ACCEPT - Αθηνα 1/6/2022 - Θεσσαλονικη 3/6/2022

Απο το facebook των Accept

We’re happy to be able to announce two new show dates in Greece in 2022 at Τεχνόπολη Δήμου Αθηναίων - Technopolis City of Athens on 1. June and at Principal Club Theater Thessaloniki on 3. June
Tickets available here: https://eventation.gr/

7 Likes

Θα τιμήσουμε

Ρε, ποιος γράφει αυτές τις ανακοινώσεις; Πώς να μην σκεφτεί κανείς ότι όλα θα πάνε στραβά όπως με theater…

Google translate αλήθειας

3 Likes

Επιθετικό μάρκετινγκ αληθειαc

1 Like

Να σχολιάσω τα 30€ χωρίς κάτι άλλο TBA μέχρι στιγμής…

2 Likes

πολλά σου φαίνονται?

Δεδομένου ότι τους έχουμε δει ξανά και ξανά με 25-26€ εισιτήριο και δύο σαππορτ, ναι πολλά μου φαίνονται.
Edit: και φυσικά με μειωμένο φπα στις συναυλίες υποτίθεται έτσι;

3 Likes

Αυτή τη μείωση του Φ.Π.Α. την εχουμε νιωσει για τα καλά

7 Likes

έχουν 6 χρόνια να έρθουν. και μόνο τον πληθωρισμό να βάλεις πάνω από 30 βγαίνουν.

Από το 2018 έχουν να έρθουν

1 Like

Καλά μάλλον ζεις σε άλλον κόσμο. Δεν ήξερα ότι έχει σημασία πόσα χρόνια έχει να έρθει ένα συγκρότημα για την τιμή του εισιτηρίου… Παιδιά αυτά που γράφετε μερικοί τα πιστεύετε; Είναι δυνατόν να θεωρείτε λογικό το τριανταρι για μεσαίο όνομα, με ένα μόνο αρχικό μέλος και χωρίς support ενώ πριν μερικά χρόνια δίναμε 25€ για 3 μπάντες και οι accept είχαν και baltes; Τι πίνετε;

2 Likes

προφανώς δεν κατάλαβες τι έγραψα. δεν πείράζει.

Μπορεί όντως να μην κατάλαβα, μπορεί όντως να μην έπιασα κάποια ειρωνεία, το νόημα αυτών που γράφω δεν είναι προσωπικά ούτε αλλάζει κάτι ιδιαίτερα σε νόημα για τους διοργανωτές.

μλκια δίσκος, 1 μέλος, ακριβό εισιτήριο, πολλές συναυλίες, ομικρόν.

5 Likes

Ο αιλοβμεταλ ειναι η αγαπη μου.προσπαθω να ανασύρω συζητήσεις - ματαια.

Οι συναυλιες φετος φαινονται παρα πολλες αλλα με ενα μικρο ξεσκαρτάρισμα μενουν λιγες, και οχι τοσο ελκυστικες. Πιο πολυ με αρπαχτες μοιαζουν, παρ όλη τη μειωση φπα και την πληθωρα καλλιτεχνων που περιοδεύουν τα εισιτηρια ειναι στο θεο.
2 φορες accept εχω περασει τρομερά παντως

Αδερφε αιλοβμεταλ το εισιτηριο κανει 30 ευρω γιατι ειναι κανονικο.

5 Likes

bo-burnham

Μλκ κλαίω