5/11 Speedblow,The Brightly Shining Sea,Reversed Nature,Gomgoma @ 7Sins

Το απο-αποπάνω ποστ στοχεύει στην αύξηση των πωλήσεων στα καταστήματα οπτικών?

[SIZE=“3”][COLOR=“Magenta”]na dwsw dieuthunsh na peraseis na sou valw ta gualia ??[/COLOR][/SIZE]

Ναι δώσε.

γελαω :lol:

κουλ live , ανετα το καλυτερο των Speedblow … νεος τραγουδιαρης σκιζει . BSS δεν ειχα δει live , και τελικα ειδα . Γαμω, οι αλλαγές μου ανατίναξαν το κεφάλι, και το βιολί με γονάτισε (κ ομως). RN μαρεσει αυτό που πάνε να κάνουν, αλλά θέλουν καλύτερη μουσική κατάρτηση. Goma-goma δεν πρόλαβα και θέλω να κρεμαστώ από τα κορδόνια μου, γενικά αγαπάμε όμως.

Τσιρζ σε όσους γνώρισα και όσους δεν γνώρισα (ναι μαλακα κλέαρχε εσένα λέω :lol: )

Καθυστερημένο μπράβο και από μένα!
Ισχύει περίπου ό,τι είπαν αποπάνω. Όμορφη βραδιά, όμορφη ατμόσφαιρα, όμορφες μουσικές.

Ήθελα να έχω προλάβει [B]gomgoma[/B] (όνομα και αυτό) λόγω τραγουδιστή περισσοτερο που έχω δει με ism of caravan και είναι πολύ μεταδοτικός.

[B]Reversed Nature[/B], ή αλλιώς, σχεδόν, οι πρώην natural high (ντραμερ και μπασίστας) με προσθήκη φωνητικών και αλλαγή μουσικής κατεύθυνσης. Ευχάριστη έκπληξη, αρκετά βελτιωμένοι, κρίμα που, απ’ ότι πήρε τ’ αυτί μου, κάποιοι δυσανασχέτησαν επειδή δεν “κολλούσαν” τόσο πολύ με τις υπόλοιπες μπάντες. Κακώς, είναι ωραία η ποικιλία, ακόμα ωραιότερη είναι η προσπάθεια και η εξέλιξη, αυτό έβγαλαν σε μένα τουλάχιστον.

[B]Speedblow[/B], οκ, δε θα μιλήσω, ήταν ό,τι πρέπει για ξεδώσουμε τώρα στα γεράματα και να εκτεθούμε κάποιοι, κατα τ’ άλλα, σοβαροί άνθρωποι. :-- :stuck_out_tongue:

Last but not least, [B]The Brightly Shining Sea[/B]. Για το βιολί ό,τι λέει ο αποπάνω, το 'πα και στο λαηβ στους ιθύνοντες. Για όλα τα υπόλοιπα, εξτρα μπράβο, συγχαρητήρια, τα πάντα όλα!
Πολύ εύκολα μέσα στις πιο ενδιαφέρουσες μπάντες της εγχώριας αντεργκραουντ σκηνής. Σπουδαίοι!

[SPOILER]Kαι καλά θα κάνουν να μην το παρατήσουν για κανένα ρημάδι λόγο. Τι κομματάρα το asthmatic, ο μα γκαντ![/SPOILER]

Τα διάφορα “μπράβο” και “ευχαριστούμε” που ακούγονται, πραγματικά είναι πάρα πολύ λίγα για να τα επιστρέψουμε εμείς σε όλους όσους ήρθαν και στήριξαν το event. Όπως ειπώθηκε, το κλίμα ήταν άψογο, ζεστότατο, και οικογενειακό, και όλες οι μπάντες έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό. Κόσμος γύρω στα 140 άτομα. Ελπίζουμε όσοι ήρθαν χωρίς να πολυγνωρίζουν τα γκρουπ, να βρήκαν κάτι που να τους άρεσε. Περάσαμε υπέροχα, άιντε και του χρόνου! :smiley:

Νταμπλποστ για μια ανταπόκριση.

http://www.rockpages.gr/detailspage.aspx?id=4786&type=3&lang=GR

Άλλη μια εδώ:

http://www.avopolis.gr/metal/live/default.asp?ID=302

Σόρι για την καθυστέρηση. :stuck_out_tongue: