Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

νταξ δε μπορω να σταματησω να φωναζω…επιτελους!!!κ ναι το περιμενα πιο ακριβα αλλα οσα κ να ταν τα φραγκα δε θα τα κλαιγα ρε!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ γαμω!

Δεν χανεται με τπτ αυτο το live, με ΤΙΠΟΤΑ…

Thunder σαν να μπαινει η ανοιξη…
Thunder ουρανου κατανοιξη…

ΧΑΜΟΣ, ΧΑΜΟΣ, ΧΑΜΟΣ…

(που να ημουν και φανατικος δλδ:p)

υπογλώσσιο.
προχτες συζητάγαμε με ένα κολλητό πόσο μαλάκες θα ήταν αν εφερναν τους ACDC στο χωράφι και όχι στο ΟΑΚΑ.

ποιό εισιτήριο ρε;αουα!

Οι AC/DC έρχονται ΟΑΚΑ… Κυκλοφόρησε το Chinese Democracy…Δηλαδή, What’s next? O Mustaine επιστρέφει στους Metallica??

Α ρε Ντίντι χαλάλι τα 80!!

αν και το περιμενα…ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
δεν χρειαζετε να λεμε οτι θα ειμαι και εγω εκει κλπ αφου ξερουμε οτι ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΜΕ!! οπως επισης στ αρχιδια μας και η τιμη!!AC/DC REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Υστερίαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα…

πολύ γουστάρω την κεντρική μας αυτή τη στιγμή !

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!
ΝΑΙ ΡΕ GAY ΜΟΥ!!!
Το 2009 θα είναι μια τέλεια χρονιά!Το καταλαβαίνεις απο τις συναυλίες που ανακοινώνονται.Και τώρα η υπέρτατη…
Υστ:Τώρα που είναι ανοικτοί οι ουρανοί,ζητάω reunion των Sepultura:p

ΜΟΛΙΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ Η ΑΠΑΙΣΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ.

Δεν ξέρω αν πρέπει να στενοχωρηθώ ή να χαρώ γιατί πέφτει μες στις εξετάσεις η μαλακία και αντε πες το σε γονείς που θα σκάσουν και 80 ευρώ :stuck_out_tongue:

Eνα ασθενοφόρο!!! ΤΩΡΑ!!! 8O8O8O8O8O

[SIZE=2][B]x 1

+[/B][/SIZE]

[SIZE=2][B]x 1.000.000.000

=[/B][/SIZE]

:metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal:

[spoiler]NΑΙ ΡΕ ΓΜΤ! Αν και το ξερα καιρο οτι ειναι 20-30 μαη, η χαρα δεν αλλαζει! Ευτυχως ανακοινωθηκε σημερα γιατι αυριο εκλεινα για Γουεμπλεη.

Λωρη μη χαιρεσαι. Το γνωστο κοκτεηλ δε το γλιτωνεις με τιποτα, απλα μειωθηκαν οι πιθανοτητες σου, απο μενα τουλαχιστον[/spoiler]Πολυ το 80αρι, αλλα αξιζει η θυσια. Once in a lifetime[spoiler]Θα το πω κι ας κανω γκριζα διαφημιση: Παρασκευη 26/12 Αφιερωμα AC/DC OUTLAW Club οσοι πιστοι προσελθετε.

[/spoiler]

Ήρθε ο νέος με τα δώρα και μας πείρε και τα σόβρακα!
οκ δεν λέω θέλω να τους δω άλλα τόσα θα το σκεφτώ πριν τα σκάσω!


Now playing: Flogging Molly - These Exiled Years
via FoxyTunes

8O:vibrate:
Επειδή δεν πρόκειται να ξαναρθουν, και επειδή μιλάμε για ενα από τα μεγαλυτερα ροκ συγκροτηματα, θα είμαστε σίγουρα εκει.Αμαρτία να το χάσουμε! Τετοιες τιμές είναι αναμενόμενες για τετοια live. Προβλέπεται πανικός!!!:smiley:
(θα ξεπαραδιαστούμε μου φαίνεται τη νέα χρονιά:D)

Οι τιμες μια χαρα ειναι.

Θα μαστε εκει να παρουμε μια γευση απο το τι σημαινει ACDC live και μετα απο ενα μηνα θα τους δουμε κανονικα στο Wembley για να καταλαβουμε πληρως τι σημαινει ACDC live…

Χαίρομαι που έπεσα έξω για Μαλακάσα, λαοθάλασσα στο ΟΑΚΑ

Thunder…aa.aa.aaa
Thunder…aa.aaa.aaa

Αεραααααααααααααααααααααααααααααααααααα :yahoo: :band:

:yahoo:
:vibrate:
:cry:

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο. Bαστα καρδια μου.

Yπερβολικα χαμηλο εισητηριο για τα δεδομενα της χωρας/μπαντας/γηπεδου/didimusic.
Θα ειμαστε εκει

Εφτιαξε η μέρα μου, ο μήνας μου, η χρονιά μου. ΟΙ AC/DC στην Ελλάδα ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
Αντίσκηνο, κονσέρβες, ευρώπουλα και καραούλι έξω από το Ticket House!!! :smiley: :smiley: :smiley: :D:metal::metal::metal::metal:

Aκριβώς οι τιμές μια χαρά είναι.Όχι γκρίνιες πάλι ε.

:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:

Ωραία επιτέλους ανακοινώθηκε!!! Ήμουν σίγουρη ότι θα περνούσαν από τα μέρη μας… Τι διαφορά έχουν οι θέσεις των 60 με των 80 ευρώ, γιατί :-kβλέπω όλοι θέλετε 80άρια. Τα 60άρια δηλ δεν θα βλέπουν τη σκηνή?