Aborted

εκανα σερτς αλλα δεν βρηκα θρεντ,τι εχετε να πειτε για αυτο το ντεθ μεταλ γκρουπ απο το βελγιο?πρωσοπικα εχω ακουσει ολοκληρη δισκογραφια και ποιο πολυ μου αρεσε το τελαιυτεο τους…χωστε γνωμες…

Απίστευτο πράμα να σε χύνουν λάηβ οι τύποι. Γουστάρουμε και στηρίζουμε μπρούταλ ντεθ από Αμβέρσα (:*

Σα δεν ντρέπονται λίγο οι φορουμιτες… :frowning:

Ένα αξιόλογο θρεντ για [B]ABORTED[/B] και κάαααθεστε να σχολιάζετε φλώρικα τύπου μ[COLOR=“Red”]-censored-[/COLOR]α αιρ[COLOR=“Red”]-censored-[/COLOR] εν και άλλες ντεκαικαλά μέτ [COLOR=“Red”]-censored- [/COLOR]ες ;;;;;

Δεν σε κάνουν να γκαβλώσεις και να χύνεις λαιβ οι τύποι: Διαολοστέλνουν δηθενάδες, γαμάνε παπαδιές, ευκμαυλίζουν συνειδήσεις πιπινιων, αλλάζουν τις πλανητικές τροχιές και άλλα σωρό εξω-κοσμικά!!!
Σαπίλα, βοθρίλα (αλλά…καθαρά!), πτωματαϊλα και άλλα φινετσατα αρώματα. Στα [U]συν[/U] τους τα[B] καλύτερα μέταλ/core/gore εξώφυλλα [/B]της πιάτσας!!!

[B][U]Global Flatline[/U][/B] τ’ όνομα της φρέσκιας δουλειάς τους για το 2012 ([I]τσιμπήστε το!!!):[/I]

…και λοιπά δείγματα από αξιόλογες δουλειές τους:


[B]Aborted [/B]- Slaughter & Apparatus: A Methodical Overture


[B]Aborted[/B] - Archaic Abattoir


[B]Aborted [/B]- Engineering Dead

[COLOR=“DarkSlateBlue”]poll [/COLOR]ΔΕΝ χρειάζεται εδώ να μπει - Αφελής η ερώτηση εκ των προτέρων καθότι οι σοβαροί και νορμάλ ανώμαλοι κύριοι ψηφίζουν δαγκωτό “[B]ΟΛΑ[/B]!!”.

…3η μέρα που τ’ ακούω δεν μπορώ να το χορτάσω/βαρεθώ με τπτ! :drunk::metal:

Όντως από εξώφυλλα τα σπάνε. Από τα άλμπουμ νομίζω πως μου αρέσουν τα λιγότερο δημοφιλή τους Strychnine.213 και Archaic Abattoir τουλάχιστον σύμφωνα με τις κριτικές στο metal archives που σε αυτά τα 2 έχουν πιάσει πάτο. Γενικά λατρεύω την δουλειά στις κιθάρες τους. Το τελευταίο δεν του έχω δώσει και πολλές ακροάσεις ακόμα αλλά δεν με συνεπήρε όπως τα 2 που έχω αναφέρει.

Eμένα πιο πολύ απόλα μαρέσει αυτό.

Και μένα μ’ αρέσουν αυτά που ανάφερες- [I]δεν είσαι ο μόνος [/I]([COLOR=“Gray”]κ στα @@ τι προτιμούν τα έντυπα και τα “σαϊτ καλόπιστης μεταλ μουσικοκριτικής”[/COLOR]) - γι αυτό εξάλλου ψήφιζω “[B]ΟΛΑ[/B]” σε ένα υποθετικό ποουλ…