8 Ιουνίου Block 33/ 9 Ιουνίου Fuzz Club- Exodus,Obituary,Heathen,Morgoth

…σωστός…χ1000:):!:

παντως εξιντας οταν ειχα δει πριν δυο χρονια μαζι με οβερκιλ γκαμαμπομπ και τορτιουρ σκουαντ ητο οι χειροτεροι απ ολους!
η φωνη του ντιουκς δεν ακουγοταν καθολου και δεν εννοω λογω χαμηλου μικροφωνου (βασικα δεν την παλευε μια #-o)
και εν το μεταξυ αγαπω πολυ ολα τα αλμπουμ με ντιουκς

Υπάρχει κάποιο νεότερο για την συναυλία της Θεσσαλονίκης? Κάποιο δελτίο τύπου π.χ. , κάτι επίσημο ? :-k

:(μαλλον ακυρωνεται της θεσ/νικης…

!!!

TI

:har::har::har:

Ναι, έτσι έχω μάθει κι εγώ για Θεσ/νίκη. Ότι η Dosera που το διοργανώνει βρίσκεται υπό διάλυση και μάλλον δε θα γίνει το festival…

…ας ελπίσουμε να βρεθεί διωργανωτής για Θεσσαλονίκη, αλλιώς θα χαρούμε να σας δούμε στο Φαζ να τα σπάσουμε παρέα…χαμός θα γίνει:):!:

σημερα εμαθα οτι τελικα θα γινει στη θεσ/νικη η συγκεκριμενη συναυλια,αντε να δουμε…

Η συναυλία θα γίνει απ’όσο ξέρω και γω

Μεγαλη ξενερα που εβγαλαν Tankard και ακομα πιο μεγαλη αν ερθουν οι Exodus χωρις Gary Holt… Οι Heathen μου αρεσουν αρκετα ως πολυ, αλλα Obituary και Morgoth δεν, οποτε μαλλον αυτο το live θα το καψω για να μπορεσω να παω στα αλλα… Με βγαζει απο την δυσκολη θεση απο την μια, αλλα απο την αλλη λατρευω και ηθελα τρελα να δω Exodus και Tankard…

…την άλλη εβδομάδα παίρνω το εισιτηριάκι, και μετράω μέρες:):!:

ποσο το εισητηριο παιδια?

35 ψηλε!

αξιζει
θα παω να τσιμπησω κι εγω οταν μπορεσω

…ναι ταξίζει τα λευτά του:):!:

…207, 208 σήμερα από Metal Era:):!:

κατάλαβα… το μπλοκάκι του μεταλ ερα ξεκινάει απ το 200 :stuck_out_tongue:

…αυτό κατάλαβα κιεγώ…έχουμε καιρό όμως…σε έξι εβδομάδες γίνεται:):!:

…όλο και πλησιάζει ο καιρός, αλλά δεν βλέπω κίνηση…όλοι τελευταία στιγμή;…άσε που παίζουν και εκλογές την επόμενη μέρα:):!: