Aφιέρωμα manic street preachers

Επειδή δεν προλαβαίνω να διαβάζω άρθρα και εχω διαβάσει ελάχιστα…θα αναφερθω σε μερικά που μου χτύπησαν (γκντουπ!)…Ενα απο αυτο ήταν το αφιερωμα στους manic (αγνώστου σε μενα συντακτη)που μου φάνηκε απλα εξαιρετικό…!!Πολύ ωραία αναδρομή στην ιστορία-δισκογραφία τους,πολύ έγκυρο και με πολλές ενδιαφέρουσες πληροφορίες για το γκρουπ…πολύ ωραίος λόγος και είχε αυτό ακριβώς αυτά που περίμανα να διαβάσω για ένα συγκρότημα…Πολλά μπράβο λοιπόν στον συντάκτη…πολλά μπράβο στο rocking που το φιλοξένησε…πολλά μπραβο στη μαμά μου ,μπαμπά μου κ.τ.λ.:lol: Εντάξει άκυρο…

p.s. Σε άλλη φάση και θέση θα αναφερθώ και στα αφιερωματα smashing + tool που επίσης με χτύπησαν…:wink:

Πράγματι πολύ καλο αφιέρωμα,και υπήρξε πολύ καλή αφορμή για να ακούσω τη μπάντα.

Ο συντάκτης πράγματι έχει εξαιρετικό τρόπο γραφής:p και του αξίζουν του παλικαριού συνχαριτήρια.

Μπράβο και πάλι,και μακάρι να έχουμε πάντα τέτοια αφιερώματα.

Πφφ έγιναν όλοι συντάκτες :thumbdown:

Χαχα πλάκα κάνω προφανώς! Το κειμενάκι είναι εξαιρετικό. Το είχα γράψει και όταν είχε δημοσιευτεί

Eγω πάντως θυμάμαι ότι κάπου είχα πει τη γνώμη μου γι αυτό το όντως πολυ ωραίο κείμενο τότε λίγο πριν τη συναυλία τους…

Πλάκα πλάκα, ναι. Υπήρχε θέμα για το κείμενο.
Lunatic δε σε μαλώνω γιατί είπες καλά λόγια και σε ευχαριστούμε :slight_smile:

Ουπς…Και τον έκανα εναν υποτυπώδη έλεγχο αλλα μάλλον δεν αρκούσε…:roll:

Ναι Lunatic, σ’ ευχαριστούμε… :smiley: Αν και θα συμφωνήσω και με τον Μάνο και με τη δίκαιη διαμαρτυρία του, άντε πια, όλοι συντάκτες γίναμε!

ΥΓ - Ευχαριστώ πολύ παιδιά, για άλλη μια φορά… :oops: :oops:

8O 8O Αha!!!so you are the so-called editor:lol: :lol: Μπραβο alex κ προσωπικά τότε…Εντυπωσιακότατο!!!:slight_smile: