AC/DC Black Ice Tour 2008/09/10

¶σε που εδώ θα τους δεις σε πιο ζεστά κοινά :wink:

Δεν ξέρω με εξίταρε πολύ να τους δω στους ζωντανά στο Madison Square Garden. Άσε που δεν θέλω να ξέρω ούτε σετλιστ ούτε stage show ούτε τίποτα. Πως θα αντέξω τον πειρασμό; Τέσπα :frowning:

Εχεις τους λογους σου δεν μπορω να πω… Το MSG ειναι ενα απο τα ιστορικοτερα venues του κοσμου και επισης καμμια φορα αναπολω που παλια δεν ξεραμε τι θα ακουσουμε!

Κρατησου να μην δεις σετ-λιστ και θα’χεις σιγουρα αλλα ξακουστα Ευρωπαϊκα μερη να τους δεις. :wink:

Καλή ιδέα:!: πολύ καλή δουλεία:!: παρεπιπτόντως η καλύτερη συναυλία των Scorpions στην Ελλάδα…
αυτή του 2007 φυσικά!!

Ήρθα χωρίς να ακούω Σκόρπιονς.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Αυτή τη δουλειά θα κάνουν…:lol:

Έβαλα νέο topic στο forum του fan club των AC/DC. Επειδή δεν μπορείτε να το διαβάσετε όσοι δεν είστε μέλοι το γράφω και εδώ. Μην αρχίζετε να κράζετε :slight_smile:

I know that some Didi Music Promotion Company tries to bring AC/DC to Athens. I would like that very much but I would like to say something and hope AC/DC management to read this. DON;T PLAY at Terra Vibe place. It’s awful. It’s a place where the floor is sand and when fans dance an enormous cloud of dust arise. KISS played there in May and they didn’t use their full stage show. The same last year with Metallica. The sound wasn’t good too in both concerts. Especially in Metallica’s concert. Most of Didi music concerts were failures. Please don’t put AC/DC reputation in danger. Greek fans expect AC/DC for ages here so don’t come and disapoint them. It would better for us to go to Germany or Italy to watch the show. (And thats wha I’ll do)

Σωστο σε βρισκω αν και χλωμο να φτασει το ποστ σου στα αυτια (ματια) που πρεπει.

Ποτέ δεν ξέρεις. Σε αυτό το φόρουμ πολλές φορές δίνουν απαντήσεις μέλη του staff του www.acdc.com και μάλιστα για ζητήματα που αφοράνε τα εισητήρια κτλ κτλ. Βέβαια είναι δύσκολο όπως λές αλλά εγώ δεν είχα να χάσω τίποτα :wink:

Ετσι ακριβως, απο την στιγμη που δεν ειχες τιποτα να χασεις, καλα εκανες. :slight_smile:

Δηλαδή επειδή εσύ δεν θέλεις να τους δεις στο “χωράφι” δεν πρέπει να τους δει και κανείς άλλος!!! Ελληνική λογική. Ελπίζω να μην το διαβάσει κανείς και χάσουμε τέτοια συναυλία για πάρτη σου. Εσύ μπορεί να έχεις λεφτά, χρόνο κλπ για να τους δεις Ιταλία, Αγγλία, Γερμανία ή όπου αλλού γουστάρεις, αλλά η συντριπτική πλειοψηφία, απλά θα μιζεριάσει που χάσαμε την ευκαιρία.

Σωστοί και οι 2 είστε, αλλά άγγελε, σκέψου οτι οι μισοί μετά το λάιβ θα κράζουνε γι αυτά που αναφέρει ο κράπσοντυ:wink:

Οσο κι αν εγω θα παω εξω να τους δω δεν μπορω να μην δω το δικιο των παιδιων που μπορουν να τους δουν μονο εδω…

Για ποιο λογο να το στερηθουν ρε crab…??

Εννοω καλυτερα με περικοπες παρα καθολου…Δεν συμφωνεις…??

Με το μουσαμά τι θα γίνει;:hippy:

Σύμφωνοι θα κράζουνε. Αλλά καλύτερα να κράζεις για κάτι που είδες παρά για κάτι που δεν είδες. Καλύτερα να έχεις άποψη επειδή ήσουνα παρών και όχι να μιζεριάζεις επειδή κάποιος παπάρας φρόντισε για εσένα. Άλλωστε αυτό που μετράει είναι η μουσική και όχι το show. Για να μην αναφέρω ότι κανείς δεν ξέρει πως θα είναι το επόμενο έτος το Terra Vibe. Κάθε χρόνο γίνονται βελτιώσεις, μπορεί του χρόνου να διορθωθεί το θέμα με το χώμα. Όποιος δεν γουστάρει ας μην πάει, αλλά ας αφήσει όσους θέλουν να πάνε να είναι εκεί και να το ευχαριστηθούν ή όχι.

Βασικά ο crabsody δεν είναι είπε να μην έρθουν καθόλου, αλλά να προσέξουν ΠΟΥ θα έρθουν:p

Πάντως αν δεν τους φέρει φέτος η Didi που έβγαλε ένα σωρο λεφτα απο Madonna, Manu, Linkin Park και το σίγουρο χαρτί των Depeche αν έρθουν (που ακούγεται για την άνοιξη) τότε ποιος θα τους φέρει? Όπότε το χωράφι είναι σχεδον βέβαιο, και χωρίς μουσαμάδες, γκαζονάκια και ποτιστήρια. Δε γαμ…εται, we will salute them…

8O ΑΠΑΙΧΤΟ :lol::lol:
Μακάρι να έρθουν - Το περιμένετε πως και πως!! τόσα χρόνια.

Ναι ρε φίλε,σίγουρα δεν το είπε με σκοπό να μην έρθουν,αλλά αν ισχύει αυτό αυτό που λέει και δούνε σοβαρά το σχόλιό του,τότε γιατί να μην σκεφτούν…αν μια μεγάλη εταιρεία που φέρνει KISS - METALLICA να διοργανώνει μπουρδελοσυναυλίες γιατί να πάμε στην μπουρδελοχώρα?

Λογικά εγώ θα έχω την ευκαιρία να πάω και να τους δω έξω…αλλά γουστάρω να τους δω κι εδώ…κι ας είναι και στη χωματερή μέσα στη λυματωλάσπη…

Για AC/DC όχι σκόνη,αλλά κατσαρίδες μαδαγασκάρης τρώω για να τους δω!:lol: Πάντως έρθουν δεν έρθουν θα πάω να τους δω κι έξω…Για να φχαριστηθώ το σόου.Αυτά που λέτε για λέγκο πάντως είναι μαλακίες.Έχετε δει που έχουνε φτάσει οι τιμές τους?Σιγά μην ξοδευτεί τόσο η ντιντι!!!Πάντως προτιμώ να έρθουν μόνοι τους.Και το οακα το γεμίζουνε πιστεύω.Αν βοηθήσουμε όλοι από λίγο,φέρνοντας κόσμο…Εγώ θα φέρω και την γιαγιά μου!!:lol::lol: Σοβαρά τώρα πιστεύω οτι το γεμίζουν άνετα κιόλας!!Δεν πιστεύω οτι υπάρχει ματαλλάς/ροκάς από 15 μέχρι 55 που δεν θα πάει…Και πολλές γλάστρες εννοείτε …Εκτός από μερικές εξαιρέσεις βέβαια.Αλλα αυτό(το να μην πας AC/DC) εξηγείτε μόνο ιατρικά.Με μερικά ψυχοφάρμακα πιστεύω θα γίνουν καλά!:lol::lol::lol::lol: