Παζάρι Βινυλίου Θεσσαλονίκη, 4/12/11

Ξέρει κανείς τι φάση είναι αυτό; Και το Rover Bar το ίδιο, πρώτη φορά το βλέπω! :stuck_out_tongue:

Το έχω δει εδώ και μερικές μέρες… Θα περάσω μια βόλτα να δω τι παίζει… Το Rover είναι δίπλα από το bikers cafe… Αλλά πρέπει να μπαίνεις από Σαλαμίνος μεριά…

Α μάλιστα, λέω να περάσω και γω.
Ροκόμπαρο αυτό;

Δεν ξέρω να σε πω… Δεν έχω πάει ποτέ αν και με ψήνει να περάσω κάποια στιγμή καμιά βόλτα να το τσεκάρω…

Ψιλό απάτη η φάση… τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα… οι μισοί δίσκοι είχαν κάτι μαύρους με αφάνες που χαμογελούσαν…

Βασικά επειδή είδα και πολύ κόσμο που έπινε καφέ να κρατάει αρκετούς δίσκους παίζει απλά να μην πρόλαβα τίποτα αξιόλογο…

Πάλι καλά δεν έκανα το ταξίδι

Μούφα ολκής…ΑΛΛΑ,τσίμπησα μυθικές καλτιές που στάνταρ οι δημιουργοί τους θα θελαν να ξεχάσουν…

Συμμετοχές πχ Jan Akkerman(!!) και Steve Hillage(!!!) σε κάτι εμετίλες πρώτης τάξεως,για τις οποίες δεν γνώριζα γρι…:!:

Κατά τ άλλα αηδίες που κανένας νορμάλ άνθρωπος δε θα ήθελε να έχει στη δισκοθήκη του,προσωπικά γνώριζα ελάχιστα ως σχεδόν κανένα όνοματα και τα εξώφυλλα και μόνο προκαλούσαν κάτι παραπάνω από γέλιο.Όποιος σκότωσε αυτή τη σαβούρα πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι δε βγήκε χαμένος.Χωματερή μιλάμε.