Aφιέρωμα Queen

Πολλά πολλά μπράβο στους συναδέλφους που έκαναν αυτό το καταπληκτικό αφιέρωμα στους Queen ! Πραγματικά παιδιά ήταν πολύ κατατοπιστικό και πλήρες. Δεν είχα ιδέα ότι οι queen είχαν βγάλει τόσα πολλά album !!!

Cozy και Karvou μπράβο σας !!

Thanks Monte!! Μας βγήκε λίγο η πίστη αλλά χαλάλι…Νομίζω άξιζε! Άντε, μιας που βάλαμε και προτάσεις καιρός είναι να πάρεις και κανένα cdάκι τους :smiley: !!

Και εμενα μ’αρεσε πολυ το εν λογω αφιερωμα! Μπραβο παιδια! :smiley:
Και χαρας το κουραγιο σας, τεραστιο(με το συμπαθειο κιολας) :roll:

Thanks Sofi :stuck_out_tongue: !!! Άντε καλά Χριστούγεννα :smiley: !!!

__Οι Queen είναι απ’ τα ΠΟΛΥ (μα πολύ!) αγαπημένα μου συγκροτήματα… Το αφιέρωμα ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. 8) Μάλιστα τα δύο τελευταία μέρη τα διάβασα με τη μία και δεν κουράστηκα ούτε στο ελάχιστο. Και μη νομίζετε ότι τα παιδιά έγραψαν πολλά -ΛΙΓΑ ΕΓΡΑΨΑΝ.

__Εκαναν πολύ καλή επιλογή, αναφέροντας σχεδόν τα πάντα και έδωσαν λίγες παραπάνω σειρές εκεί που έπρεπε (αν και μεταξύ μας, περίμενα περισσότερα για το Bohemian και όλο το Night. Να, την ιστορία των -απίστευτων- ηχογραφήσεων κλπ). Πολύ καλό αφιέρωμα, πολύ “ζυγισμένο”. 8)

Πράγματι αξίζουν συγχαρητήρια στα παιδιά, έκαναν πολύ καλή δουλεία…

Keep up the good work guys!!

Πάντως αυτός ο Καρβούνης πολύ καλή μεταγραφή, προτείνω να του δίνετε και πολλές προσκλήσεις για συναυλίες, φαίνεται ότι έχει ταλέντο…

ii, jazz, made in heaven και διάφορα απο την πορεία.

θελω να σχολιασω κτ για τουσ queen αλλα για το review του album τους.λεει οτι ο deacon αρνηθηκε να επανενωθει επειδη εχει να αναθρεψει 6 παιδια,δεν αρνηθηκε επειδη δεν θεωρουσε σωστο να αντικατασταθει ο mercury?

Αν και δεν έχω μιλήσει μαζί του :wink: , γενικά έχει αποσυρθεί από όλο το άθλημα εδώ και κάμποσο καιρό για το λόγο των 6 παιδιών του. Τώρα αν διαφωνεί ή συμφωνεί μόνο αυτός το ξέρει. Εξάλλου, για να είμαστε και τελείως τυπικοί, δεν έγινε αντικατάσταση. Ο δίσκος είναι Queen+Paul Rodgers, γράφουν δηλαδή και τα δύο ονόματα στο εξώφυλλο και όχι σκέτο Queen.

(Είχα τουλάχιστον ένα αναγνώστη, αυτές είναι επιτυχίες!!! :stuck_out_tongue: )