Αφιερωμα στα 40 χρονια του Woodstock

Aφιερωμα στα 40 χρονια του Woodstock με μουσικες και οπτικο υλικο απο το θρυλικο φεστιβαλ του 1969!!!

Κυριακη 27 Δεκ & Ωρα 22:00

Ρεντ Ραμ αν είσαι Αθήνα τότε και δεν έχεις κανονίσει κάτι άλλο ψήσου να πάμε!

Χαιρετισματα στην σερβιτορα που κουναει την λαμπα καθε φορα που της αρεσει ενα κομματι που παζει.,… :smiley: :stuck_out_tongue:

Έπρεπε να γίνει!

Περιμένω γρασίδια, λάσπες, γυμνισμό και λοιπές προσομοιώσεις της εποχής :hippy:

Γράκχο θεώρησε ότι έχουμε κανονίσει ήδη.:smiley:

αν ερθεις αναλογα ντυμενος θα σου χω και λασπες!!! :lol::stuck_out_tongue:

Όμορφα. 8)

Δήμο, πέρα από τα προφανή (Χέντριξ και Σαντάνα ξέρω γω), ό,τι και να γίνει μην τολμήσεις να παραλείψεις τους Ten Years After!

Δε θα παίζει αυτός, θα παίξει ο άλλος, που ποτέ δεν ξεχνά ούτε Ten Years After, oύτε Jefferson, oύτε Creedence, ούτε Who, oύτε τίποτα.

Φίνα θα περάσουμε!

Ελπίζω μόνο μετά τους Creedence Clearwater Revival που χου, να μη βάλει στο καπάκι τίποτα brutal death metal?

Ξέρω γω, Weedow είν’ αυτός. :D:p

:lol: :lol: Weedow παίζει σήμερα. E όχι και να παίζει γούντστοκ :?
Δεν έχεις γνωρίσει το υπερατού…δε πειράζει, θα τον ακούσεις την Κυριακή και θα γουστάρεις.

0/2 γαμώ το στανιό μου. :-s

ρε τι δουλεια εχει ο weedow με το ροκ :lol::lol::stuck_out_tongue: ???

Eνδιαφέρον ακούγεται, μπορεί και να περάσω μία βόλτα αν και αυτές τις μέρες είναι λίγο δύσκολο να προγραμματίσω τι θα κάνω γατί παίζουν πολλά.

Κι εύκολα μέσα! Θα μου πείτε, λείπει ο Μάης απ’τη σαρακοστή;:stuck_out_tongue:

Πανέμορφη βραδιά, άξιζε το ξενύχτι.

Johny Winter. Eδώ κρύβεται η μισή αλήθεια του Woodstock, αν δεχτούμε ότι ο Jimi (τι ποιος, ένας είναι ο Jimi) έπαιζε εξωγήινη μπάλα. Η άλλη μισή αλήθεια κρύβεται στον παρλιακό Leo Lyons, τον μπασίστα των Ten Years After, και στους μέγιστους The Who. Eπίσης, μη έχοντας δει το ντοκυμαντέρ, έμεινα άφωνος με το Richie Havens. Αυτός και η κιθάρα του μια ορχήστρα ολόκληρη.

Α, και σε άλλες ειδήσεις, Joe Cocker ρεεεε!

Που’ σουν Χοπέτο να καυλώσεις!

Η φετινή επανακυκλοφορία με τα ως τώρα ακυκλοφόρητα αξίζει αγορά. :wink:
Βάλε τους Grateful Dead στο Turn on your love light, άνοιξε μία μπύρα και μπες στο πνεύμα! 8)

Χαχαχαχα!Ήμουνα διακοπές.Τα καλύτερα γίνονται όταν λείπω ή όταν δεν μπορώ.Ακόμα δεν έχω πάει σε party του Rocking και πάλι θα το χάσω γιατί θα λείπω:(.