Aν δεν ημουν...θα ημουν!

ειδες…εχει και τα καλα του το να εισαι ντραμερ! Βλεπεις την μαλακια που κουβαλανε οι μουσικοι!

Και παρολαυτα θες να αποκαλεισαι ετσι…ΧΑΧΑ:lol:

Προς αποφυγην παρεξηγησεων αστειευομαι,α???Ειναι τυο κλασσικο κλισε αστειακι γιατους νταμερ…:stuck_out_tongue:

Nαι μονο που εγω παρεξηγηθηκα και κλαιω τωρα εδω!

Αν ειναι δυνατον! Οι drummers ειναι πιο μουσικοι απο τους μουσικους…πως γινετε να παρεξηγηθω;;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εχουν καλυτεροι αισθηση του ρυθμου κ του μετρου απο ολους τους μουσικους…αλλα μην υποερβαλλουμε κιολας ε???
Check pm σου εχω στειλει napkins…αφου κλαις…:stuck_out_tongue:

αν δεν ήμουν ατάλαντος και άμουσος (για αυτό έγινα moderator σε μουσικό φόρουμ) θα ήθελα να ήξερα πιάνο… :καρδούλες:

Αν δεν μαθαινα μπασο θα θελα να μαθω ντραμς, ακορντεον, φλαουτο η σαξοφωνο.

Αν δεν ημουν αφωνη θα ημουν τραγουδιστρια.

Αν δν ειμουν μπασσιστας θα ημουν σαξοφωνιστας ή τζουριστας (θα επαιζα τζουρα δλδ και φυσικα σε ρεμπετικο σχημα).

Θα ήθελα να παίζω ρυθμική κιθάρα και να κάνω φωνητικά ταυτόχρονα…

Αν δεν ημουν ντραμερ θα γουσταρα πολυ να παιζω ηλ.κιθαρα για να βγω και απο τον κοπο να εξηγω 100 ωρες στον κιθαριστα της μπαντας μου πως ακριβως θελω να βγαλει το riff…Στην πραγματικοτητα ομως δεν αλλαζω με τιποτα την τεχνη των ντραμς… 8)

Για να μην γινει καμια παρεξηγηση αυτος ειναι αυτοδιδακτος και δεν ξερει καθολου νοτες κτλ…

Δεν μπορω να συλλαβω οτι καποιοι θα ηταν σε θεση να μαθουν βιολι!
Το τρωω στη μαπα 9 χρονια και μα το θεουλη εκει ψηλα, τα αυτακια μου ματωνουν!!!
:stuck_out_tongue:

Aν δεν επαιζα βιολι θα θελα να παιζω κιθρα!!|Ροκ μεταλ τζαζ μπλουζ…τα παντα!!!Ειναι καυλα…Βγαζεις γουστα πειραματιζεσαι τρελα με ηχους και με διαφορετικους τροπους παιξιματος και…δε χρειαζεσαι νοτες για να μαθεις κλιμακες:roll:(ετσι πιστευω τουλαχιστον)

Drummer στα σιγουρα!! γιατι το χω μεσα μου.απο το πολλυ air drumming μαλλον ,ισως φταιει κ ο παππους μου ο jazz drummer.

Προσ το παρον παιζω μπασο.

αν δεν ησουν ο Camelspotter σιγουρα θα ειχες ενυχσητη πεταλακια κ γκρουπ!:lol: :lol:

Εγραψες !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ρεεε…θα κλεψω τα δικα σας ρεεε . μη μου τη μπαινετε ετσι.

Αν δεν ήμουν ζωντανός θα ήμουν νεκρός.

Ελα ρε camel αστειακι ηταν μην κανεις ετσι … :smiley:

σε τρομαξα λιγο ε texasflood??8) 8) 8)

Παραείσαι άγριος!