AC/DC - Plug Me In DVD

Ρε συ crabsody τι λες θα πέσει η τιμή αξίζει να περιμένω ??? :-k :-k :-k

πριν πας σπιτι σου μην ξεχασεις να παρεις μπυρες και φαγητο γιατι εχεις ενα επταωρο μαραθωνιο μπροστα σου σημερα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ένα παλικάρι πιο πάνω λέει ότι το πήρε 32,5. Δεν ξέρω όμως μήπως εννοεί την απλή έκδοση. Δεν πιστεύω πάντως να πέσει πολύ η τιμή. Αν σκεφτείς μάλιστα ότι παγκοσμίως αυτή τη στιγμή πουλάει τρελά. Τί να σου πω… Εγώ πάντως δεν θα μπορούσα να περιμένω.

Άστα να πάνε. Μιλάμε θα λιώσω αλλά ανυπομονώ!!!

[SIZE=“5”]ΕΤΣΙ!!!:lol: :lol: :lol:

RIDE ON… [/SIZE]

Ela Crapsody, kalo liwsimo!:smiley:

Thanks METAL_LAWS. Την κάνω από τη δουλειά γιατί το μυαλό μου έτσι κι αλλιώς είναι αλλού :smiley:

Λοιπόν. Εκτός από αυτούς τους λίγους που έχουν δει όλα τα Video εδώ και 1 μήνα τσαμπε, όπως εγω…
Το DVDset εκυκλοφόρησε 16 στην Αμερική και 22 στην Ευρώπη.
Οι φανατικοί αδιαφορόντας για την τιμή του το πήραν την πρώτη μέρα κυκλοφορίας. Οι λιγότερο φανατικοί το πήραν μέσα στην βδομάδα με ψάξιμο για καλή τιμή. Τέλος οι απλοί οπαδοί το παρήγγειλαν για να γλιτώσουν 10 Ευρώ και το περιμένουν μέσα στην εβδομάδα.
Για να βάζουμε τα πράγαματα στη θέση τους.

πράγάματα είσαι με μεγάλα γράμματα φίλε όντως. Σου ανακηρύσσω τον τίτλο του μεγαλύτερου οπαδού των AC/DC kαι πάω να ξαναδώ το plug me in ως ένας απλός ψιλό οπαδός :slight_smile:

Χιούμορ.
Αλλά τι πετάχτηκες? Σου είπα τίποτα?
Άντε τα λέμε το καλοκαίρι στο Rockwave, εννοείτε θα είμαστε δίπλα δίπλα για να σου κοπανάω ότι βλέπεις AC/DC και στο είπα. :wink:

Aς γίνει φίλε και δεν με νοιάζει τίποτε. Θα σε συγχαρώ 1000 φορές.

Ο Βοn Scott προλογίζει το It’s A Long Way to the Top If You Wanna Rock N Roll
ως It’s A Long Way to the Shop if you want a saucage roll

:smiley: :smiley: :smiley:

Zeis akoma e? Xairomai!:smiley: Re gamoto pws tsatizomai pou den to pira ekeinh tin mera… Twra exw afragies kai apo egwismo kai mono den tha to parw 12 euro akrivotero apo oso eimoun etoimos na to agorasw! Tespa…O kairos gar eggys!

Κι εγώ μια από τα ίδια μου την έσπασε αυτή η αύξηση αλλά από την άλλη φοβάμαι μήπως εξαντληθεί η collectors …#-o #-o #-o

Μολις τσιμπησα κι εγω την collector’s edition.Τα memorabillia τα σπανε.Δεν προλαβα να δω κατι ακομα,αλλα φαινεται ακρως εντυπωσιακη κυκλοφορια…

Την απλη εννοω.

Στην Πατρα δν εχω δει το τριπλο πουθενα.
Παιζει να το βρω καπου μονο το τριτο cd;;;Για κατεβασμα η για αγορα;;
To λιωσα εντελως.
Τρομερη σκηνη με τις καμπανες στο stade de france νομιζω.:bow2: :bow2: :bow2:

Σίγουρα θα μπορέσεις να το κατεβάσεις από κάποιο torrent.

Το πρώτο DVD είναι ένα οδοιπορικό του πως μια μπάντα από το μηδέν έφτασε στο μεγαθήριο που έγινε. Σε κάποια κομμάτια η ποιότητα είναι bootleg. Όπως η εμφάνιση στο Γυμνάσιο St. Albans που είναι και ασπρόμαυρη. Πρόκειται όμως για πραγματικά ντοκουμέντα. Βέβαια αρκετό υλικό έχει διαρεύσει εδώ και χρόνια όπως π.χ. η εμφάνιση στο Sight & Sound και στo Anhem της Ολλανδίας. Υπάρχει όμως και υλικό που (ακόμα και κάποιοι απο εμάς που την ψάχνουμε περισσότερο) βλέπουμε για πρώτη φορά. Η ορμή που βγάζει η μπάντα ιδίως εκείνον τον καιρό είναι τεράστια. => Ενώ τους προλογίζει ο δημοσιογράφος από την εκπομπή Rock Goes to College αυτοί τον διακόπτουν με τις πρώτες νότες του Problem Child με τον Bon να του ζητάει συγνώμη!!! Στο DVD γενικά φαίνεται χαρακτηριστικά η anti-rock star persona του. Αντί να στυλιζάρει το μαλλί και να παίρνει πόζες σκάει μύτη σε συνέντευξη γυμνός από πάνω με μόνο ένα jean σορτσάκι και τρώγοντας μια μπανάνα. Ο τύπος ήταν τελείως στα αρχίδια του.

την εχει στη πατρα ρε. εγω τη πηρα τη collector’s απο το musical! :wink: :wink: :wink:

Εγώ δεν το έχω ακόμα ρε γαμώτη (απλός φαν, γαρ).
Αλλά έχω αυτό , εδώ και καιρό (thanks bro).