30 Seconds to Mars - 6 Ιουλίου 2011

Διακεκριμένα στην κερκίδα 75 euro, Pitch A 60 euro, Αρένα Γενικής εισόδου 40 euro προπώληση και 55 euro στο ταμείο

ΓΕΛΑΕΙ

Ο

ΚΟΣΜΟΣ

Πέραν του ότι μου είναι παντελώς αδιάφοροι (και γι αυτό δεν ξαναγράφω στο παρόν θρεντ), οι τιμές είναι απλά ΤΡΑΓΙΚΕΣ. Δλδ σίριουσλι, ΠΟΙΟΣ θα δώσει 75ε για το Λέτο;;;

Και επιτέλους πρέπει να σταματήσει η φαρσοκωμωδία με τα Pitch A,B,C,…,Z.

οντως με αυτα τα pitch A,B κτλ, τι θελουν να δειξουν? και καλα πως υπαρχει οργανωση?

Να δούμε πόσο θα είναι σε δραχμές…

Παντως καθημερινή και κοντά στη δουλειά, αν είναι πάω και με το πόδι να γλυτώσω και βενζίνή…

δεν ειμαστε καθολου καλα μου φαινεται, απαραδεκτη τιμη για το συγκεκριμενο συγκροτημα.

Το να μοιράζουν την αρένα σε Pitch A, Pitch B κτλπ, κατα την γνώμη μου απλά καταστρέφει ενα μεγάλο μέρος του χαρακτήρα της συναυλίας…και γενικά μιλώντας, συγρίνοντας με παλιά που απ’ότι ξέρω αυτό δεν γινόταν.
Αλλά και συγκεκριμένα για τους 30 seconds μου κάνει εντύπωση που φημολογούνται για την επικοινωνία τους με το κοινό, πως το επιτυγχάνουν αυτό όταν χωρίζουν τους φαν τους έτσι?!?!

και χωρισμός σε pitchs και τέτοια τιμή στα εισιτήρια…??? δεν το σκέφτομαι καν…

Θα παει κανεις??

Μαγκια

H Spicy Entertainment και οι Thirty Seconds To Mars αποφάσισαν να μην αυξήσουν το εισιτήριο της Γενικής Εισόδου στο ταμείο της συναυλίας της Τετάρτης, 6 Ιουλίου, ώστε αυτό να παραμείνει στα 40 ευρώ και να μην αυξηθεί στα 55 ευρώ, όπως αρχικά είχε ανακοινωθεί.

Η απόφαση αυτή πάρθηκε στον άξονα των νέων χρηματοοικονομικών συνθηκών της χώρας.

«Είναι λογικό, αυτονόητο και το λιγότερο που αυτή τη στιγμή μπορούμε να κάνουμε», δήλωσε εκπρόσωπος του συγκροτήματος, το οποίο ήδη βρίσκεται στη χώρα και εκδηλώνει μεγάλο ενδιαφέρον και συμπαράσταση για τις τρέχουσες καταστάσεις.

Είναι άλλωστε γνωστή η αγάπη του Jared Leto για την Ελλάδα, καθώς έχει ονομάσει την εταιρεία παραγωγής του από έναν ήρωα της Ελληνικής Μυθολογίας, τον πολύπαθο και επίμονο Σίσυφο.

Η πολυαναμενόμενη εμφάνιση των Thirty Seconds To Mars θα πραγματοποιηθεί στην πανέμορφη «καλοκαιρινή» Πλατεία Νερού στον Ολυμπιακό Πόλο Φαλήρου, την Τετάρτη, 6 Ιουλίου.

Τέτοια προώθηση πάντως στην τηλεόραση δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει, μου κάνει μεγάλη εντύπωση.

Παίζει ούτε Bon Jovi να φάγαν τόση διαφήμιση!!! :smiley: :smiley:

Αν ήμουν Αθήνα πάντως χαλαρά πήγαινα!!

Ακομα και τωρα το σκεφτομαι…!:-k

ντροπή

Που σκεφτομαι;:stuck_out_tongue:

φαντάσου να πας κιόλας τι θα έχω να πω :stuck_out_tongue:

βρήκα τικετ στο free και αφου ειμαι κατω λεω να τιμήσω…

χαχαχα δεν νομιζω τελικα:p

Τον Ελρικ τον ρωτησες αν συμφωνει ?

γαμωτο, ενω την αγαπω τη μπαντα, σε βαθμο αηδιας δηλαδη, απο πρωτη λυκειου φαση, φοβαμαι θαναι ουμπερ φιασκο σημερα.

κατι το σαππορτ, playmen, αν ειναι δυνατον, κατι η ολη προβολη, κατι το οτι ειμαι μιζερος, θαρρω θαναι μια ποπ τσιχλοφουσκα, με αδιαφορο κοινο και κατ’επεκταση αδιαφορη συναυλια.

μακαρι να διαψευστω

τσουτσέκι θα πας σήμερα?

αν δεν παω εγω ποιος θα παει;