A.v. star

Καλησπέρα σε όλους,

Στις 5/12/2001 δημιουργήθηκε το μεγαλύτερο (1300 μέλη :smiley: ) & δημοφιλέστερο (1.000.000 επισκέψεις :smiley: ) FAN CLUB "ΑΝΝΑ VISSI STAR "για μία σπουδαία φωνή,για μία αξιόλογη ερμηνεύτρια που μετράει πάνω από 30 χρόνια επιτυχημένης καριέρας την Άννα Βίσση!

Ελάτε στην μεγαλύτερη μουσική κοινότητα ,ανταλλάξτε απόψεις,βρείτε άφθονο και σπάνιο υλικό,μάθετε πρώτοι τα σχέδια της Άννας και ενημερωθείτε νωρίτερα για τον επίσημο δείκτη πωλήσεων της ifpi… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Σας περιμένουμε… http://clubs.pathfinder.gr/annavissistar

*Ανακαλύψτε το pathfinder και γίνετε μέλη στο ΑΝΝΑ VISSI STAR

Με εκτίμηση οι διαχειρηστές.

Τι λες τωρα 8O !!!Σοβαρα ε?? :?
ΧΑΜΟΣ :wink:

Αχαχαχα μέχρι αύριο θα γελάμε, μιλάμε για το πιο άκυρο post στην ιστορία του forum!
Μα καλά, για την Άννα Βίσση ήρθες να μας μιλήσεις ρε snowqueen; Δεν μπήκες ούτε καν στον κόπο να δεις με τι ασχολείται το site ή μας πέρασες για τόσο “ανοιχτόμυαλους” που να ακούμε Άννα Βίσση και Sepultura μαζί;

Γιατι ρε καλοι ανθρωποι?? Μετα το Rockwave δεν σας κυριευσε μια ακαταμαχητη επιθυμια να πατε στα μπουζουκια?? :lol:

Δεν μπορω να σας καταλαβω… 8)

Ευτυχώς ήταν σε περιοδεία οι Hi-5.

Παραβλέπω το ότι δεν ξέρετε ορθογραφία, και σου ζητάω να ποστάρεις φωτό σου

Εγω ειμαι με τη VANDI.

Όλοι στο φαν-κλαμπ της Βίσση παιδιά!!!

Μην ξεχάσετε να ψηφίσετε για το ποια τσιρίδα της είναι η αγαπημένη σας και ποια σύνθεση του Καρβέλα είναι αυτή που σας διευκολυνει περισσότερο στη τουαλέτα!

Βίσση θεά μας πήρες τα μυαλά!!

  • Αποκλειστικό: Αποσυρονται οι Judas Priest από το Ozzfest και στη θέση τους θα εμφανιστεί το δίδυμο Καρβέλας-Βίσση με την ροκ-μεταλ όπερα “Demons” (Δαίμονες)

Μεγάλη επιτυχία!

Έχουν πάρει σβάρνα τα forums , σίγα μην κώλωναν εδώ. :stuck_out_tongue:

Αννα Χωρισε το κωλοπαιδο . και ελα μαζι μου … :wink:

Με την Βανδή ή με τον κύριο Βανδή…

Για τον πρόεδρο μιλάω τον Ντέμη…

Όσον αφορά τη Βίσση γιατί είστε τόσο κακοί ρε… Υπάρχουν εδώ μέσα άτομα που τους αρέσει ο Βαλάντης… Στην Βίσση κολλάτε;

8O Ελα ρε , σοβαρα ? :roll: για πες ονοματα … !!!