8 Ιουνίου Block 33/ 9 Ιουνίου Fuzz Club- Exodus,Obituary,Heathen,Morgoth

Δεν αντιλέγω οτι είναι κρίμα για το 1ο αλλά τουλάχιστον οτάν γίνονται λαιβ σε καλή τιμή και δεν πάμε μετά να μην γκρινιάζουμε ή οτι δεν γίνονται λαιβ γενικά ή οτι είναι ακριβά.

http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=10274

γιατι εχουνε φυγει τους Exodus???θα μπουν αλλοι τελικα? :-k

Μάλλον το ανακοίνωσαν πολύ γρήγορα…
:lol::lol::lol:

χαχαχα σωστος παντως κοιταξα τωρα το fb των Heathen κ εχει και τα 2 line-ups των φεστιβαλ και headliners ειναι οντως οι Exodus αρα αυτο που ειπες ισχυει! :lol:

Σαλονικα πάντως το τίκετ θα είναι 30 το πολύ 35 απ’ότι είπε ο διοργανωτής

30 καλα θα ειναι.εβλεπα κατι videos απο live.χαμος πολυ ξυλο πεφτει.wall of death.stage diving.καλα στο fuzz τι wall of death να κανεις.προβλεπεται σαουνα.

Summer sweat wall of death into FUZZ. Αλλά ναι…τα πτώματα στο τέλος θα’ναι αληθινά (και όχι…“συμβολικώς”!)

…αυτά είναι…αναμένουμε εκείνη την μέρα:):!:

Μην είναι όνειρο? Μην έχει κάτι από Ζωνιανά το σάντουιτς που τρώω? Τέτοιος Death/Thrash παράδεισος δε χάνεται!!! Πρώτη μέρα που θα βγούν θα πάω για εισητήρια:D

Εντωμεταξύ οι Exodus στα Q&A των οπαδών κατά την ηχογράφηση του Exhibit B όταν τους ρώτησαν για τις αντιδράσεις κοινού έδωσαν honorable mention στην συναυλία που είχαν δώσει στο Gagarin με Haunted και Tankard…

Ελπίζω μετά τη συναυλία του Ιουνίου να σκαρφαλώσουμε στα charts :lol::lol:
(αν και δύσκολο με Heathen και Obituary για lead in)

:vibrate::vibrate::vibrate:
Πέφτει και παρασκευή, ωραία!
Θα εξαρτηθεί από την εξεταστική

εγώ πάντως θα τιμήσω…

και εγώ! θα πρεπει όμως να θυσιάσω ή sacred reich ή overκill:-k

πολλα live τον ιουνιο αλλα τι να κανουμε…
Overkill δεν χανονται με τιποτα…!!

απεξω για τσαμπε.

+1 κατα 99%

E τετοια λαηβαρα που ηταν που να μην την θυμουνται !

μαν, αν βγαινεις οικονομικα, στην θεση σου δεν θα το εχανα με “απεξω τσαμπε” και μαλακιες, ειναι ΠΟΛΥ δυνατο πακετο! εγω απλα το βλεπω απο αλλη σκοπια, οι obituary δεν με πολυενδιαφερουν, tankard εχω ηδη δει 4-5 φορες οποτε νταξει δεν κοβομαι σωνει και καλα να τους δω, και τους αλλους δυο τους ειδα στο thrashfest. πηραν κεφαλια παρεπιπτοντως…

Απο αυτη την αποψη το λεω. Φετος εχουν ανακοινωθει ποσες συναυλιες και ολες μαζι,δλδ ποσο να αντεξει η τσεπη μας. Μας εχουν γαμησει οικονομικα σαν πολιτες,αλλα απο την αλλη δεν μπορουμε να κοψουμε και την διασκεδαση μας,ελεος!
Απο συναυλιες εχουμε Rockwave ( 45 γιουργια ηδη το εχω παρει ) ,Megadeth ( 30 γιουργια,το εχω και αυτο ) και εχω ακομα να παρω για Overkill ( 26 γιουργια ),Exodus ( αναμενουμε τιμη ), Amon Amarth ( 29 γιουργια ),Seicred Reich( 26 γιουργια προσπαθει να με ψησει ενα φιλος ), RHCP ( 35 γιουργια ) ισως ξεχναω και καποια και δεν ξερουμε και τι αλλο θα ανακοινωθει. Ε δεν νομιζω οτι εχω αδικο ρε παιδες να παραπονιεμαι. Τωρα θα μου πεις να μην παω σε ολες??? Ε δεν θα το πεις εαν ξερεις και νιωθεις το μεταλ μεσα σου.

Πολυ δυνατο συμφωνω, αλλα πρωτο δε ξερω καν αν θα χω τα λεφτα για αυτο το λεω. Παιζουν και Sacred Reich και Overkill και Megadeth που ναι προτεταιοτητες, τι να σου πω δε μπορω να χαλασω 100 ευρω σε ενα μηνα μονο για live…
Απο αυτη την αποψη. Κι εγω εχω δει Exodus και Tankard, οποτε μονο για obituary και heathen θα τραβιομουν να πληρωσω :wink: