8 Ιουνίου Block 33/ 9 Ιουνίου Fuzz Club- Exodus,Obituary,Heathen,Morgoth

Ενταξει δεν ειναι και ετσι…
Αν δεν μπορεις οικονομικα δεν σημαινει οτι δεν νιωθεις το μεταλ μεσα σου με το να κανεις καποιες επιλογες…
Κοψε απο αλλου εαν πια δεν θες να χασεις κανενα λαιβ…

Οσπου φθανει το πάπλωμα παιδιά…δεν υπάρχει μεταλόμετρο άλλωστε. Επιλέγουμε συναυλίες και ελπίζουμε όσους δεν είδαμε να τους δούμε το χρόνου άντε του παραχρόνου. Απο την άλλη πας Wacken και σε κάνενα άλλο ξοδεύεις λιγότερα και βλέπεις πολύ περισσότερα γκρούπ. Αλλά…ούτε γω ξεσηκώνομαι να πάω εξωτερικό γιατί άδεια δεν παίρνω όποτε θέλω δυστυχώς :?

Οχι οχι δεν ειπα αυτο, μην παρεξηγηθω. Δεν τα εχω,δεν μου περισσευουν εννοω,αλλα θα σφιχτω γιατι θελω να παω σε αυτες τις συναυλιες. Αυτα περιμενουμε για να ξεφυγουμε λιγο απο την καθημερινοτητα και απο την μιζερια που μας εχουν χωσει.
Απο κει και περα, αν δω οτι καπου δεν με παιρνει,απλα δεν θα παω. Οπως πχ αποφασισα να μην παω Guardian γιατι εκτος του οτι εχει το εισιτηριο 35 ευρω, πραγμα που θεωρω πολυ ακριβο, τους εχω δει και τα τελευταια 2 χρονια, 2 φορες.

…καταλαβαίνω τι γράφεις, κάπως έτσι είμαι κιεγώ…και θα πάω εκτός απροόπτου σαυτο+Blind Guardian+Overkill:):!:

[B][SIZE=“5”]ει??? ΠΟΙΟΣ/ΟΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ;;;;[/SIZE][/B]:x

[U]Είπαμε:[/U] πάγια εντολή Τροϊκας -αφού φοροδιαφεύγουν τα ελληνόπουλα, τους τα παίρνουμε χοντρά ([I]δηλ. ξεζουμίζουμε οικονομικώς[/I]) μέσω ψαρωτικών συναυλιών! Και τα κέρδη 50% οι μπάντες-διοργανωτές 50% Κράτος-Τρόϊκα…
[B]Έτσι.
Άντε μπράβο…!!![/B]:naughty::twisted:


[I]εντιτ: εμ και εγώ σφίγομαι (σκληρές οικονομίες) για να πάω Slapshot -> TERROR-> oVERkiLL ->Rockwave(?) . Eνώ τικέτο ήδη έχω για LoG …[/I]

Αυτό με τα πολλά live ισχύει μάγκες, αλλά τι να κάνουμε…αν είχαμε festival σαν του εξωτερικού, θα βλέπαμε όλες αυτές τις μπάντες μαζί με ένα κάρο άλλες με 120-140 ευρώπουλα και θα το ξέραμε και από τον προηγούμενο Οκτώβρη και όχι 1 και 2 μήνες πριν…πάντως το line up ΓΑΜΕΙ, live σπέρνουν όλοι τους και τους Vallenfyre άντε να τους ξαναπετύχεις live τώρα που βγάζουν album και οι Lost…anyway, θα τα πούμε στο pit! THRASH ON MADAFAKAS!

EXODUS / OBITUARY / HEATHEN / MORGOTH

LIVE ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΟ FUZZ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 18:30
TIMH ΕΙΣΗΤΗΡΙΟΥ : 35 ΕΥΡΩ

Πρώτον:που είναι οι Tankard ρε?? :frowning:
Δεύτερον:οι Morgoth πολύ δυνατή προσθήκη
Τρίτον:35 ευρώ για 4 μπαντάρες (δεν νομίζω να τίθεται κι εδώ θέμα ακριβού εισιτηρίου)
Τέταρτον:Γιατί Fuzz??? για να μετράμε πτώματα όπως θα βγαίνουμε!!!

θα απαντησω μονο στο 4.
Γιατι ειναι ζωα και δεν εκμεταλευονται κανεναν χωρο για συναυλιες. Θα μας εχουν παλι καλοκαιριατικα μεσα στο κωλοκουτι να πηξουμε. Ουτε καν σε εναν μικρο ανοιχτο χωρο δεν το κανουν. ΟΥ ΡΕ!

[SIZE=“7”][B]MORGOTH?[/B][/SIZE]

Αδερφέ δώσε κανένα λινκ αν είναι εύκολο…

ανέβηκε στην σελίδα του Metal Era στο Facebook…

παρα Vallenfyre καλυτερα MORGOTH!τους ειδα στο Way of Darkness τον Οκτωβρη!ΠΗΡΑΝ ΚΕΦΑΛΙΑ!!!ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

Tι Morgoth :!: :!: :!:

Παίζει επίσης [U]φήμη[/U] ότι ο Gary Holt θα παίζει με τους Slayer που θα είναι σε παράλληλη ευρωπαϊκή περιοδεία και οι Exodus θα σκάσουν μύτη με τον Rick Hunolt :-s

Ρε Holt και Hunolt μαζί φέρτε

:eek:

Ρε άντε γαμηθείτε ναπουμε! Ντάξει απιστευτότατο πακέτο όλο αυτό.

ΧΙΔΕΝ ρε πούστημου

Οι Morgoth του Cursed και του Odium? Ομορφιες :smiley:

Εφυγαν Tankard Vallenfyre και μπήκαν οι Morgoth!!! Θα θελα πολύ να δώ Tankard και Vallenfyre αλλά Morgoth θα ναι όλα τα λεφτά. Και 35 ευρώ αυτό το πακέτο?! ΚΥΡΙΛΑΟΥΑ:wink:

Δυστυχώς δεν είναι φήμη, διότι ο Hanneman έχει υποστεί μεγάλη ζημιά στο χέρι του τελικά και δεν θα μπορεί να ακολουθεί τους Slayer στις περιοδείες, τουλάχιστον προς το παρόν.
Πάλι για φέτος θα έχουν εναλλάξ τους Holt και O’ Brien και όντως όταν ο πρώτος περιοδεύει με τους Slayer, τη θέση του στους Exodus θα πάρει ο Ηunolt.

τρου Χ2