AC/DC News and Rumors

Τι έγινε ρε πούστη…?? Έφυγε ο αρχηγός και το κάναμε μπουρδέλο το μαγαζί…?? Καλά λέγαμε όλοι ότι εκείνος και μόνο κράταγε τα μπόσικα και το επίπεδο ψηλά…

Λέτε να κάνω μια αίτηση για αντικαταστάτης καλού κακού :slight_smile:

Elric χτυπα αν θες

Θενξ κραπσοδυ!

ιν αδερ νιουζ, ΤΑ ΛΕΜΕ 23/5 ΠΑΡΙΣΙ ΜΠΙΤΣΙΖ 8)

ρε μαγκες, αυτό το παρίσι 23/5 το έχετε δει πουθενά εσείς ή τσάμπα ενθουσιάστηκα???

μάλλον έχει καταδικαστει πάλι και τρέχει να αλλάξει τη γνώμη του δικαστή για να μπορεί να λάβει μέρος στη τουρνε:p

Το διάβασα και εγώ κάπου αλλά είναι φήμη. Ούτως ή άλλως Παρίσι θα πάνε και ίσως 2 φορές μέσα στο 2015.

Ο Phil πάντα ήταν λίγο βλαμμένος έως πολύ. Είδα και τη συνέντευξή του για τον προσωπικό δίσκο. Δεν καταλαβαίνεις εύκολα τι λέει (πρέπει να του λείπουν τα μισά δόντια). Στην ερώτηση αν άλλαξε κάτι στη ζωή του η κυκλοφορία του Highway to hell είπε “Ναι, πήρα την πρώτη μου ferrari”… Ασχολίαστο…

Για όσους το θυμούνται, μια ξέμπαρκη ημερομηνία για το Παρίσι είχε βγει και στο προηγούμενο tour, πολύ πριν τις επίσημες ανακοινώσεις, τότε για 18/6/2010… Μια συναυλία που τελικά έγινε εκείνη τη μέρα και είχα την τύχη να βρίσκομαι στο στάδιο… :smiley: :smiley:

Είναι δεδομένο ότι θα πάνε Παρίσι, απλά είναι πολύ ξέμπαρκο και μεμονωμένο για να ξέρουμε αν ισχύει από τώρα…

παραπάνω από τα μισά θες να πεις…:lol::lol: κοίτα, το μόνο που σκέφτομαι και με προβληματίζει σοβαρά για το αν είναι ή δεν είναι πια ο Phil στο γκρούπ, είναι οτι μέχρι το Repo Man κανένα μέλος δεν είχε βγάλει προσωπικό δίσκο…θα δούμε

ελπίζω πάντως όλα αυτά να είναι φήμες, γιατί για μένα ο Phil σαν ντράμερ ταιριάζει απόλυτα σε αυτό που μας δίνει όλα αυτά τα χρόνια αυτό το γκρούπ.

Μακαρι να καταφερουν να τους φερουν Ελλαδα το 2015 γιατι αλλιως πρεπει να ψαχτουμε οπωσδηποτε για εξω. Και ειναι και οι Rush που δεν θελω με τιποτα να χασω στην περιοδεια που θα κανουν οποτε ευχομαι καποια απο τις 2 μπαντες να ερθει και Ελλαδα και θεωρω πιο πιθανο να ερθουν οι AC/DC.

Μακάρι να ξανάρθουν γιατί για εξωτερικό δεν παίζει μία…:frowning:

αν και επειδή είμασταν απο τις λίγες χώρες που δεν έγινε sold out το βλέπω πολύ χλωμό…

xxxloco κρεμόμαστε απο τα χείλη σου…:stuck_out_tongue:

Μην κρέμεσαι πολύ δυνατά γιατί άμα σκάσουν άντε να βρούμε liposan… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ. Δεν είμαι όμως αισιόδοξος ότι θα έρθουν οι AC/DC. (Kαλά για Rush δεν το συζητώ). Συναυλία με 80 ευρώ εισητήριο αυτά τα χρόνια στην Ελλάδα χλωμό.

Απλα μου ειναι δυσκολο οικονομικα να κανονισω 2 ταξιδια, εκτος αν ειμαι τοσο κωλοφαρδος και υπαρχουν κοντινες ημερομηνιες σε συναυλιες και των 2. Οι AC/DC παντως δεν ειναι τοσο απιθανο να ερθουν οσο οι Rush. Αυτο ειναι ονειρο θερινης νυκτος δυστυχως.

Δεν τους είδατε τους AC/DC το 2009 ρε; Άμα δεν έχετε δει Rush, αυτούς να πάτε να δείτε. Είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΙ.

Ειδα 5 φορες AC/DC και 3 Rush. AC/DC συν της αλλης ομως ειναι και λογικα η τελευταια περιοδεια. Θα ηθελα να τους δω και πανω απο μια φορα αν ειναι δυνατον

ας μας πει τα καλά τα νέα και θα του βρούμε δύο οχι ένα…:p:wink:

AC/DC drummer Phil Rudd was arrested in New Zealand and charged with attempting to procure a murder. Rudd was also charged with possession of methamphetamine, possession of cannabis and threatening to kill.

λωλωλωλ

“Βούηξε” ο κόσμος…:lol:

[U]Συνελήφθη ο Phil Rudd[/U]

[SIZE=2]Πηγή: news247[/SIZE]