ACCEPT - Αθηνα 1/6/2022 - Θεσσαλονικη 3/6/2022

Ναι αλλά δεν είναι συλλεκτικό hard copy με φωτογραφία μπροστά στο πανό της συναυλίας :wink:

Αν εχεις καποια ακρη για τετοια εισιτηρια μην το κρατας μονο για εσενα. Ξηγησου…

με όμικρον κτλ κτλ, αν δεν ξεθυμάνει, αναρωτιέμαι αν θα γίνουν όλα αυτά, αν θα θέλει τριπλ’εμβολιασμένους κτλ.

2 Likes

Θα πειτε, τι ποιο συνηθες να συμβει

1 Like

Θα πω “2 Ιουνιου στο Γκαγκαριν, καλη δυναμη να εχουμε”. Ωραια ανακοινωση παντως.

28€ τα φτηνά Σκορπιονς με Κούπερ στο ΟΑΚΑ
30 € οι Αξεπτ (χωρίς σαππορτ όπως φαίνεται) στο Γκαγκάριν
Βρείτε το λάθος.
Hint: είναι στον διοργανωτή

1 Like

28 € έχουν για φοιτητές και ανέργους και είναι και περιορισμένα. Δεν υπερασπίζομαι το 30άρι των Accept, απλώς είναι στρεβλό να λέμε ότι στους Scorpions τα εισιτήρια έχουν “από 28”. Έχουν από 35.

Το σέβομαι. Αλλά αλλάζει κάτι στην όλη εικόνα; Από 35 λοιπόν για δύο ονόματα-διαφημιση. Δεν έχω στόχο να κάνω συγκρίσεις, περισσότερο να καταλάβω θέλω τι σκέφτονται αυτοί οι διοργανωτές της eventation που βάζουν ένα μόνο όνομα 30€ στο Γκαγκάριν και αν μας περνάνε πλέον για τόσο χαζούς. Ας μην ξαναλέμε για τη μείωση φόρου στα λάιβ κιολας

Παρών… Λογικά θα πάω

δεν έχω ιδέα πόσο κοστίζει το κάθε συγκρότημα αλλά είναι απλά μαθηματικά. αν οι scorpions με cooper κοστίζουν ένα εκατομμύριο τόσο θέλει 40 ευρώ το κεφάλι με 30.000 κόσμο γιανα βγάλει το κέρδος του. αν οι accept κοστίζουν 80.000 τότε με 2.000 κόσμο θέλει 50 ευρώ εισητήριο για κέρδος.

Τελικά δεν πήγε κανείς να μας πει εντυπώσεις ;

Όπως φαίνεται κανείς δεν πήγε.

Εντάξει φέτος το καλοκαίρι έχει τουλάχιστον καμιά 20αριά μεγάλα λάιβ τα οποία τα περισσότερα θα καούν αναγκαστικά.

Εγώ σε 4-5 να πάω σε κάποιες πολύ αγαπημένες μπάντες.

1 Like

Κι εγώ για αυτό το λόγο προσπέρασα ενώ γενικά ψηνομουν να τους ξαναδώ

Με ενδιαφέρουν τουλάχιστον 8 λαηβ χώρια των 4ρων του Release που έχω προπληρώσει πάνω από 2 χρόνια… μακάρι να δω έστω τα μισά από αυτά τα 8 ( δύσκολο )

2 Likes

Με βάση τις ανταποκρίσεις πάντως ήταν γεμάτο, αν όχι sold out. Η αλήθεια είναι πως και γω το έκαψα το συγκεκριμένο.

Εγώ ήθελα πολύ να πάω και ο δίσκος είναι και γαμώ απλώς δεν πήγα επειδή φέτος γίνεται χαμός και υπάρχουν κι άλλα ονόματα να δω από κάτι που έχω ήδη δει
Αλλά λες άντε περιορισμένα φράγκα δωστα άλλου