AC/DC Tribute Live!

Οι “BIG BALLZ” ξαναχτυπούν!!! Το Σάββατο 19/07/2008 στο Club Lazy (Πεντέλης 1 - Αττική οδός έξοδος 12) η absolute AC/DC Tribute band (μια μοναδική εμπειρία) θα είναι κοντά σας για μια ακόμα φορά και τελευταία μέχρι το φθινόπωρο. ΜΗ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ!!! Ετοιμαστείτε για κάτι που θα το βλέπετε δε θα το πιστεύετε!!! Χωρίς υπερβολές!!!
Πάρτε μια μικρή ιδέα από το playlist, μερικά από αυτά που θα ακουστούν:
DIRTY DEEDS DONE DIRT CHEAP - SIN CITY - HIGHWAY TO HEL- IF YOU WANT BLOOD - T.N.T. - WHOLE LOTTA ROSIE - IT?S A LONG WAY TO THE TOP - JAILBREAK - YOU SHOOK ME ALL NIGHT LONG - HELL’S BELLS,… και πολλά άλλα!!!
Η είσοδος είναι 10 Ευρώ και θα ξεκινήσει 11.30 !!!
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!
Rock ‘N’ Roll!!!

Τα παιδιά τα σπάνε κανονικά.
Τους είχα δει την πρώτη φορά και γουστάραμε όλοι τρελλά!!!

Μαλλον θα ειμαι εκει…Αντε και του χρονου με τους κανονικους…

χμ…θα προσπαθησω…πως παμε εκει ?

Αττικη οδος, βγαινεις στην εξοδο 12 Λ. Πεντελης και πασ ακριβως ευθεια… μετα απο 200 μετρα ειναι η Λ.Πεντελης ακριβως απεναντι θα δεις μια μεγαλη κιθαρα…!!!

Από πού έρχεσαι?

ας πουμε απο κηφισια …αλλα αμα ειναι στην γνωστη λεωφορο πεντελης νομιζω ξερω ρθω …

Touch too much? For those about to rock? Thunderstruck?

Στα κ.τ.λ.

Τους εχω δει στο gagarin παλιά…Αξίζει το oλο event…

Παίζουν μόνο τραγούδια του μακαρίτη για…τεχνικούς λόγους.

και τα Hell’s Bells,You Shook Me All Night Long ποιανου ειναι;

Αυτουνού είναι, αλλά το λέω ως διευκρίνιση…π.χ. δεν θα ακούσουμε “For Those About To Rock…”

Δεν ειναι αυτοι που επαιξαν τοτε στο Gagarin… αλλοι ηταν εκεινοι, νομιζω απο Θεσ/νικη. Αυτοι ειναι απο Αθήνα, παίζουν σε γνωστες μπαντες: Dickens Zoo, Cadillacs, Texas Brothers, Bad Medicine, Ακρως Απόρρητον κλπ. Κυρίως Bon Scott είναι το πρόγραμμα… νομίζω Touch too much το εχουν παίξει… For those about to rock μαλλον δεν εχει… σιγα σιγα… ισως στο μέλλον!!! :)))