6/12 Mono Live In Athens!

οχι ρε γμτ!!! τι χαρες και πανηγυρια ειναι αυτα! στις 6 οι μονο και στις 7 οι πελικαν!8O 8O

Dec 6 2007 TBC Athens, Greece

αν ειχα λεφτα χαλαρα σας κερναγα ολους τωρα!! :vibrate: ειμαι πολυ χαρουμενος!

Οι πραγματικοί Mono είναι αυτοί:


:wink: 8) :smiley:

τι να σου κανω που δε ξερεις ενα απο τα πιο αξιολογα ποστ γκρουπ σημερα και γενικα. αθλιε.[-X

που θα παει. πιστευω θα πεταχτουν τουλαχιστον αλλοι 3 ως αυριο να σε θαψουν. ελεεινε. πιστευω οι daz, red pyramid, rip noob, memnoch, trustno1 και αλλοι θα στηριξουν τον δικαιο αγωνα μου εναντια στη παλιατζουρα του ροκιν, δηλαδη εσενα.[-X

αθλιε.[-X

Μα άσε με τώρα, είναι δυνατόν να υπάρχει σοβαρή μπάντα από την Ιαπωνία; #-o :lol:
Σαν να λες ότι υπάρχει καλή ομάδα μπάσκετ από την Ελβετία!
Αυτοί που έστειλα έκαναν και μία παγκόσμια επιτυχία τουλάχιστον. Και είναι και κομματάρα 8)

Σορυ αλλα ειμαι λιγο ασχετουλης σε αυτο…

Αλλο αυτοι οι Mono και αλλο οι Monno (με 2 “n”) που θα παιξουν μαζι με Knut??

Ρε αθλιε λουτρινε δεν θα μου παρεις τα πρωτεια στη φλωροσυνη [-X

Μολις αποκαλυψες μια πλακα που ειχα κανει στις αρχες της ροκιν φορυμ θητειας μου στους ποστροκαδες και στον Ανγκμαρ :lol: Απο τα καλυτερα ποπ τραγουδια ολων των εποχων 8)

Ανγκμαρ βλεπω πανε οι Portishead οπως σου ξαναειπα αλλα τι να κανω σε δικαιολογω.

Η ποστ ροκ σκηνη στην Ελλαδα μαμαει αυτο εχω να πω . Γλεντια…γμτ

Oι Μοno (οι γιαπωνεζοι) ειναι μεγαλη αγαπη , τεραστιο γκρουπ , σταματαω να αποθεωνω…

εννοειται. η ιαπωνια εχει βγαλει μπανταρες. οι boris μονοι τους σβηνουν ολοκληρες σκηνες.[-X

Καλα ε δεν μας λυπουνται καθολου!Ολα τα λεφτα στα κτελ θα τα χαλασουμε φετος. :smiley:

8O Απίστευτο όμως…8O

Πω πω οι αυθεντικοί Mono και με σφραγίδα. :stuck_out_tongue:

Άντε να καταφέρουμε να πάμε σε όλους.

Μιας και πήραν φόρα…δεν ξαναφέρνετε μια τους Crippled Black Phoenix?:stuck_out_tongue:

ενταξει

μονο στις 6

πελικαν στις 7

στις 8 τι ?

νιουροσις ισως ???

Στις 8 Rotting Christ! :smiley:

ρε παιδια δεν τους εχω ακουσει. δωστε καμια πληροφορια, αν αξιζει να τους τσεκαρω…

αξιζουν. τσεκαρε αφοβα.

ανακοινωθηκε και με τη βουλα πλεον το live απο την venerate:

Venerate Industries

December, 6 2007 at MONO (Japan) @ AN CLUB
SOLOMOU 13-15, EXARHIA, ATHENS, 10682
Cost : 20€

: party :

MONO JAPAN
And now ladys and gentlemen το απόλυτο live της χρονιάς!!!
(για’ μενα, κι όποιος διαφωνεί στα @@ που δεν έχω :P)

axaxaxaxaxxaxxxxxa kalo Cozy, pou to vrhkes auto?!

Αγόραρε με το συμπάθειο αλλά είσαι πολύ κολλημένο παλικάρι!
Εσύ την εθνικότητα κοιτάς πριν ακούσεις μια μπάντα? Θεεεμ τι άλλο θα ακούσουμε!
Acid Mothers Temple έχεις ακούσει ας πούμε και δεν σ’αρέσανε? Γιαπωνεζάκια είναι κι αυτά μωρέ, γιατί?

Στις 8 Αννεκε. μια χαρα. και στις 9 Paradise Lost :!:

τετραημερο κολαση :!:

@angmar ρε επειδη ενας φιλος μου θα παει και με ψηνει και μενα να παω αλλα δεν εχω ακουσει καθολου,
εσυ τι λες αξιζει να παω στο live?

Τα δικα σου γουστα δε μπορω να τα ξερω ρε συ.

Εδω και τοσο καιρο εχω αναφερει το myspace τους. Μπες και ακου κανα κομματι να παρεις μια ιδεα.

Για σας. Στα λαιβ της χρονιας και γενικα (!) προστεθηκαν οι Μονο. Οποιος δεν ηρθε εχασε. Δεν εχω δει Godspeed, αλλα μονο αυτοι πιστευω θα μπορουσαν να με καθηλωσουν τόσο.

Όντως, γαμάτη συναυλία. Είχα δει Godspeed στο Ρόδον και εντάξει, δεν μπορεί να συγκριθεί με τίποτα αλλά ήταν φοβεροί οι Mono σήμερα. Άντε να έρθει ο Φλεβάρης να δούμε τους Explosions που είναι από τις αγαπημένες μου μπάντες έτσι και αλλιώς. Το μόνο που με ξενέρωσε κάπως ήταν αυτός ο άχρηστος που γκάριζε “μανούλα!”, “Lost Snow!”, “μπράβο!” κτλ και χειροκροτούσε μόνος του. Και η συνεχόμενη μουρμούρα από το κοινό στα ποιό ήσυχα μέρη. Κατά τα άλλα… :smiley: