Αννα γουλα & αερα πατερα @8ball club 21 απριλίου

Ψαχτείτε για το πιο τελειωμένο live της χρονιάς…

10 ευρώ τικετ, αρκετά ακριβό θα έλεγα, αλλά ψήνομαι άσχημα για αέρα πατέρα και την όλη φάση…

Το ότι όποιος πάει οφείλει να είναι σουρωμένος για να το αντέξει είναι αυτονόητο…:smiley:

Πεθαίνω με το όλο σκηνικό! :lol3:

[SPOILER]Αν ήταν Αθήνα θα ήμουν ήδη εκεί. :blues:[/SPOILER]

σκληρό και χέβι λάιβ λέμε…#-o

τρελό σκηνικό πάντως(αν και όντως ντάξει 10 ευρώ είναι σχετικά πολλά για τόση αθλιότητα…):lol::lol::lol:

Δεν είναι ακόμα Πρωταπριλιά ε. :roll:

αν κατσει και ειμαι θεσσαλονικη θα παω σοβαρά!!!
γιατι μικρος έβλεπα jammin :’)
και οταν ειδα [B]αυτο[/B] με στοίχειωσε!!!

:’)

Πω, εδώ κολλάει το…ΤΡΑΤΖΙΚ…:stuck_out_tongue:

Ασχετη…

[B][SIZE=“5”]ΠΟΛΛΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ [/SIZE][/B] :eek::|:eek:

Τους ειδα Οκτωβριο στο Βολο.Καλα μιλαμε τα παληκαρια ειναι αστα να πανε.Τρελα ναρκωτικα.ΔΕν φανταζεστε τι κανουν πανω στη σκηνη.
Trash οσο δεν παει.Ψυχεδελεια ηθελα να πω.

Τους είχα δει σε κάτι συναυλίες στο ΤΕΙ 2 φορές '96-98.
Οι τύποι είναι εντελώς ότι να’ναι!
Έχουν γέλιο όμως και έχουν και καλούς μουσικούς .
Το συγκρότημα κανονικά αποτελούνταν παλιά από καμιά 25ριά άτομα απλά ποτέ δεν ήταν όλοι μαζί σε Live.
Έχω και φωτογραφία με τον Ποιητή.
Ο τύπος βρωμούσε από την απλυσιά στα 100 μέτρα!:lol:

Πραγματικά αξίζει κάποιος να δει Αέρα Πατέρα live, είναι εμπειρία ζωής :smiley: εκεί στη Σαλόνικα μη τους χάσετε!

Φοβάμαι μην με πιάσει ΑνναΓούλα:lol:

Το πολύ πολύ να βγεις πιο “χαρούμενος” απ’ ο, τι μπήκες :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=AbyKOF8Itqg

Γι αυτό και μόνο αξίζει να είμαστε εκεί… Αν το παίξουν θα προσκυνάω γονυπετής σε όλη τη διάρκεια…

χαχαχαχαχα προσκυνώ ξεροπούπουλο! :lol::lol::lol:

Η ΑΝΝΑ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΟΠΛΟ!

Μπαμπ ρε! :-({|=:trumpet::trumpet::trumpet::-({|=

Θα δώσει κανένας από δω το παρόν ωρέ…?

Δεν έχω δει πιο ηλίθιο γελοίο καλτ λαιβ στη ζωή μου… δεν έχω γελάσει τόσο σε λαιβ ποτέ… Δεν υπάρχουν οι λέξεις για να περιγράψει κανείς το χθεσινό…

Αέρα Πατέρα είναι ΤΕΡΆΣΤΙΟΙ…και πως να μην είναι όταν έχεις τον Λεμπόφσκι στη κιθάρα και τον ΘΕΟ τζίμη για φροντμαν…

Άννα γούλα με κορσέ, δερμάτινο μίνι και μπότες πάνω από το γόνατο… ρισπεχτ…στο “τα πίνω όλα” μετά την αποθέωση που γνώρισε, το έπαιξαν ξανά όλο με την άννα αυτή τη φορά να κατεβαίνει κάτω και να τραγουδάει μέσα στον κόσμο…

Ζήσαμε μεγάλες στιγμές εχθές…

Ζηλεύω. :frowning: