7η Ροκ Συνάντηση Κιάτου 31-07-11

Το ποστάρω κι εδώ για όποιον ενδιαφέρεται…

Line up:
Rotting Christ (στάνταρ το έμαθα από έγκυρη πηγή)
Viet Now (new metal, Κόρινθος)
Exarsis (thrash metal, Κιάτο)
Weathers (down tempo-rock-southern rock, Κόρινθος)

Στις 31/07/11 στο Ανοιχτό Θέατρο Τραγάνας στο Κιάτο…
Είσοδος ελεύθερη.

http://www.rocksinantisikiatou.gr/

:):slight_smile:

28-29 θα ειμαι Συκια οποτε θα το τιμησω!:slight_smile:

Καλή φάση! :slight_smile:

Κι εγώ μάλλον τις δύο μέρες θα πάω, στις 31 Ιουλίου(σίγουρα) και ίσως στις 30 Ιουλίου ή 6 Αυγούστου…

29, 30 και 31 Ιουλίου θα παίξουν στο θέατρο, έξω από το Κιάτο…
στις 6 Αυγούστου στην παραλία του Κιάτου…

Beach Party λέει…:dance:

Πω, πω τι είπες τώρα. Έχω κάνει ατελείωτα καλοκαίρια εκεί, αν και έχω να πατήσω καμιά 15αριά χρόνια. Τη Βαβέλ την έχουμε χτίσει με κάτι φίλους!

ψηνομαι κι εγω τωρα να παω στις 31

Τώρα που έφυγα από τα κωλοχώρια βρήκαν να φέρουν Rotting Christ και μάλιστα τσάμπα?

Δε γαμείς θα τους δω τον Αύγουστο στα Χανιά. Μονο που αργεί…

[SPOILER] Και δε θα 'ναι και τσάμπα.:p[/SPOILER]

Για καλο το λες αυτο;:stuck_out_tongue:

ε τζάμπα = ξεπέτα :stuck_out_tongue:

χρυσώνω_το_χάπι_και_έτσι

Ε δεν νομιζω μπαντα σαν τους Κραιστ να κανουν ξεπετα!

Ε, καλά ούτε εγώ νομίζω ότι θα κάνουν ξεπέτα…

Ο Μπόκος είναι από το Κιάτο και μάλιστα είχα ακούσει ότι είχαν ξαναπαίξει εδώ…
Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό (αν έχουν ξαναπαίξει), αλλά την ευκαιρία να τους δω, μόλις λίγα λεπτά απόσταση από το σπίτι μου και τσάμπα(:p:lol:) δεν την χάνω…

είμαι χαρούμενη.

έδιτ. Ελάτε να μαζευτούμεεεεε να πάμεεεεε…

Εγω σου ειπα πως θα τιμησω:wink:

Φυσικα και δεν χανω αυτην την συναυλια με τιποτα. Τους χαρηκα στο Sonisphere ,θα τους χαρω και εκει. Μια ωρα αποσταση απο Αθηνα,εκδρομουλα και μυαλα στις χορδες. Εχω και σπιτι διπλα απο το Κιατο,οποτε ειμαι σουπερ.
Καλα να περασουμε και μην ξεχνατε…HEAVY METAL IS THE LAW

Ειναι και οι Exarsis παιδακια, να ακουσετε καυλωμενο και τιμιο θρας!

γεια σας παιδια,
θα ηθελα να παω αυριο για Rotting Christ, αλλα δεν εχω αμαξι και κατι φιλαρακια που θα πηγαινα μαζι τους, το εκαψαν το λαιβ τελικα. υπαρχει καμια παρεα απο αθηνα που θα παει αυριο κιατο και να εχει χωρο για μενα στο αμαξι να παμε και να γυρισουμε μαζι? και εννοειται οτι μοιραζομαστε βενζινες κτλ…
αν μπορει καποιος να βοηθησει, θα μου εκανε μεγαλη εξυπηρετηση. στειλτε καποιο τηλ με πμ και θα καλεσω εγω μολις το δω.
ευχαριστω! :slight_smile:

Mε προαστιακό; Το θέμα όμως είναι πώς θα φύγεις μετά… θα πρέπει να περιμένεις να ξημερώσει, για να πάρεις το πρώτο κατά τις 5 και…

το σκεφτηκα, αλλα ειναι αυτο, το θεμα του γυρισμου… δεν ψηνομαι να κατσω μεχρι το πρωι να περιμενω.
ε, θα δω, αν βρεθει καποιος φιλος, καλως… αλλιως τι να κανουμε, δεν πειραζει…

Ελπίζω να βρεθεί μία λύση γιατί είναι κρίμα, είναι και τσαμπέ το εισιτήριο και είναι σα mini fest απ’ότι έχω ακούσει…