Σακης Ζαχαριαδης τριο 31/10 Θεσσαλονικη (με Πετρο Δραγουμη,Κωστα Αναστασιαδη)

Το απιστευτο τριο του κιθαριστα Σακη Ζαχαριαδη μαζι με τον Πετρο Δραδουμη στο μπασο και τον Κωστα Αναστασιαδη στα τυμπανα και τον Ευθυμη Τσακιρη στο Sax παρουσιαζει το καινουριο Album It all sounds greek to me στην Θεσσαλονικη.
Η μουσικη Fusion/Jazz/Jazzrock ειναι προσωπικα οτι καλυτερο εχω ακουσει απο ελληνικης πλευρας.
για περισσοτερα και μουσικη τσεκαρετε το www.myspace.com/zachariades

Bluezlick, Texas k Jimmypage θα παμε ε!!!
εγω θα παρω ειδικη αδεια απο την εκπαιδευση για να ερθω ρε!

Εννοειται οτι θα παμε.εχουμε να τους δουμε και σχεδον 2 χρονια.Θα τα σπασουν και μετα απο 2 μερες McLaughlin/Corea :bounce::bounce::bow::bow::respect::yahoo::yahoo:

yeah! :wink:

Koπριτη Καμελ ουτε που με ειπες εμενα ε…καλα θα σε φτιαξω εγω…κι εγω ειμαι στην παρεα εννοειται!!! :smiley:

:slight_smile:

Είπαμε, ζούμε το φθινόπωρο της Jazz φέτος!

Χαίρομαι που αφού δεν βρέθηκε διοργανώτής να κλείσει και στη Θεσ/νίκη καμμία συναυλία πήραν την κατάσταση στα χέρια τους οι ντόπιοι παίχτες! 8)

Πλάκα-πλάκα μιά χαρά θα ήταν να έρχονταν και εδώ να άνοιγαν καμμία συναυλία SMV ή 5 Peace

Δν ξερω αν θα 'μαι εδω. Παντως αν ειμαι θα ερθω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ !

που θα τριγυτνας ρε ρεμαλι?? εδω θα εισαι μη σε σφαξω!!!

και κυριε Shortsman ζητω ταπεινα συγγνωμη… πεφτω στα ποδια σου να με κανεις διπεταλα κ οτι αλλο μπορεις να με κανεις…ακομα και οστινατο… πλιζ…μετα απο 25 μερες τριπολη δε σκεφτεσαι σωστα…
εννοειτε ρε να ερθεις! μου λειψες ρε μουσατε!!!

Για τιμωρια εχεις να φας 16α στο 220 στην μαπα και θα ερθεις στο live την Πεμπτη 9/10 στα Πανεπιστημια!!! Μετα μπορει να σε συγχωρησω! Σε ολους ελειψε η Βλακεια Σου Super Special Bass Player!!! :stuck_out_tongue:

ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ!!!

φανταρος ειμαι ρε συ εδω και ενα μηνα…και 9 θα ειμαι μεσα τριπολη παλι…
αλλα οταν ερθω σε ενα μηνα απο τωρα δε θα χασω live σου ρε!!! ειμαι True Fan εγω!

οσο για τα 16, δε πα να παιξεις και 32…εχω κατι γαμω ωτασπιδες που μου δωσανε εκει!!! :P:P

To live ηταν απλα ΘΕΙΚΟ!!!

Ειναι για να βγαζεις την Αγια Βαρβαρα εξω απο τη φωλια και να παιζεις ακαταπαυστα!!!

Ο Ζαχαριαδης ειναι η εννοια του υπερκιθαριστα!!! Χωρις καμια υπερβολη!!!

Ο Δραγουμης ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!

Ο Αναστασιαδης ειναι για να σου φευγουν τα μαλλια!!!

Εμεινα να αναρωτιεμαι στο τελος του live…γιατι το κανω αυτο στον εαυτο μου;;;

Μεθαυριο εχουμε Mclaughlin/Corea/Colaiuta!!! HΜΑΡΤΟΝ!!!

Και την αλλη βδομαδα VIRGIL DONATI!!! Τοτε θα παραδωσω μπαγκετες στον πρωτο που θα συναντησω στο δρομο!!!

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ live ! Απλα Θεϊκο !
:bow2::bow2::bow2::bow2:

Aπιστευτοι οπως παντα.Η καλυτερη ελληνικη fusion μπαντα για μενα.

Ρε γμτ θέλω πολύ να τους δώ live. Άντε να ξανακατέβουν προς τα εδώ να παίξουν σε κανένα Φακανά.