Aν δεν ημουν...θα ημουν!

Τι εννοαω;;; Αν δεν ημουν ντραμερ θα ημουν…μπασιστας…Απλα τα πραγματα! Παντως δεν υπαρχει πιθανοτητα να μην ημουν ντραμερ!!! Ειναι η ζωη μου και το για μενα απολυτο μουσικο οργανο!!! :smiley:

Ρυθμικός κιθαρίστας γουστάρω και μετά μπάσο. Ποτέ δεν μου άρεσαν τα leads.

Αν δεν έπαιζα μπάσο θα έπαιζα drums.Δεν ξέρω γιατί αλλά συνεχίζω να κάνω καλά τη μπότα. :smiley:

Αν δεν ημουν ομορφος θα ημουν ασχημος.

αν δεν ειχα γινει κιθαριστας θα ημουν φλαουτιστας!
ακομα λεω οτι αμα κερδισω το τζοκερ θα τα παρατισω κ θα ασχολιθω μομο με το φλαπθτο κ θα παιζω μπαροκ!:slight_smile:

η ο σωκρατης η ο πλατωνας. η αληθεια ειναι οτι επαμφοτεριζομαι και δεν εχω κατασταλαξει επακριβως αυτοστιγμη

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ!
ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΠΙΠΕΣ!

Θα είχα ένα Χάμμοντ και θα έκανα όργια 8)

Θα ημουν ντραμερ,χαλαρα!Το πιο πορωτικο οργανο εβερ μαζι με την ηλ.κιθαρα.Καποια στιγμη το σκεφτομαι να αρχισω και μαθηματα.

Αν δεν ημουν βιρτουοζος κιθαριστας, θα γουσταρα τρελα να παιζω σαξοφωνο!!Ειναι σκετη καυλα!!

Ανετα βιολιστης.ΛΑΤΡΕΥΩ το βιολι.Για μενα το πιο συναισθηματικο οργανο που υπαρχει.Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα σε καποια φαση να αρχισω μαθηματα(αλλα ειναι και ακριβα τα κολοοργανακια γμτ-που να αγορασεις.).Παροτι υπηρξα κλασικος πιανιστας δεν νοσταλγω καθολου το πιανο αλλα θα γουσταρα να μαθω τζαζ

edit:θεωρω τον εαυτο μου κιθαριστα και οχι πιανιστα πλεον :stuck_out_tongue:

Αν δεν επαιζα πιανο (μια φορα και εναν καιρο δηλαδη), θα ηθελα να ειμαι ντραμμερ! Χαλαρα ομως!

Βλεπω κραζετε, κραζετε αλλα αρκετοι απο εσας θα γουσταρατε να μην ειστε μουσικοι ε; :stuck_out_tongue:

Τα drums τελικα προσφερουν τρελα σε ολους!

Βιολιστης ή Τσελιστας με τα χιλια!!!

Τοτε σιγουρα δεν θα ξανακουγα βιολι και τσελο στη ζωη μου!!! :stuck_out_tongue: :lol:

Tι λες μωρη πεσκανδριτσα???:stuck_out_tongue:

Οτι πρεπει να ανεβεις Θεσ/νικη να τζαμαρουμε φανταστικε κιθαριστα!:stuck_out_tongue:

εντιτ: Τερμα τα spam μνμ απο μενα :lol:

Αν δεν προσπαθουσα να παιξω κιθαρα οπως κανω τωρα θα τραγουδαγα. Κριμα γι αυτους που θα με ακουγαν:lol: :lol: :lol:

Aν δεν έπαιζα κιθάρα θα έπαιζα ντράμς. Αρχίζω και παθαίνω μια μικρή πόρωση!:smiley:

Αν δεν επαιζα κιθαρα(λεμε τωρα) θα επαιζα ντραμς …Πάντα μου αρεσε να κανω παρεα με μουσικους…ΧΑΧΑΧΑ

Κακια
μισος
χολη