Aγαπημενες κορώνες

Εβαλα ενδεικτικα μερικες που μου ηρθαν στο μυαλό (και τα αντιστοιχα κομματια οπου πιανουν ταβανι)…αν ξεχασα καμια συγχωρεστε με αλλα για μενα αυτες ειναι οι πιο αντιπροσωπευτικές…let the talk begin…

Είμαι ανάμεσα σε Halford, Tate, Midnight & Oliva, δύσκολη απόφαση :stuck_out_tongue:

και εγω ημουν αναμεσα σε halford και oliva. τελικα αποφασισα halford

Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα καν εδώ. Ο Rob σβήνει το σύμπαν…

Δεν είμαι και ο μεγαλύτερος οπαδός των Priest αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι η τσιρίδα του Halford στο Victim Of Changes και συγκεκριμένα από το Unleashed In The East και όχι την studio version, προκαλεί ανατριχίλες τρελές.
Λίγο αταίριαστη με τον όρο “κορώνα”, αλλά οργασμική όσο δεν πάει είναι η κραυγή “whyyyyyy?” από τον Chuck στο τέλος του Pull The Plug από το Live In L.A. και δεν μπορώ να μην την αναφέρω.

Εγώ είμαι φόλα πριστάκιας, αλλά παρ’ όλα αυτά να πω ότι και η λάιβ τσιρίδα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είναι …στούντιο. Παρ’ όλα αυτά και γω προτιμώ την εκτέλεση απ’ το unleashed και επίσης όπως είπα και πιο πάνω -λάιβ ή στούντιο- δεν παύει να σβήνει το σύμπαν.

παιδια υπαρχει τοπικ απο παλια…ψαχτειτε βαριεμαι τωρα…τσιριδες λεγοτανε θαρρω…

Aλλο τσιριδα αλλο κορωνα…:lol::stuck_out_tongue:

Καλά ναι αυτό είναι γνωστό. Απλά ήθελα να επισημάνω ότι η κορώνα μου αρέσει πολύ περισσότερο στην Unleashed In The East εκτέλεση.

Μαλλον θα εννοει το θρεντ κραυγες(εαν θυμαμαι κι εγω καλα) ο rocking_monster_0666…
(ον τοπικ)Ian Gillan - Child in time
http://www.youtube.com/watch?v=a-K038-0tF8&feature=player_embedded#!

jon oliva ευκολα

α μπραβο…δικιο εχει ο βοιντ…
καλα χεστηκα δεν εχω προβλημα αλλα αυτο εδω σβηνει πολλους τραγουδιστακηδες…

Mα τον Όντιν και τις Βαλκυρίες, ο Ερρίκος τα είπε μια χαρά. Ακόμα θυμάμαι ένα δύστυχο γείτονα να βγαίνει στο φωταγωγό και να ρωτάει με αγωνία ποιος έπαθε τι και ουρλιάζει έτσι. Πριν καμία εικοσριά χρόνια…

Δεν μπορω να διαλεξωωωωωω…!!!

Πραγματικα παρα πολυ δυσκολη επιλογη, αφου ολα αυτα τα τραγουδια τα λατρευω και ολες οι κορωνες σε αυτα ειναι ανατριχιαστικες.

Τελικα ψηφιζω John Cyriis στο ‘‘Αgents of steel’’ , ετσι , για την καλτιλα του πραγματος. 8)

ψηφος στην μουσικη που ακουμε…

Rob

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.

mathew…ομορφα ολα…ψιλα…μπασα…με γρεζι…χωρις…οτι θελει κανει!!!

  • του οτι ειναι η μονη χροια που δεν βρισκω ενοχλητικη στα πολυ ψιλα!!!

Rob λες σύντεκνε, αλλά την ψήφο σου δεν την είδαμε.
Ρίξε αμέσως σε παρακαλώ στον metal god, να πάρει κεφάλι!

I sure did bro! :smiley:

Κάποια στιγμή που δε θα βαριέμαι θα σας ψιθυρίσω δυο φωνήεντα για το αντικείμενο (τις κορώνες) λίγο πιο εκτεταμένα.

Ναι, αυτό ήταν απειλή.

Αναμένουμε την εκτέλεση της απειλής με ιδιαίτερο ενδιαφέρον!

Αν και για να μιλήσω με σκακιστικούς όρους, ο γίγαντας Ταρτακόβερ έλεγε ότι η απειλή είναι ισχυρότερη από την πραγματοποίηση της :stuck_out_tongue: