Aγαπημενα αλλαντικα

Ο MrPoll επεστρεψε και σας προσφερει την δυνατοτητα να ψηφισετε το αγαπημενο σας ειδος αλλαντικων.
Τα λατρευω τα αλλαντικα,αλλα στο bacon εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια.
Αρα ψηφιζω bacon.

Υ.Γ.Αν το thread εχει επιτυχια θα κανω και για τυρια(Crimson,δεν εννοω εσενα:D :lol: :lol:).

Παστουρμά…δεν έχω φάει ποτέ και ούτε πρόκειται, αλλά μου αρέσει το όνομα…:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol:
μαααλααααακαα…:smiley:

δεν ξέρω τι να ψηφίσω(μάλλον μπεικον) αλλά ο τίτλος σου εχει δοθεί άξια.:stuck_out_tongue:

Δεν έχει παστουρμά μέσα, οπότε το πολλ κρίνεται σαφώς, αναμφισβήτητα και εξ’αδιαιρέτου off topic. Έδιτ πολλ, πληζ.

Εδιτ. Με πρόλαβε η Σάιλεντ. Αν είναι δυνατόν. :expressionless:

Έδιτ 2: Α και προσούτο. Με πεπόνι, ιτ ρουλζ.

Έδιτ 3 για τον αποκάτω για να μην ξαναποστάρω γιατί βαριέμαι. Όχι, το βάζω στον ίσιο δρόμο.

Kαλος ειναι,αλλα δεν ξερω κατα ποσο θεωρειται αλλαντικο.
Παντως αφου φαει κανεις,μετα μυριζουν ασχημα οι μασχαλες του.

Moonchild,σαμποταρεις το poll μου?:x:x:x

Eχω και επιλογη :’‘Αλλο?’’

σαλαμι παντα και παντου

παπαρδέλα όπως μορταδέλα.

Μάααλιστα…

Όχι, ότι θα δοκιμάσω…στην ιδέα ότι θα τρώω καμήλα (υπάρχει, βέβαια, και ο παστουρμάς “μαϊμού” -:p- που δεν φτιάχνεται από καμήλα, αλλά ή το τρως ή δεν το τρως καθόλου), τέλος πάντων, ανακατεύομαι…

1ον, πώς γίνεται να μυρίζουν οι μασχάλες σου (μπλιααχ το έχω ακούσει και από άλλους)?
και 2ον, λύστε μου μία απορία: το προσούτο από τί φτιάχνεται? το αυθεντικό, το ορίτζιναλ…

Από χοιρινό σε πολύ λεπτές φέτες
Πολύ λεπτές όμως…σι θρου σχεδόν


Ναι, μα τον Δια, είναι ΤΟΣΟ δύσκολο.

δεν τρωω συχνα αλλαντικα,αν και μ αρεσουν ολα λιγο πολυ.

μαλλον μπεικον θα πω,γιατι μεσα σε ομελετα\m/

α και μπουγατσα παστουρμα\m/\m/

Πω,πω,πω μία απορία είχα καλέ, ε,δύο…

Βαριόμουν να το ψάξω…

Δυσκολη αποφαση.Θα ψηφισω Γαλοπουλα (Καπνιστη ειδικα ειναι ονειρο :))

Επρεπε να υπηρχε επιλογη ΟΛΑ. Μορταδελα, μπεηκον και σαλαμι κυριως.
Μονο το ζαμπον δεν πολυγουσταρω.
Εη, οσοι αντρες ψηφισατε γαλοπουλα ειστε γκεη. Αυτο.

Το (kevin) bacon είναι τέλειο αλλά δεν πάει με όλα, άρα θα ψηφίσω την λατρεμένη μου γαλοπούλα.

σαλάμι, και για την ακρίβεια ΑΕΡΟΣ

Είναι πιο δύσκολο από το καλύτερο metal album του '88.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Eτσι ρε φιλε,πες τα.
Αντε στηριξτε λιγο,γιατι τα κοριτσακια του forum μου εβαλαν χερι που μετα τα αλλαντικα κ τα τυρια,εκανα thread κ για λουκανικα.

Δεν φταιει το αντικειμενο του τοπικ συγκεκριμενα, μην μας βγαλεις και φεμινιστριες. :stuck_out_tongue:

Σαλαμι αερος απο 'δω αλλα γουσταρω και μπεηκον και οτιδηποτε καπνιστο υπαρχει…το ζαμπον & η παριζα γαμανε αλλα μετα απο λιγες μερες πιανουν κατι σαν λιγδα πανω τους και δεν τρωγονται με τπτ…