Aγαπημένος Χαρακτήρας Looney Tunes!

Μακραν αγαπημενος Taz!

Sylvester τον εχω και στο δωματιο μου

Λείπουν Πόρκυ και Φόγκχορν Λέγκχορν (ο κόκορας!) απο το poll, αλλά εδώ που τα λέμε δεν χώραγαν όλοι…!

Τρίτος αγαπημένος ο Ντάφυ, η ζηλόφθονη και εκδικητική αυτή πάπια που τόσα μας θυμίζει απο τους εαυτούς μας!!

Δεύτερος αγαπημένος ο Pepe Le Pew, αυτός ο αιώνιος κατα φαντασίαν εραστής και αυτή η ατελείωτη αναζήτηση της έρμης της γυναίκας! :lol:

Πρώτος όμως είναι ο αντιήρωας των Looney Tunes, ο αιώνια χαμένος, ο αιώνια άμοιρος, το ον μέσω του οποίου οι δημιουργοί των Looney Tunes έβγαζαν όλο τους τον σαδισμό, το ον που ήταν πάντα θύμα εκείνου του ποταπού πλάσματος, εκείνου του σιχαμερού πουλιού που έκρωζε με αυταρέσκεια διαρκώς μπιπ-μπιπ… Το Coyote φυσικά…

όλοι τους έκτος από έναν!!το beep-beep κατά κόσμον road runner!!
άρα ή ψήφος μου πάει στον πιο κατατρεγμένο απ’ όλους!!!
φυσίκα στο αγαπημένο μου coyote!!! :smiley: :smiley:

υγ… αν ασχολείτε κανείς με animation και μπορεί να το κάνει…φτιάξτε ένα επεισόδιο να το πιάνει το γ$##@%# το μπιπ-μπιπ και να το τρώει και κερνάω ένα καφάσι μπύρες!!!όποιος το κάνει θα έχει τον αιώνιο σεβασμό μου!!! :bow2: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χμμ, πρόσεχε γιατί σε λίγο μπορεί να χρειαστεί να πραγματοποιήσεις την υπόσχεση! :wink: Τέλος πάντων, μου έδωσες μια πολύ καλή ιδέα, να αναμένετε σύντομα ένα σχέδιο δικό μου που θα ικανοποιήσει, έστω και για λίγο, τα απωθημένα μας… :smiley:

τι είπες τώρα??? :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
κάντο και πες που θες να έρθει η παραγγελία!!! :smiley: :smiley:

Bugs Bunny.Κοφυφαια κινηση του οταν μετα απο καθε σκανταλια που κανει σε καποιον του πιανει το κεφαλι με τα 2 χερια και τον φιλαει στο στομα.

Το κακόμοιρο και δυσμοιρο coyote…:frowning:

Xαχαααα!Το ξερω ellanor, εκτος απο τους δυο που προανεφερες, λειπει η Granny, o Speedy Gonzales και ενα ασχημο περιεργο που λεγοταν νομιζω Marvin Martian… καπως ετσι! (Αυτο με την σκουπα στο κεφαλι!:stuck_out_tongue: )
Ο Daffy ειναι ο δευτερος καλυτερος μου και τριτος ειναι ο θεος ο κοκκινοτριχης, Yosemite Sam!Τι γελιο Θεε!:lol:
Και επειδη τα μπερδευω παντα, ο Yosemite δεν κυνηγα το Coyote και ο Elmer Fudd τον Daffy?:-k 'Η το αντιστροφο?

Bugs Bunny.Εξυπνος οπως και γω:p

Ελπιζω οχι κι εσυ αυτια οπως αυτος! :stuck_out_tongue:

Οι αγαπημενοι δεν βρισκονται στο poll και ειναι ο Φογκορν Λεγκορν και ο Σπιντι Γκονζαλες. Επομενως θα ψηφισω Μπαγκς Μπανυ…

Οσο για το Κογιοτ και το Μπιπ-Μπιπ, υπαρχει η φημη οτι οντως εχει γυριστει επεισοδιο που το πιανει, το μαγειρευει, το τρωει και τελικα ειναι παντελως ανοστο! :lol:

Όχι ακριβώς…δείτε εδώ…

Pepe σιγουρα, κορυφαιος!!

εγω το κογιοτ το παω τρελα!!!

Κογιοτ
Ροουντρανερ (παραδοξως με αρεσουνε αμφοτερα)
Νταφης
Συλβεστah

Ερωτας ομως.

Το Κογιοτ ειναι βλαμμενο γαμω. Μου την εσπαγε. Στοκος.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oν τοπικ : Duffy Duck ! ! ! Μεγαλες ατακες και οτι να ναι μουτρα . Σε ολα τα επισοδεια λυνομαι .

Επισης πολυ καλη φαση ειναι και το Duck Dodgers !

2oς σε σειρα ερχεται ο Yosemite Sam !

Θα συμφωνησω με τον Davidian…Ειναι θεος ο Coyote…!!!

Duffy Duck ΜΑΚΡΙΑ απο τ’αλλα !

παιδια δεν μπορω… πολυ δυσκολο πολλ. Πραγματικα :frowning: