AC/DC News and Rumors

για εμενα ο μισος δισκος ειναι πολυ καλος και συνολικα καλυτερος απο Black Ice…

ρε ανγκους βγηκε , ακου τον , μια χαρα ποιοτητα ειναι

Ρε μαγκες ας συνεχισουμε στο thread του δισκου

Οι ΑC/DC παίζουν στα Grammys στις 8 Φεβρουαρίου. Με ποιόν drummer; Φήμες λένε ότι επέστρεψε ο Simon Wright. Ελπίζω να μην είναι αληθινές πάντως.

Μεχρι να ανακοινωσουν κατι ολα φημες θα ειναι αλλα δεν περιμενω να ειναι με τον Phil Rudd πλεον και μου φαινεται λογικη εξελιξη, δεν μπορουν να βασιστουν πανω του.

Fingers crossed τότε να είναι αντίστοιχου παιξίματος ο αντικαταστάτης… Αλλιώς θα χάνει live το rhythm section και αυτό για μια μπάντα σαν τους AC DC δεν είναι καθόλου καλό…

Grammy και Σίμονας Wrong? Τι @@ριες θεέ μου!

“AC/DC will be recording a new video in Los Angeles on 10 February 2015!!”

Δήλωσα ήδη συμμετοχή, αλλά μάλλον ξέρω τι θα πάρω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα πας LA?

Ειτε εισαι τυχερος ειτε παρεις αυτο που ξερεις ευχομαι να το απολαυσεις και στις 2 περιπτωσεις…:stuck_out_tongue:

Εννοειται οτι προτιμαμε Chris Slade απο Simon Wright, ετσι? Την Κυριακη θα ξερουμε και επισημα.

Εαν κληρωθώ φεύγω επιτόπου, δεν τίθεται θέμα…

Ναι, στη σύγκριση Wright - Slade είμαι με τον δεύτερο, αλλά εξακολουθώ να πιστεύω πως όσο μαλάκας και να είναι ο Rudd, είναι γιγαντιαία σημαντικό κομμάτι στον live ήχο της μπάντας…

Ωραίος. Μακάρι να σου κάτσει.
Συμφωνώ για drummer. Ο Rudd έχει το Philing.

I like the way you write it… :wink:

Δεν υπαρχει πλεον αμφιβολια.

Ειτε ο wright να επεστρεφε ειτε ο slade οπως και θα γινει,ενα και το αυτο,και οι δυο ξερουν καλα τη δουλεια αυτη πισω απο τα ντραμς των ac/dc,ο καθενας βεβαια εχει μια προτιμηση στον εναν η στον αλλον.

Ο Phil εφαγε μονος του το κεφαλι του,ας προσεχε.

Αυτο. Εδω δεν εχουμε Malcolm πλεον με τον Rudd θα ασχολουμαστε?

…αυτό μάλλον πρέπει να αρχίζουμε να το συνηθίζουμε:):!:

Aπό χθες στα Grammys