Πωλείται μπάσσο 5χορδο G&L L2500 Tribute ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!

Πωλείται το G&L L2500 Tribute series, ολοκαίνουριο. Το μπάσσο ήρθε σήμερα το πρωί, κι επειδή αναγκαστικά ήταν blind buy εν τέλει δεν με βόλεψε, οπότε το δίνω. Το μπάσσο έχει απίστευτες δυνατότητες, απλά it’s not my cup of tea στην τελική.

PICKUPS : 2 Fullerton-made G&L Magnetic Field Design humbucking pickups
BODY WOOD : Swamp Ash
NECK WOOD : Hard Rock Maple with Maple fingerboard
NECK RADIUS : 12" (304.8mm)
NECK WIDTH AT NUT: 1 3/4" (44.5mm)
TUNING KEYS : Open-back traditional tuners
BRIDGE : G&L Saddle Lock bridge, string-through-body configuration. Nickel plated die-cast saddles.
CONTROLS : G&L Tri-Tone active/passive electronics, 3-way mini-toggle pickup selector, series/parallel mini-toggle, preamp control mini-toggle (off/on/on with high frequency EQ boost)
FINISH : Blueburst (το δικό μου δεν είναι μπλέ εντελώς, είναι περισσότερο μπλέ/πράσινο, teal ουσιαστικά)

Φωτογραφίες δυστυχώς δεν μπορώ να βάλω προς το παρόν.

Επειδή είναι ολοκαίνουριο (έχω και αποδείξεις για όποιον το επιθυμεί), το δίνω 650?, μαζί με μαλακή θήκη fender (tweed, με αρκετό padding). Ουσιαστικά όσο κάνει και καινούριο, απλά γλυτώνετε τη θήκη.

Βρίσκομαι Θεσ/νίκη, αλλά στέλνω οπουδήποτε με ΚΤΕΛ, και τα μεταφορικά δικά μου. Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ένα ΠΜ ή ένα mail στο kaltrekk@yahoo.com.

Επίσης, μ’ενδιαφέρουν ανταλλαγές με κάποιο 6άρι μπάσσο.

Να και οι φωτογραφίες (επαναλαμβάνω, δεν είναι εντελώς μπλέ, είναι προς το πρασινο, απλά αλλάζει ο χρωματισμός με τον φωτισμό και τη θέση κλπ.)

Το μπάσσο θα είναι διαθέσιμο μόνο για λίγο καιρό (έπονται ηχογραφήσεις). Αν δεν φύγει σύντομα θα το κρατήσω (ούτως ή άλλως λυπάμαι που πρέπει να το δώσω…)

Νέα τιμή [SIZE=“5”]620?[/SIZE] :slight_smile:

Η αγγελία ισχύει ακόμα.

Up! :slight_smile:

Στα [SIZE=“6”]600?[/SIZE] το μπάσσο.

[SIZE=“4”]Η αγγελία ισχύει ακόμα. Τιμή συζητήσιμη. :)[/SIZE]

[SIZE=“6”]550?[/SIZE] Χριστουγεννιάτικη προσφορά! :smiley:

Ισχύει ακόμα…

Η αγγελία δεν ισχύει πλέον, παρακαλώ να διαγραφεί.