AC/DC News and Rumors

Ξέρουμε τι ακριβώς είναι αυτά και πώς λειτουργούν;

Ναι ρε, ξέρουμε. Είναι ειδικά ακουστικά που μπαίνουν στα αυτιά και απομονώνουν τον εξωτερικό θόρυβο. Του Brian Johnson μπορεί να κοστίζουν και μερικές χιλιάδες δολλάρια :stuck_out_tongue:.

3 Likes

Αυτό που είπε ο Παντελής.

Για Ισπανίες και Σουηδιες είναι το μόνο σίγουρο το θέμα είναι να κατέβουν και εδώ. Θα μου γυρίσουν τα μυαλά άμα πάνε τίποτα Βουλγαρίες και Ρουμανίες και όχι εδώ.

1 Like

Βουλγαρία πηγαν την περασμένη φορα. 60.000 sold out για ΠΛΑΚΑ, συνοπτικά.

Με Μαλκομ, Κλιφ και λοιπούς;;

καπου πηρε το ματι μου μια ποστέρ.

Ναι ρε. 2010 ήταν.

1 Like

Και στην Ελλάδα κάπου τόσοι δεν ήταν; απλά δεν ήταν σολντ άουτ αφού το ΟΑΚΑ θέλει 80000.
Οσο ζω ελπίζω παντως

Επίσης στο ΟΑΚΑ έχει να γίνει συναυλία από την Gaga (μιλάμε για ξένο όνομα) αν θυμάμαι καλά μας χρωστάνε κάτι.

nope sir nowhere near 60000 in Greece. it was the only country in the world that the show wasn’t sold out. for that reason alone I don’t think any promoter will take that risk(hope I’m wrong but don’t think so)

Νταξ δεν ήταν και απελπιστικά άδειο

Ξαναλέω δεν το έχω για σίγουρο απλά ελπίζω. Οι πιθανότητες σαφώς είναι εναντίον μας.

Εγώ ξέρω για 50.000 κόσμο. Μακράν από τις καλύτερες συναυλίες που έχω πάει. Πάνε 10 χρόνια από τότε(ς) :cry:

5 Likes

Την επόμενη μέρα δίναμε πανελλήνιες… Έπρεπε να είχα πάει, το σκέφτομαι και Στεναχωριέμαι

Ούτε εγώ είχα πάει ρε γμτ. Του χρόνου δεν έχει αστεία πάω και έξω. Από τις τελευταίες ευκαιρίες να τους δούμε και με την πιο κλασική σύνθεση που γινόταν

50αρι με τα ζόρια και με πολλές προσφορές κτλ. (απο χορηγούς) Λιγο παραπάνω οι Jovi, αλλα τζόβι παίζει να είχανε χαρίσει απείρα. Κανε συνδεσή, παρέ κι ένα Τζοβι.

if I remember correctly(from pics and videos included)the arena was almost full(a bit empty at the back) but the seats at the back were totally empty. still hope you get your wish true and they come but I wouldn’t hold my breath. in my opinion save some money and start packing your bags.

1 Like

I will my friend

Θυμάμαι να λέμε για 55.000 κόσμο. Πάντως για Ελλάδα είναι μεγάλο νούμερο, μην τρελαθούμε κιόλας. Για οακα μπορει να ηταν λιγο. Υποθέτω πως τώρα υπάρχει μεγαλύτερη δίψα, φαίνεται από το πόσο καλά πήγαν όλες οι συναυλίες τελικά. Ας ελπίσουμε ότι μπορεί και ξαναγινει το θαύμα ΑΝ ΚΑΙ δεν θα είναι όπως την πρώτη φορά.

Σύμφωνα με τον αμερικανικό ραδιοφωνικό σταθμό V-100, ανώνυμες πηγές κοντά στο στρατόπεδο των AC/DC αναφέρουν ότι η μπάντα πρόκειται να ανακοινώσει παγκόσμια περιοδεία για το 2019 και το 2020 μέσα στην επόμενη βδομάδα. Όσον αφορα τον Brian Johnson: Ναι, είναι πίσω στη μπάντα!

Φημολογείται για μήνες τώρα ότι δουλεύει με το συγκρότημα και είναι αλήθεια. Ο Brian χρησιμοποιεί ειδικά ακουστικά φτιαγμένα για τις συναυλιακές ερμηνείες του, ώστε να μπορεί να συνεχίσει να παίζει χωρίς να προκαλέσει πρόσθετη ζημιά στην ακοή του.

Εν συνεχεια των φημων.

1 Like

Νταξ αναμενόμενο εδώ και κάποιο καιρό αλλά θα προκαλέσει ΑΜΟΚ στην επίσημη ανακοίνωση τουλάχιστον σε μένα

4 Likes

Και με Κλιφ δηλαδη;