5/11 Speedblow,The Brightly Shining Sea,Reversed Nature,Gomgoma @ 7Sins

Στις 5 του Νοέμβρη τέσσερις διαφορετικές μπάντες, τέσσερα διαφορετικά στυλ μουσικής.

Οι Gomgoma θα μας παρασύρουν σε βαλτώδη μονοπατια, οι Reversed Nature θα μας τραβήξουν σε αστρικά ταξίδια, οι The Brightly Shining Sea θα μας βάλουν σε εκστασιασμένους χορούς, και οι Speedblow θα μας πιάσουν απο την μούρη και θα μας κολλήσουν στον τοίχο με τη δυνατή μουσική τους!

Στο 7Sins (πρώην Sin City, Texas, Underworld, Νext κλπ.)
Έναρξη: 20:30 είσοδος 7ε

Speedblow:

The Brightly Shining Sea:



Reversed Nature:

Gomgoma (μέλη από Routes, Ism of Karawan, Βag a head):
http://www.myspace.com/sunengraved

Θά ρθουμε, θα δούμε BBSea και θα φύγουμε μετά, ποιος ασχολείται με τους υπόλοιπους…

Ε καλά, μόνο τους Speedblow θα χάσεις!
Παίζει να έρθω κι εγώ. Ακόμα βέβαια δεν ξέρω που θα βρίσκομαι εκείνη την ημέρα.
Θα το ξέρω τέλη του μήνα.
Αν είμαι Αθήνα θα προσπαθήσω να έρθω!

παντα τελευταιος τα μαθαινω…

πανω σε [I]κοκκινα κυματα[/I] μαγκα μου θα σε σερφαρω…

Πάρτε κι ένα preview [U][B]εδώ[/B][/U](κλικ)

We’ll be there. 8)

Wake up!! Πλησιάζει!

http://www.youtube.com/watch?v=TMbOVu3nMac

Που είναι οι υποστηρικτές του αντεργκράουντ? α?

Μπόνους: http://www.youtube.com/watch?v=cQAzjddo7v4&feature=related

Υπάρχει ένα (χαλαρό προφανώς) χρονοδιάγραμμα εμφάνισης των συγκροτημάτων για μας που δουλεύουμε και θα είμαστε στο τρέξιμο?

Δηλαδή ΟΚ, λογικά θα προλάβω να είμαι 20.30 εκεί αλλά λέμε σε περίπτωση απροόπτου.

Αγαπητε η σειρα ειναι ως εξης:

Gomgoma
Reversed Nature
The Brightly Shining Sea
Speedblow

To live θα ξεκινησει το αργοτερο 9 και υπολογισε της πρωτες 2 μπαντες απο μιση ωρα την καθεμια και μετα απο 45λεπτα.
Αυτο ομως δεν παει να πει οτι θα’ταν καλο καποιος να ερθει για καποια συγκεκριμενη και αφου την δει να αποχωρησει μιας και το live γινεται για ολες τις μπαντες και δεν υπαρχει καποια αναλωσιμη. Εννοειται πως καταλαβαινω παντως το προβλημα με δουλειες κτλ. ολα μεσα ειναι.

Θα κανουμε τα παντα το live να εχει την απολυτα σωστη ροη χωρις καθυστερησεις και ολα τα αλλα που εχουμε σιχαθει.

Aυριο πεφτει ξυλο :smiley:

θα ειμαστε εκει8)

ρεντ ραμ ποιος θα σαι ? :smiley:

εννοειται εκει ε 8)

Μπιμπιμπίκο έλα να πεις γεια, εκτός αν φοβάσαι!

χαχαχαχαχα θα με καταλαβεις … θα εχω σιδερογροθια κ θα κραταω ταμπελα που θα λεει πουστη κρισπι που εισαι ? :smiley:

[B]The Brightly Shining Sea[/B] και [B]Speedblow.[/B]

Δύο σπουδαία ελληνικά συγκροτήματα επί σκηνής.

Σας ευχαριστουμε για τις ομορφες μουσικες, μια χαρα ητανε!!

Τους πρωτους λογω δουλειας δεν τους προλαβα, αλλα οι δυο μπαντες που ανεφερε και ο Γρακχος παραπανω γαμησαν.

Cheers σε οσους ηταν εκει. Ξερετε.

[COLOR=“Magenta”][SIZE=“3”]gomgoma anerxomenh kai polla uposxomenh sapia eksairetikh mpanta.katholou aisthhth h apousia basou pou omws upoxthonia kruvetai pisw apo magikes notes.metrhmenh diaskeuh funeralopolis alla mporousan kai gia kati pio psagmeno.
reversed nature den prolava,xathhka kapou sta stena twn eksarxeiwn…paraksena pramata pou sumvainoun!!
t.b.s.s proswpika den me epshsan.polu kalh kinhsh to violi se merika kommatia alla diaskeuh portishead,giati?oi organopaixtes mia xara alla fwnhtika h prospatheia den arkouse.
speedblow apothewtikoi!!dwsane poly kai kala ekanan.se 2 prohgoumena live den me eixan entupwsiasei,mia kalh nea mpanta me oreksh pou thelei na prospathhsei kai ta katafernei parapanw apo kala.evge.[/SIZE][/COLOR]

Gomgoma, σαπιλα τα παιδια! πολυ ωραιοι γουσταρα (οσο μπορουσα, λόγω merchandise) φωνητικα αυτη την βρωμα που εβγαινε απτα ηχεια.
Reversed Nature, εχουν πολυ ωραιες ιδεες και τα φωνητικα ειναι πραγματικα χαοτικα.όμως θελουν δεσιμο, πολυ μαλιστα. αυτο δεν σημαινει οτι καραγουσταρα τα τριπαρισματα τους!

(κενο)

Speedblow, ενταξει τι να πω, με τον Κωστη(vocals) τα παιδια γαμανε ακομη περισσοτερο. Απιαστος ηχος, τρομερη ενεργεια, stoneries και κωλοχτυπημα σε καθε τραγουδι. Ευγε στα παιδια! Το καραγουστραμε ολοι εκει στο ΠΙΤ you know who you are…ειδικα ενα κωλοπαιδι(ακομα δεν ξερω το username του) θα τις θυμαται καιρο τις μαπες.

Το απο-αποπάνω ποστ στοχεύει στην αύξηση των πωλήσεων στα καταστήματα οπτικών?

[B]Gomgoma [/B]πρόλαβα στα τελειώματα, ενδιαφέρον sludge σχήμα, θέλουν δουλειά επί σκηνής. [B]Reversed Nature[/B], πολύ πετυχημένη χρήση μπάσου ως κιθάρα αλλά η κοπελιά πρέπει αρχικά να επιλέξει ποιο στυλ φωνητικών προτιμά (πιο βαρύ ή πιο αιθέριο) και να το δουλέψει κατάλληλα. [B]TBSS [/B]απίστευτοι χωρίς ίχνος υπερβολής, δεν ξέρω πόσες συναυλίες έχουνε δώσει τα παιδιά αλλά τέτοιο δέσιμο στη σκηνή ελάχιστες φορές έχω δει σε εγχώριες μπάντες. Τσιμπήσαμε και demo. Για το τέλος οι [B]Speedblow [/B]ήταν ακριβώς ό,τι έπρεπε για να σπάσουμε.

Κόσμος πολύς δεν ήρθε, αλλά επικρατούσε μια πολύ ωραία οικογενειακή ατμόσφαιρα και αυτό είναι το σημαντικότερα.

Cheers σε όλη την παρέα και σε ΒΒΒ που γνώρισα.

:rockon:

Όμορφα περάσαμε, πάνω κάτω αυτά που λέει ο Chrisp από πάνω.

Ένα extra credit για τον άψογο προγραμματισμό της συναυλίας! Ξεκίνησε στην ώρα της, τελείωσε στη ώρα της!
Μπράβο σας κύριοι διοργανωτές! :wink:

gomgoma δεν προλαβα reversed nature καλοί αλλά καποιές στιγμές κουραστικοί brightly shining sea γαμησαν τρομερή ενέργεια επί σκηνής και γαμώ τις φωνές τ παλικάρι ανερχόμενα ταλέντα :stuck_out_tongue: τελος speedblow συμφωνώ με chrisP Το σίγουρο είναι ότι θα μας μείνει για καιρό αυτό τ live :D:wink: