8 Ιουνίου Block 33/ 9 Ιουνίου Fuzz Club- Exodus,Obituary,Heathen,Morgoth

Στο καινούριο πρίνσιπαλ πάμε όπως στον Μύλο;

edit, οκ το βρήκα

1,5 ώρα Heathen λέει…

:cry: προκαταβολικά για το σετλιστ.

Θα του φύγουν τα δάχτυλα του Altus με τη διπλοβάρδια πάντως.

ελπίζω να μην το γαμήσουν με τα καινούρια.
σε 1,5 ώρα πάντως προλαβαίνουν να παίξουν σχεδόν τα πάντα…πω.
τελικά οι Exodus με Hunolt είναι;

Ναι, ο Holt είναι σε περιοδεία με τους Slayer.

Νταξ καλήφασ, αλλά έπρεπε να είναι Holt+Hunolt και ο Altus μόνο με Heathen αλλά κλάην, μορφάρες όλοι τους.
Εκτός απροόπτου θα γαμήσει παναγίτσες

…όπως και νά’χει θάναι απίστευτη βραδιά…και χορταστικότατη:):!:

Ελπίζω μόνο να έχει καλό ήχο εκείνη τη μέρα αυτός ο γκαζοντενεκές (για Fuzz μιλάω :stuck_out_tongue: ).

…ναι έτσι, και μια στάλα κλιματισμού:):!:

Χτυπησα εισιτηριακη και εγω χθες,αλλα θελω να κανω μια αναφορα με την συναυλια.
Ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που ενα τετοιο μινι φεστιβαλ το οποιο θα διαρκεσει περιπου 6 ωρες, να το κανουν σε κλειστο χωρο και ακομα χειροτερα στο Fuzz. Εχουμε τοσους χωρους ανεκμεταλευτους και αυτοι πανε και μας κλεινουν μεσα στο καζανι τοσες ωρες. Χαθηκε να το κανουν στο γηπεδο του baseball και ας παμε ρε παιδακι μου 1000 ατομα, που σιγουρα θα ηταν παραπανω.

Τεσπα,καλα να περασουμε αυριο και καλα κουραγια.

Ποιοι θα πάνε?Θα κατέβω μάλλον,αν δείτε κάποιον με άσπρο μπλουζάκι Ulver(κ τσαντάκι diesel) κάντε το καλό…

…εγώ με μπλουζάκι Nile - Ithiphalic, θά’μαι…καλά να περάσουμε:):!:

Γαμηστερότατο live! Έσπειραν οι Exodus! Δεν πρόλαβα τις υπόλοιπες μπάντες!
Πολύ κέφι και απο την μπάντα και απο το κοινο! Τρελο stagediving και δεν συμμαζευεται φάση! Αρκετός κόσμος για φεστιβάλ των 32 ευρω! Ήμασταν γυρω στα 700-800 άτομα αν δεν κάνω λάθος!

Μοναδική απορία :

[SPOILER]Γιατι το moshpit γίνεται αριστεροστροφα; :-s[/SPOILER]

ειναι συμβολικο, φημες λενε οτι οι πρωτοι moshers ηταν του συριζα…

32 ευρω ?? 45 δεν ειχε αυτο ??

παρτε και μερικες φωτο

heathen

obituary

exodus

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Είσαι θεός αγόρι μου τελος!! Πάει ατάκες αυτό! On topic όντως 32 ευρώ ήταν η Σαλόνικα κι 35 Αθήνα!
edit: Πωωωω βλέπω τις φωτό πανικός πρέπει να γινε! Σειρά μας σήμερα :wink:

να πω και λιγα λογια για το live
homo iratus δεν ειδα σορυ προτιμησα να κατσω εξω στην δροσια θα ηθελα να τους δω κατω απο αλλες συνθηκες (σε κανα eightball π.χ.)
ενα περιεργο πραγμα στους heathen ο ηχος κοντα στην σκηνη ηταν καλος κι οσο απομακρυνοσουν ψιλομαπα.εχουν καλα τραγουδια παντως ,παιξαν κι απο τα καινουργια (τα οποια ειναι και λιγο μεγαλουτσικα),ο τραγουδιαρης δυο-τρεις φορες εχασε την φωνη του,μιαμιση ωρα για πρωτο(ουσιαστικα) συγκροτημα της βραδιας ειναι πολυ.
οι obituary ειχαν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ηχο.δεν ξερω τι πειραξανε,αλλα ενιωθες την μποτα στο στομαχι σου.τραγουδια το ενα πανω στ’αλλο ,μηδενικη επαφη με το κοινο ουτε χελοου γκρις γουι λαβ γιου ουτε τιποτα (προσωπικα δεν χαλιεμαι).παιξαν 70 λεπτα,κατ’εμε οι καλυτεροι της βραδιας
exodus νταξ οκ ξυσιμο (με την καλη ενοια),κοπανημα ,stagediving (οπου καλα εκανε και την ειπε σε κανα δυο που πηδηξαν σε αργη κινηση,αν ειναι να το κανεις καντο σωστα),ολα τα γνωστα τραγουδια,νομιζω τιποτα απο τα exhibit,wall of death στο τελος κι αντε να παμε ολοι στα κρεβατακια μας
επισης να πω κανονικες οι τιμες στο merch πηρα heathen ηθελα να παρω και obituary αλλα πολυ μαπα το σχεδιο,
ξεχασα να πω για κοσμο ,εμαθα οτι κοπηκαν 330 θεσ/νικη και 380 αθηνα (μεχρι χθες),βγαιναν στα 600 και 650-700 αντιστοιχα,μεσα βεβαια ειχε κανα 400-500 ισως να βαλανε κοσμο απο την μεση και μετα ‘θειο θα με βαλεις μεσα?’

Μετα απο Heathen, όσοι μείναμε απο έξω, μας έβαζαν με ένα εισητηριο 2 άτομα, και όταν έμεναν μονο οι Exodus, μπάιναμε 3 άτομα με ένα εισητήριο! Βέβαια, κάποιοι κατάφεραν να μπουν χωρις να πληρώσουν καν αλλα τεσπα!

βαριέμαι να γράψω πολλά, ακόμα είμαι πτώμα. θα κάνω μια ερώτηση.

[SPOILER][SIZE=“6”][SIZE=“7”]WHY SO HEAVY??[/SIZE][/SIZE][/SPOILER]

Θα πρέπει να κοιτάξουν πάντως το θέμα του ήχου εκεί στο Μύλο.Μόνο στους Obituary ήταν πολύ καλός.Σε Heathen κ Exodus είχε προβλήματα,τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε.

OBITUARY FOR THE WIN…!!!
Είναι ιδέα μου ή παίξανε λιγότερο από τους heathen??