Aθλητικές εφημερίδες

…Ταχτσίδη και ποιον:?::?::?:

:):!:

Περιμένω Ελρικ με αγωνία…επίσημη τοποθέτηση κιετς…

…αν γίνει αυτή η μεταγραφή, θά’χουμε εξέδρα…επική:D :slight_smile: :!:

Ακουγόταν και τον Γενάρη αλλά τελικά πήραμε μόνο Σαντάνα. [emoji2]

vasika idan oti me ton santana de ginetr doulia kai theloun na feroun kapoion pou kseri ti tha pi defender.

…το Blood Of My Enemies με προβληματίζει, το κατά πόσο το ξέρει:D :slight_smile: :!:

Όπως ενημερώθηκαν οι εργαζόμενοι της εφημερίδας «Σπορ του Βορρά» ότι η διοίκηση της εταιρίας αποφάσισε να αναστείλει την κυκλοφορία της εφημερίδας η οποία κυκλοφορεί στα περίπτερα εδώ και 35 χρόνια.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο όμιλος που εκδίδει τις εφημερίδες ‘Σπορ του Βορρά’, ‘Μακεδονία’ και ‘Θεσσαλονίκη’ χρηματοδοτήθηκε από την προηγούμενη κυβέρνηση με το ποσό των 10,2 εκατ. ευρώ παρουσιάζοντας βιώσιμο πλάνο ανάπτυξης

http://www.rockngoal.com.gr/index.php/alla/diaforasport/21011-louketosthna8lhtikhefhmeridasportouvorra

…ε ρε μάσες#-o…αφού δεν υπάρχει κάποιος να τους βάλει στην θέση τους[-X

:):!:

:bye::bye::bye::bye:

…Χαιρετίσματα Λοιπόν Στην Εξουσία’’…την τέταρτη:D :slight_smile: :!:

…μαρέσει που ακόμα και με την σημερινή κατάσταση η εφημερίδες ονοιρεύονται μεταγραφές#-o

:):!:

Δεν εχω να προσθεσω κατι.

Θα μπορούσες. Θα μπορούσες να προσθέσεις την επεξήγηση που υπάρχει δίπλα στην τεράστια τούτη φωτό.

Όταν “παντρεύονται” τα πρόσωπα ενός πάνθηρα και του Ιντέγε. Μια σπάνια σύνθεση από το εξαιρετικό Photoshop του Πρωταθλητή.

δυο μεγαλες νικες σε μια νυχτα. το διπλο στο ζαγκρεμπ και η δημιουργια ενος εξωφυλλου που ξεπερασε τον αμπντουν-spiderman

“0-1 στο σπίτι της Ντιναμό που είχε χάσει μόνο απ’ τους Γερμανούς”

Σε δύο παιχνίδια που είχε δώσει, είχε χάσει μόνο απ’ τους Γερμανούς. Κι αυτό καλό είναι :D.

Μόνο εγώ βρίσκω ενοχλητικό αυτό που προσπαθεί να κάνει η Sportday με τα “θέματα” στους τίτλους;

Είναι πολύ ηλιθιο όντως

Στάλθηκε από το D5803 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αισθητική Αλαφούζου, τι περιμένατε;

Ταυτόχρονα το sportfm.gr έχει γεμίσει ορθογραφικά λάθη, “ρεπορτάζ” με γυμνές, τίτλους όπως “ΣΟΚ: Ο τάδε υπουργός είπε ότι άυριο μπορεί να βρέξει” κτλ.

εμενα μου αρεσε οταν εκαναν αυτο και τελικα πουλησαν λιγοτερα φυλλα