A Tribute To Doom

Aπλά τα συγχαρητήρια μου και χαίρομαι που μέσω αυτού του αφιερώματος μπορεί πολύς κόσμος να μάθει σπουδαίες μπάντες.:thumbup: :bow:

πολυ ωραιο αφιερωμα!
σε λιγο καιρο θα αρχισω να ψαχνω για ολα αυτα τα γκρουπ!:wink:

πω καλα το κειμενο τα εσπασε χοντρα. τωρα δε μιλω σα φιλος και συναδελφος αλλα σαν αναγνωστης. μολις το διαβασα και μου αρεσε πολυ.:smiley: αναμενουμε παρτ 2:D

Πέρα από τις αναμενόμενες δισκάρες των Black Sabbath, Trouble και Candlemass, χαίρομαι ιδιαίτερα που αναφέρονται και τα 2 μνημεία των Pentagram και Count Raven!!! :metal: :metal: :metal:

Συγχαρητήρια για το αφιέρωμα! Και πριν πολύ λίγο καιρό είχατε βγάλει και το κείμενο με το prog vs punk! Συνεχίστε σ’ αυτούς τους ρυθμούς!

Τα μισά από τα άλμπουμς δεν τα έχω ακούσει :oops: αλλά θα το κάνω εν καιρώ.

Και όσον αφορά το doom στα 90s, φυσικά έχουμε τους Cathedral!!

[B][FONT=“Palatino Linotype”][SIZE=“2”]Χαίρομαι ιδιαιτέρως που σας αρέσει το αφιέρωμα guyz, να στε καλά
και όσο για τα ‘90s & 00s είναι καθ’ οδόν με εκπλήξεις…
Cathedral ε??? 8O 8O 8O 8O 8O

P.S: Που να δείτε και τι άλλο έρχεται…:-s :-s :-s :-s [/SIZE][/FONT][/B]

KATAΔΙΚΑΣΜΕΝΕ :lol: :lol: :lol:

DOOM OR BE DOOMED :evil:

Πολύ καλό αφιέρωμα Γιώργο!!Σωστός

Πολύ καλό άθρο,και αξιόλογες οι προτάσεις,αν και πρωσοπικά με πείραξε που δεν είδα το Jerusalem μέσα.Αλλά εντάξει,όλοι οι δίσκοι είναι γνωστοί κια κάποιος που θέλει να αρχίσει με το είδος θα χρειαστεί να τους τσεκάρει.

μα αφου το αφιερωμα καλυπτει μεχρι και το '90 (και βασικα την παλια doom σχολη), δε θα ηταν λιγο ακυρο να αναφεροταν δισκος του '99, και μαλιστα το jerusalem; οχι οτι δε λεει, αλλα με πιανεις.

Be patient my friend! Υπάρχει κ συνέχεια στο part II:wink:

:emot που του τρεχουν τα σαλια:

Ωχ,δεν είχα προσέξει αυτό για το χρονικό όριο.#-o Πρέπει να διαβάζω ιο προσεκτικά άλλη φορά

Υ.γ.Πάντως δεν καταλαβένω γιατί ειδικά το jerusalem θα ταν άκυρο και όχι κάποιος άλλος δίσκος.

Yessss:D 8)