A farwell to mondays... 18/12 texas club!

Στις 18 Δεκεμβρίου οργανώνω την “Αποχαιρετιστήρια Δευτέρα” στο ΤΕΞΑΣ γιατί ύστερα από 4 χρόνια ξέφρενων melodic rock, aor, hair metal (και όχι μόνο…) βραδιών, νομίζω ότι αξίζει το κόπο να κάνουμε μια τελευταία Δευτέρα αποχαιρετισμού… στις Δευτέρες!
Ακριβώς μια εβδομάδα πριν τα Χριστούγεννα που και γενικώς η διάθεση όλων είναι ανεβασμένη!!!

Λεπτομέρειες με το καιρό…

Τα σέβη μου
SirJim …ή κατά κόσμον Δημήτρης Σειρηνάκης…

Καλή φάση.
By the way, αξίζει θάνατος και βία στις δευτέρες. Να σβηστούν παρακαλώ.

Γιατι “αποχαιρετιστηρια”??? Τι αποχαιρεταμε??

Ε, εννοείται πως θα’ρθουμε! Έχουμε ακόμα βέβαια!!

Μια ολόκληρη σούπερ πετυχημένη περίοδο 4 χρόνων που κάθε Δευτέρα έπαιζα στο TEXAS, aor, hard rock, μελώδικό metal και πολλά ακόμα… Μια περίοδος που δύσκολα περιγράφεται με λόγια…
Αυτη η Δευτέρα απλά θα είναι προς τιμήν όλων όσων συμμετείχαν σε αυτό το 4χρονο πανηγύρι και έφτσαν να κάνουν τη πιο δύσκολη μέρα της εβδομάδας, καλύτερη και από Σάββατο, να δείξουν ότι αυτή η μουσική δεν είναι ανύπαρκτη σε αυτή τη χώρα…

=D> =D> =D>

etsi prepei allwste

Μια φορά είχα έρθει Δευτέρα στο Texas πριν 3 χρόνια, ανυποψίαστος εντελώς. Οκ υπέφερα αρκετά καθώς δεν είμαι καθόλου του είδους αλλά έπαιξε παραγγελιά Down για να στρώσουμε και εμείς οι κάφροι. Θα μαι φαντάρος στην επετειακή στιγμή Sirjim οπότε καλή επιτυχία από τώρα 8)

Και γιατί σταματάει;

Έχει σταματήσει ήδη. Σταμάτησα να παίζω μουσική τις Δευτέρες γιατί τελείωναμε 6 και 7 πρωϊ. Αυτό σε συνδιασμό ότι την επόμενη (ίδια δηλαδή…) μέρα, έπρεπε να τρέξω και άλλα χίλια πράγματα στο περιοδικό δε γινόνταν να συνεχιστει… Όλη η Τρίτη πηγαινε χαμένη… Οπότε μοιραία έπρεπε να σταματήσω τις Δευτέρες. Έτσι τώρα πια βάζω μουσική Παρασκευές…αλλά όχι αμιγώς το στυλ της Δευτέρας…

καλή θητεία παλλικάρι μου!!!

Και μιας και πλησιάζει…
Belinda Carlisle-“Leave A Light On” θα παίξει;;; :smiley: :lol: :wink:

Μιας και πλησιάζει…

το θες σε ήχο μόνο ή Video; είναι must τραγούδι έτσι κι αλλιώς!

επίσης… ANASTACIA - “Left outside alone”… ότι και να λένε… από τα κορυφαία AOR τραγούδια των τελευταίων χρόνων ακόμα ένα must της βραδιάς…, SHAKIRA video που ερμηνεύει εκπληκτικά (και πολυ sexy) το “Dude, looks like a lady”… και αν πάει όπως πρέπει η βραδιά φυσικά και …Samantha Fox… και ας πούνε όσοι δε γουστάρουν ότι θέλουν!!!

ΧΑΧΑ!! Έτσι, αυτά είναι!!

[size=1]Βίντεο εννοείται!![/size]

Gia to tragoudi ths Anastacia sumfwnw 1000%. Kommatara pragmatika.
Kai gia Shakira epibrabeuw. Se auto pou kanei einai korufaia. Auth ta grafei kai monh ths. Akomh kalutera dhladh.

Protash :akou to “i wanna hear you say it” or to “love with my eyes closed”
MICHAEL BOLTON a8anatos :slight_smile:

εεεεεε;;;;

ετοιμαστείτε άπιστοι!! :wink:

Σε βλέπω μέχρι και 'Εφη Θώδη να βάζεις…

κάτι λιγότερο από 48 ώρες έμειναν… Come one, come all…
οι εποχές αλλάζουν αλλά κάποια πράγματα μένουν ίδιοι φίλοι μου…

KEEP THE SPIRIT OF GOOD MUSIC ALIVE…

O:)

Δυστηχως δεν μπορεσα να ερθω :cry: , πως ηταν η βραδια;

απλά καταπληκτική…

ευχαριστώ πολύ τα παιδιά από το rocking που δέχτηκαν να φιλοξενήσουν την αφίσα της εκδήλωσης και όλους όσους ήρθαν χτες στην αποχαιρετιστήρια βραδιά… ήταν πραγματικά ένα υπέροχο κλείσιμο…