30 Seconds to Mars - 6 Ιουλίου 2011

αν τα 40 ευρω ειναι λιγα τοτε πεταξτε με στη θαλασσα

Η χαμηλή τιμή που εγώ ανέφερα ήταν για το rockwave :wink:

Με αυτη την αναλογια,αμα μας φερουν Μιουζ,πρεπει να μας χτυπησουν 80αρι και να λεμε και ευχαριστω.

Είχαν έρθει με 35? άμα δεν κάνω λάθος και δεν πήγε πολύς κόσμος (ναι ήταν καθημερινή, στο χωράφι κτλ κτλ)

25 ευρω ειχε το εισιτηριο για καποιο σεβαστο χρονικο διαστημα, πριν παει 35 ευρω. 40 ευρω για το μπροστινο pit…

^^ σωστος ,αν και νομιζω οτι οι muse τουλαχιστον οσον αφορα τη δημοτικοτητα τους εδω στην Ελλαδα, χωριζονται στην πριν resistance και στην μετα resistance εποχη που πηραν πολυ τα πανω τους.

Και για να ειμαι οντοπικ σωστο το ποστ angel death ,με το 40αρι οποιος απλα τους ακουει και δν ειναι φαν δεν θα παει.

Οι muse ήταν Τετάρτη, αρχές Οκτώβρη στο χωράφι, με 2 μήνες μόνο προπώληση (Αύγουστος-Σεπτέμβριος) και είχε γύρω στις 7-8 χιλιάδες (μέχρι την κονσόλα τουλάχιστον πρέπει να είχε κόσμο)…

Απ ότι είδα το κέντρο ιππασίας έχει μια κερκίδα 1000 θέσεις και μια αρένα περίπου όσο ένα γήπεδο ποδοσφαίρου - ίσως λίγο μεγαλύτερο. Άρα η χωρητηκότητα του θα είναι γύρω στις 8 χιλιάδες φαντάζομαι…

Δεν ξέρω τι αμοιβή έχουν οι 30stm αλλά το εισιτήριο είναι τσιμπιμένο. Μπορεί έξω να γεμίζουν μεγάλους χώρους αλλά εδώ δεν πιστεύω ότι έχουν μεγάλο fan base…

krima an kai tous psilo akouw mono gia autous den katebenw a8ina…

(no ellinikos sto pc)

αυτός είναι ο χώρος

http://wiki.worldflicks.org/%CE%9A%CE%AD%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%BF_%CE%99%CF%80%CF%80%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82_%CE%93%CE%BF%CF%85%CE%B4%CE%AE.html

Πολύ δύσκολα θα γεμίσει ο χώρος… Το εισιτήριο είναι αρκετά ακριβό και για μόνο ένα όνομα δεν νομίζω να τραβήξει κόσμο… δεν ξέρω πόσους οπαδούς έχουν στην ελλάδα και δεν τους έχω ακούσει σχεδόν καθόλου, αλλά οι τιμές είναι επιπέδου AC/DC - Bon Jovi - U2 κλπ, που δεν πιστεύω ότι δικαιολογούνται στο συγκεκριμένο live…

75 ευρα για 30σεκοντς του μαρς.μαλιστα.δηλαδη αν ερθει ο γουοτερς πρεπει να μας πουν καμια 150αρα?

Γουσταρω αρκετα αλλα τα 40 ειναι πολλα.
Και αν σκεφτουμε τους bon jovi στις 13 το κοβω δυσκολο…

Το κακό στην Ελλάδα είναι οτι οι διοργανωτές μάλλον δεν ξέρουν σε τι κοινό απευθύνονται…
Οι 30stm έχουν ένα κοινό συγκεκριμένο (δεν το λέω υποτιμητικά ούτε φυσικά λέω πως είναι κακό) αλλά…αυτό το κοινό στην Ελλάδα δεν μπορεί να σηκώσει μια τέτοια συναυλία…
6 Ιουλίου με πολλούς να έχουν φύγει για διακοπές…με άλλους να ετοιμάζονται και να κάνουν τα κουμάντα τους…πως θα τραβήξεις κάποιον που δεν είναι οπαδός αλλά γουστάρει απο περιέργεια να πάει να δει τη συναυλία?με 40? το φτηνότερο?
Ειλικρινά εύχομαι να σκίσει η συναυλία και να συνεχίσουν να φέρνουν τέτοια ονόματα…αλλά δεν ξέρω ρε γαμώτο…κάτι δε μου κάθεται καλά…

Αυτή η Spicy που το διοργανώνει είναι η εταιρία του γνωστου και αγαπημένου (:p) μουσικοσυνθέτη Φοίβου ή καμία σχέση;

Επιτελους, ενα φρεσκο ονομα πανω στην ακμη του.

Το τικετο οντως τσιμπημενο…

Προσυπογραφω οτι ειπε ο κσ9, αμα ο Λετο εχει τον κοσμο μαζι του, θαναι ενα καταπληκτικο λαηβ, αλλιως (που ετσι θα ειναι) θαναι μαλλον μετριο λαηβ.

Οπως και ναχει, ομορφα νεα

To Hurricane θα το πουνε ρε?

Mainstream αμερικανικο συγκροτημα στα ντουζενια του για συναυλια στο Ελλαντα, δυσκολα μπορω να θυμηθω παντως.

Linkin Park με μια προχειρη σκεψη

Δε νομίζω ότι έχουν την ίδια δυναμική με τους Linkin Park

εννοει πως και αυτοι ακουγονται στο ραδιοφωνο και παιζονται στο MTV και ειναι αμερικανια :wink:

Θεριε μην εισαι κακοπροαιρετος ρε…Τον Λετο τον πηδουσε ολοκληρος Μεγαλεξαντρος ναουμ.

Αν ερχοταν κατα δω θα πηγαινα σιγουρα,αλλα ετσι πως ειναι η κατασταση,μ εναν προχειρο υπολογισμο με μεταφορικα(με αμαξι),διαμονη,εισιτηριο και λοιπα μικροεξοδα,θα φυγει κανα 200αρι το λιγοτερο,το οποιο φυσικα δεν περισσευει ουτε για πλακα,ειδικα οταν ακουγονται και φημες για Muse αλλα και οταν εχεις και σιγουρους Bon Jovi.[-X

Όσον αφορά τις τιμές, η Ματζούκα μάλλον έχει βάλει στόχο να ξεπεράσει τον Λώρη. :roll: