SPOILER]

Koμματάρα δεν το περίμενα! Έχω κολλήσει! :slight_smile:

Και δεύτερο κομμάτι από τον Αγγελάκα. Για να είμαι ειλικρινής δεν μου άρεσε και τόσο πολύ σε σχέση με το πρώτο. https://www.youtube.com/watch?v=dTtjypwlwUw

Κυκλοφόρησε, υπάρχει και στο youtube στο κανάλι του και είναι υπέροχος.

Παίρνε με μαζί σου.