Aγαπημενος υπερηρωας

σημειωνω οτι εχω δει μονο τις ταινιες των αντιστοιχων ηρωων,περαν ελαχιστων εξαιρεσεων.δεν ειμαι πολυ των κομικς,παρολα αυτα γουσταρω φοβερα τους χαρτινους ηρωες!!!

η επιλογη για μενα ειναι ευκολη…GHOST RIDER!

καταραμενος υπερηρωας οχι αστεια!και ναι,μου αρεσε και η ταινια!

Υπερβολικά εύκολο για μένα.

Wolverine. Πιο φλώρος χωρίς να το σκεφτώ ιδιαιτέρως θα πω τον μαλάκα τον Cyclops, το παίζει και αρχηγός τρομάρα του.

Μεγάλο σκάλωμα ο Wolverine. Πριν 2-3 μέρες είδα στον ύπνο μου ότι κάπως έιχα εμπλακεί σε μια μάχη,μαζί με κάτι άλλους, εναντίον ενός φρικουλέ τέρατος. Σε κάποια φάση με παρατάνε όλοι και την κάνουν,ενώ το τέρας με είχε στα νύχια του. Ε τότε από το αριστερό χέρι έβγαλα claws, ακριβώς όπως ο Wolvie.. Και άρχισα να ξεκοιλιάζω

Τι απίστευτος μάγκασ superhero αυτός ο Wolverine

:lol: Πες τα!

Απο μόνος του ρε μάγκες ο Σταλόνε είναι υπερήρωας…

κοματιααα εχωωω γινειιι και παιρνωωωω
την ευθυνηηηη!!!

σταματης γονιδης θεος8)

παρτε αλλη μια
ενταξει κοναν ο μπαρμπερης

ενταξει ειναι καθαροαιμο μεταλλο
ο αρτζυ

buzz lightyear ρεεεε8)

spiderman και flash

Guys σε γκρουπάκι στο Facebook, γράφεις τον αγαπημένο σου υπερ- ήρωα και κερδίζεις εισιτήρια για τους Αναλώσιμους και το Inception για τη Τετάρτη στο Mall.

Δείτε το εδώ

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Spase-ta-oria/102969063084364

Batman πολύ χαλαρά όμως…
Μετά πάει το υπόλοιπο παρεάκι των X-Men!

χμμμμ απο το πολλ μπατμαν…σκοτεινος βιαιος καμια σχεση με τον φλωροκλαρκ κεντ…ασε που εχει και τους καλυτερους αντιπαλους(πιγκουινος φορ εβα)…

βεβαια προσωπικος αγαπημενος υπερηρωας(?) ειναι ο εντελως παρανοικος ψυχακιας απο τους watchmen,rorschach,ο οποιος βεβαια δεν ανταποκρινεται στα στανταρ υπερηρωισμου που εχουν τεθει,αλλα θεωρω οτι ειναι απο τις κορυφαιες μορφες που εχουν ξεπηδησει απο τις σελιδες ενος κομικ…

Spiderman FTW :lol:

batman :bow2: χαλαρα> παρολα αυτα οφειλω να ομολογησω πωσ ο superman δεν ειναι κ τοσο φλωροσ οπως δαβασα εδω συχνα, μαγκακι θα τον ελεγα καθως μονο με το γυαλακι 8) του τους ξεγελα ολους πωσ ειναι απλα ο κλαρκ κεντ ενας ανθρωπακος… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

Αυτό ονομάζεται κακό γράψιμο

O Βatman,χωρίσς δεύτερη σκέψη,αν και χρειάζεται ο καψερός μια κάποια ανανέωση στους αντιπάλους του…έναν κάποιο εκσυγχρονισμό τέλος πάντων…:stuck_out_tongue:

Υπερηρωίδες γιατί δεν έχει το poll όμως???:roll:

Συγνώμη, δεν είναι ο Αστυνόμος Θεοχάρης αυτός που ψάχνετε για το poll ???

Δεν είναι ήρωας , αλλά είναι σίγουρα super .
Έχει κάνει και εμφανίσεις σε comic books (είχα διαβάσει ένα που ήταν εναντίον του Batman).
Είναι δυνατός , τους σκοτώνει όλους με τρόπο , έχει γαμάτα όπλα , δεν λέει πολλά , είναι και μαλλιάς .

o batman εννοειται. ο σουπερμαν δεν πιανει μια μπροστα του.

ο hulk πως προφέρετε χαλκ η χουλκ ?:stuck_out_tongue: