Aγαπάμε Grace Potter

Η αλήθεια είναι ότι η Les Paul αναδεικνύει περισσότερο τα (τεράστια) πόδια της… Αλλά με καθαρά μουσικά κριτήρια, θα ψηφίσω Hammond!!! Και μη μου πείτε… πολύ περισσότερες γυναίκες παίζουν Flying V παρά Hammond! :stuck_out_tongue:

ασδφ

nevermind. καλύτερα να έρθω στη μπάλα και να σου πω ότι γράφεις ΠΙΠΕΣ!

Ναι, αλλά αν η μπάλα γινόταν στο Παρίσι θα έλεγες [U]“ooh lala lalalala!!!”[/U]

Ειρήνη υμίν και ζήτω η Grace!!!

εχει ιδρωσει η οθονη μου… και περα απο εμφανιση δηλαδη, ωραιο τραγουδακι. πειτε τι να ακουσω, το τελευταιο φανταζομαι, ετσι?

Πραγματικά ευχαριστώ το rocking που μου άνοιξε τα αυτιά!
Μιλάμε θα ζητήσω να αλλάξω nick από Floydized σε Potterized!

να ενημερώσω πως ο δίσκος μας κέρδισε καθολικά σαν ρόκιν κ βρίσκεται στην θέση 8 του τοπ30 για φέτος - > http://www.rocking.gr/articles/I_antistrofi_metrisi_ksekinise_To_Rockinggr_epilegei_tis_30_kuklofories_tou_2010_Suntonisteite/8731/ :smiley:

επίσης αν θες να τον αγοράσεις, καλό είναι να τον πάρεις από αμαζον, καθώς στην Ελλάδα δεν έχει δυστυχώς διανομή. :wink:

τι να λεμε…

εχει εξελιχθει σε τεραστιο ΕΡΩΤΑ…

και εγω απο το ροκινγκ την εμαθα και εδω και ποσο καιρο το σιντι εχει λιωσει στο αμαξι…

και το γαματο οντως ειναι αυτο οτι με ρωταει ο καθενας ανεξαρτητως τι μουσικη ακουει ποια ειναι η κοπελια…

Αν σου αρέσει το στυλ του Paris πάρε το τελευταίο άλμπουμ και τσέκαρε επίσης Medicine, Hot Summer Night και Only Love.

Αν σου αρέσουν τα Oasis, Low Road & Things I Never Νeeded από τον τελευταίο, ψάξε και τα παλαιότερα άλμπουμ

5 Φεβρουαρίου, San Francisco. Αν όλα πάνε καλά, θα έχω μία ανεκπλήρωτη φαντασίωση λιγότερη…

Καλά, θα πρέπει να παραπάνε καλά τα πράγματα για να καταφέρεις να κάνεις σεξ μαζί της, δε νομίζεις;

Αν κάτσει, θα γράψω και live report!

Μπορώ να έχω photo pass;

Εννοείται. Δίχως φώτος, ποιος θα με πιστέψει;

Αχ, αυτή η γενιά που τα κάνει όλα με το κινητό στο χέρι! :lol::lol::stuck_out_tongue:

Σοβαρά τώρα: Σου εύχομαι ολόψυχα να σου κάτσει το ταξίδι και το live.
Eίμαι σίγουρος πως και εγώ όλο και κάπου θα την ξαναπετύχω στο μέλλον… :roll:
Σε κανένα Mountain Jam, Wanee ή New Orleans Jazzfest… :roll::roll:

Φρέσκο-φρέσκο (χθεσινό), από την εκπομπή του Jay Leno:

Enjoy! :wink:

(or dr00l, w/e suits you!)

και αφου αγαπατε τοσο μη σκοτώνεστε να πειτε τιποτα για το νεο αλμουμ ρε cool!!

(εγω τωρα βαζω να ακούσω)

Γαμώ το ΝΒC σας μέσα, το έχουν μπλοκάρει!

Neo από το νέο άλμπουμ έχω ακούσει μόνο αυτό

και δεν μπορώ να πώ πως με ενθουσίασε με την ποπ 80λα του…

Grace γύρνα στις ρίζες σου, όπως σε γνωρίσαμε να ανοίγεις για τους Mule!

Έχει ωραία τραγούδια ο δίσκος, δε λέω, αλλά είναι λιγότερο ροκ από τον προηγούμενο. Κάτι όχι απαραίτητα κακό.

Αλλά πώς να πεις κακιά κουβέντα γι’ αυτό το κορίτσι; :-k

έλα, δισκάρα έβγαλε πάλι.

και αυτό το stars. =/

Αγαπήστε Grace λίγο ακόμα:

[B]Stars[/B]

και

[B]Timekeeper[/B]

8)8)8)