AC/DC News and Rumors

Tι παλικάρι κι αυτό. Κρίμα γιατί είναι ο καλύτερος ντράμερ για τους AC/DC

Mεχρι και η ναυτεμπορικη το γραφει.

Άσχετο. Χθες διάβασα φήμη σύμφωνα με την οποία τα κομμάτια στο Rock or bust τα υπογράφει και ο Malcolm.

Δεν ειναι φημη αυτο… Ειναι η αληθεια…!! :wink:

Μάθαμε για τη σύλληψη του Phil Rudd μόλις έγιναν γνωστά τα νέα.Η απουσία του δε θα επηρεάσει την κυκλοφορία του ‘Rock Or Bust’ και την επικείμενη παγκόσμια περιοδεία

ρε παιδιά τι δήλωση για τον πούτσο είναι αυτή? τον έχουν τελείως στην απ’έξω??

οι ACDC ειναι εταιρεια. καμια μπιζνα δε θελει να συσχετιζεται με τετοιες κατηγοριες (πραγμα που ειναι απολυτωςκατανοητο)

Γενικά τελείως μπουρδελο το πράμα, τώρα να κλατάρει και ο Brian να το κλείσουν το μαγαζί γιατί δε πάει άλλο.
Ελλάδα δε το βλέπω ως τώρα.
Καλά και τελείως σκατόψυχοι. Κοτούλες μπας και καούν απο Rudd. Κοκοκοκο, ούτε γαύροι πια.
Που είναι οι καλές εποχές που ήταν σατανιστές και σφάζαν παρθένες(sic) και έπιναν το αίμα τους και μετά…Εμ νομίζω αυτοί ήταν οι Boyzone οπότε γράψτε λάθος εδώ.

Μαλακίες λες xxxloko εγώ είμαι σίγουρος ότι εμπλέκονται στην απόπειρα όλοι. Γιατί τί νομίζεις; Δεν ξέραν γιατί βρίσκεται ο Rudd στην Ν.Ζηλανδία και δεν ήταν στα γυρίσματα; Απλώς περίμεναν μήπως δεν αποκαλυφθεί. :stuck_out_tongue:

False alarm?

Με στεναχωρει που ολα ειναι καπως μπαχαλο στην μπαντα, αρχικα με τα νεα με την αρρωστια του Malcolm που ειχαν ακουστει διαφορα και το ανακοινωσαν επισημα μετα, τωρα με τον Rudd που τα εμαθαν οταν εγινε η συλληψη, ο,τι να 'ναι… Ο Rudd ειναι καλοπαιδο, το ξεραμε αυτο, αλλα η ολη φαση που ελειπε απο τα γυρισματα του video clip, απο την press photo, μετα τον συλαμβανουν και η μπαντα το μαθαινει “και καλα” εκ των υστερων, δειχνουν μπαντα υπο διαλυση…

Εγω τα εχω πει εδω και καιρο… Εφυγε ο αρχηγος και τα λουρια δεν τα κραταει κανεις πλεον… Ηταν ευρεως γνωστο απο παντα οτι τις αποφασεις και τα προσχηματα τα κραταγε ο Malcolm… Τωρα η μπαντα ειναι σαν ξεφραγο αμπελι… Μακαρι να καταφερουν να βγαλουν μια τελευταια αξιοπρεπη περιοδεια και να τους αποχαιρετησουμε οπως τους αξιζει, αλλα διατηρω τις αμφιβολιες μου γι’ αυτο… Ελπιζω να μην αναγκαστουμε να μεινουμε μονο με τις προηγουμενες αναμνησεις…

…και οι προηγούμενες αναμνήσεις δεν είναι και λίγες…πάντως εγώ πιστεύω ότι θα κάνουν μια χαρά περιοδεία…τελευταία ή όχι:):!:

Μαλακιες. Εγω λεω οτι δεν ξεραν τιποτα οι υπολοιποι. Δηλαδη πως να τους το ελεγε; Αφου δεν εχει δοντια; Ρε λετε να εβαλε να σκοτωσουν τον οδοντιατρο του;

Να μη γυρίσει στις κοτούλες που τον φτύσαν με την πρώτη στραβή. Να πάει να παίξει με τους true σατανιστές Βoyzone.!!
Καλά αν μου έλεγε κάποιος πριν 5-6 χρόνια ότι θα αρχίζαν να κάνουν τέτοιες μαλακίες οι τύποι, θα τον κοίταζα παράξενα (σα να με έκλασε στη μούρη). Ένα μπουρδε, εενα μπουρδε…Τουλάχιστον ελπίζω να έρθουν οι Boyzone :metal:

Και πως θα αναπληρωσει τα λεφτα που εσταξε για να αποσυρθουν οι κατηγοριες;

Αφού όλους τους δραμμερ τους κακοπληρώνουν οι DC. Να πάει Boyzone, όπως προείπα.

Ποσο τραγικος;

Ελα οκ ας του δωσουν το μπουλο,ηταν που ηταν η μπαντα με οτι εγινε με τον malcolm,εχουν να ασχολουνται και με τις μαλακιες του rudd,ενας slade,ενας wright,στη χειροτερη καποιος sessionιστας θα βρεθει να τον αντικαταστησει για την περιοδεια.

Goodbye and good riddance to bad luck

εσκασε το κλιπ

https://www.youtube.com/watch?v=TT8e7i0ccLQ

lol :lol3: