Aγαπημένος Χαρακτήρας Looney Tunes!

Κογιοτ
(Πειναλεους-Μεγαλους)

[SIZE=“4”]o ντουντα ντεεεεεεεεεε![/SIZE]:lol: :lol:

Ναι αλλα εγω δε λεω γι’ αυτο το βιντεο… :wink:

Νομίζω Σιλβέστερ!
Ο Τουίτι πάλι μου αρέσει πολύ ως σκίτσο, αλλά λιγότερο ως πλήρες(!!!) καρτούν. :lol:

Και προς λεδ_ζπελιν: ΝΟ κομεντς ε!

eatius roadrunnerus φυσικά

Daffy Duck

Ψηφισα το Κογιοτ ,λογω της αμεριστης συμπαθειας και συμπονοιας που του τρεφω…ας κανουμε ολοι μια ευχη…ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΟ ΚΩΛΟΠΟΥΛΟ!!! και μετα στην κοιλια του συμπαθεστατου και αδικημενου Κογιοτ…
Δευτερος ειναι ο ημιθεος Νταφυ Ντακ…μεγαλη μορφη…γκαντεμης και παραπονιαρης-γκρινιαρης…κατι σαν τον Ντοναλντ αλλα στο πιο μαυρο του…αξιομνημονευτες στιγμες του το…<<Duck Dodgers in the 24th and a half Century!!>> και η εμφανιση του Dave Mustaine σε ενα απο τα νεοτερα επεισοδια του…δειτε το παρακατω λινκ

Coyote 4 ever! Άντε να πιάσει επιτέλους το κωλοroadrunner!

ολοι εκτος απο τον Tweety που παραεινε καλος(κ…λοπουλο ειναι) αλλα ψηφισα Daffy Duck THE BEST!!!

με δυσκολια ΤΑΖ…

ωωω εναθ γατουληθ

κογιοτ,σιλβεστερ και νταφι ντακ το υψιστο ρισπεκτ.
ο ενας πεφτει θυμα των δικων του παγιδων
του αλλουνου δεν του καθεται ο τουιτι(αααα νομιδω πωθ ειδα ενα γατουλη που λεει και ο απο πανω)
και ο αλλος ειναι απλα θεος :slight_smile: θυμα του μπαγκς μπανι πφφφφφφφ[-X

Yosemite Sam φυσικά. Ο πιο μέτσαλ απ’ όλους.

Μυρίζει running wild

Tazmanian Devil!!Όλα λίμπα!!Α,και την αμέριστη συμπαρασταση μου στο Coyote.Πιασε επιτέλους αυτό το γαμ… το Roadrunner!!!:stuck_out_tongue:

Αυτό το παιδί έχει μέλλον!
Σε 2 μέρες έχει κάνει 40 ποστ! ΕΛΕΟΣ!

Το προβλημα σου ποιο είναι ακριβως?

Κανένα πρόβλημα :wink: Εδώ άλλοι κάνουν 40 ποστ την ώρα. Και άλλοι ανοίγουν συνέχεια άκυρα threads.

Keep rocking :wink:

μη τον συμμερίζεσαι, πιτσιρίκι είναι :wink:

Είπα και γω,προς τι η επίθεση…:slight_smile:

Daffy και εύκολα όμως. Τα σπάει.